Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,952 μέλη και 2,477,916 μηνύματα σε 78,915 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 327 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εθνικοσοσιαλισμός και σοσιαλισμός

lkjhgfdsa

Διάσημο Μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος . Έχει γράψει 694 μηνύματα.

O lkjhgfdsa Live Long and Prosper. έγραψε: στις 20:05, 25-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Δεν χρειάζεται να διαβάσεις μια μαθηματική απόδειξη 1500 σελίδων όταν στην δεύτερη γραμμή ο συγγραφέας διαιρεί με το μηδέν.
Εκτός, βέβαια, αν ο συγγραφέας αναφέρεται σε κάτι που δε ξέρεις και δε φαντάζεσαι καν.
Υπάρχει το κλασσικό παράδειγμα στα μαθηματικά με τη συνάρτηση που παίρνει τιμή 1 στους ρητούς και 0 στους άρρητους. Αν σου πω να μου βρεις το ολοκλήρωμά της από πχ 0 έως 1, θα με κοιτάς περίεργα, αν επιμείνω, θα με περάσεις για ηλίθιο λόγω της ημιμάθειά σου, θα φύγεις από την αίθουσα και θα μείνεις με τη γνώση που έχεις ήδη και θα είσαι ευτυχισμένος που "την είπες" στον μαθηματικό.

Σε συγχαίρω πάντως για επίπεδο trolling σου. Πάντα με κάνεις να σου απαντάω, ενώ ξέρω εξ αρχής ότι η κουβέντα δεν έχει κανένα νόημα.
Εσύ ειδικά μη μιλάς για trolling, γιατί έχεις πολλά πάρε δώσε με τον τύπο/τύπους με τους πολλαπλούς λογαριασμούς.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,546 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 21:14, 25-04-16:

lkjhgfdsa είσαι τραπεζικός υπάλληλος;
Παράθεση

lkjhgfdsa

Διάσημο Μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος . Έχει γράψει 694 μηνύματα.

O lkjhgfdsa Live Long and Prosper. έγραψε: στις 22:43, 25-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από LibRib
lkjhgfdsa είσαι τραπεζικός υπάλληλος;
Όχι, είμαι Γαλλίδα στριπτιζέζ, αλλά δεν υπήρχε αυτή η επιλογή στη λίστα και έβαλα ό,τι κοντινότερο βρήκα.
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,546 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 22:47, 25-04-16:

Παλι καλα. Για μια στιγμη νομιζα οτι ειρωνευεσαι τον ιδιο σου τον εαυτο. Αλλα τελικα ειρωνευεσαι μονο εμας
Παράθεση

lkjhgfdsa

Διάσημο Μέλος

O lkjhgfdsa Live Long and Prosper. έγραψε: στις 22:59, 25-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από LibRib
Παλι καλα. Για μια στιγμη νομιζα οτι ειρωνευεσαι τον ιδιο σου τον εαυτο. Αλλα τελικα ειρωνευεσαι μονο εμας
Μόνο αυτό;

Τέλος πάντων, χαίρομαι που βοήθησα!
Και αν χρειαστείς ποτέ δουλειά, έλα σε εμένα να σε βοηθήσω.
Από τα γραφόμενά σου, κρίνω ότι θα είσαι πολύ καλή στο pole dancing.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,555 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 12:52, 26-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από PeterTheGreat
Δεν μπορείς να είσαι φιλελεύθερος και να πρεσβεύεις την βία.

Όλα αυτά περί 'υπεραξίας' δεν υφίστανται: η αξία είναι σχετική και όχι απόλυτη. Αν πιστεύει ο εργαζόμενος ότι τον εκμεταλλεύονται, μπορεί να βρει άλλους χίλιους ομοϊδεάτες του και να ανοίξουν μία επιχείρηση που την οργανώνουν συλλογικά, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να ασκήσει βία στον πρώην εργοδότη του.
Για αυτο π ειπες ξεχνάς τον Τεμπονέρα τον Αλέξη
Παράθεση

Last Stand

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Last Stand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Last Stand έγραψε: στις 00:40, 20-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Μόνο που κάνεις το λάθος να εμπλέκεις τον καπιταλισμό, το εθελοντικό σύστημα δηλαδή της ελεύθερης αγοράς, με τις κρατικές ενέργειες όπως είναι η καταστολή. Ο καπιταλισμός δεν είναι συμβατός με το θεσμό του κράτους, γιατί ο καπιταλισμός είναι ένα σύστημα βασισμένο στον εθελοντισμό ενώ το κράτος ένα σύστημα βασισμένο στη βία. Όπως βλέπεις το κράτος άλλαζε και πάντα αλλάζει δια της βίας, είτε αυτό λέγεται καταστολή του Ρίγκαν για τον περιορισμό της κρατικής επέμβασης στην αγορά, είτε αυτό λέγεται αγώνες, πορείες και κόκκινες επαναστάσεις για την αύξηση του κρατικού παρεμβατισμού.
Ο καπιταλισμός στηρίζεται στον ανταγωνισμό, όχι στον εθελοντισμό. Αν στηριζόταν στον εθελοντισμό θα είχε καταρρεύσει πολύ σύντομα (ουτοπία - αφύσικο).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια