Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,952 μέλη και 2,477,916 μηνύματα σε 78,915 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 322 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχετικά με τα δάνεια της ανεξαρτησίας

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:20, 29-09-06:

μπορει κάποιος να με ενηρώσει με πόσο επιτόκιο πήραμε τότε τα δάνεια απο την Αγγλία;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:44, 29-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
μπορει κάποιος να με ενηρώσει με πόσο επιτόκιο πήραμε τότε τα δάνεια απο την Αγγλία;

Θες να κάνεις μεταφορά υπολοίπου ?
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:46, 29-09-06:

Οχι, απλως θελω να μαθω για να βγαλω καποια συμπερασματα
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 15:23, 29-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αν εννοείς το '21 ,θα χαρώ πολύ να επανέλθω στο θέμα κάποια στιγμή,γιατι ειναι πραγματικά ενδιαφέρον !!!Δεν υπήρξε μόνο το δάνειο της αγγλίας,αλλά κι άλλα δάνεια,απ'όλους τους "'κονομημένους" τότε ---αλλά & τώρα ---δήθεν εταίρους μας,κατα τον ίδιο τρόπο που μοιράζουν δάνεια σήμερα στις "προς ανοικοδόμηση" χώρες,που οι ίδιοι γκρεμίζουν ωστε να προκύψει ο δανεισμός !!! Εχω αρκετά στοιχεία,αλλά χρειάζεται κάποιος χρόνος για να τα συγκεντρώσω & θα τα παραθέτω λίγα-λίγα παρακαλώ,γιατι είναι μεγάλα κείμενα ,να μην κουράζουν.
Απ'την άλλη δεν ξέρω αν θα ανήκαν στις "σελίδες ιστορίας"του Γιάννη. Αυτό θα φανεί ....
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:20, 30-09-06:

Ναι για το 21 εννοω και συγκεκριμενα για τα δανεια του 23 και 25
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δάνεια και περίοδος χάριτος - Από dioskouros88
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-12 στις 19:56.
    • Τα δάνεια της Ελλάδας - Από Mittenwald
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-11-11 στις 16:31.
    • Το ζήτημα της ανεξαρτησίας - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φιλοσοφία και Ιστορία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-02-11 στις 15:10.
    • Επαγγελματικά Δάνεια - Από The_Steve
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-07-07 στις 11:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα