Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,382 μηνύματα σε 75,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 426 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 10:52, 26-03-08:

Και εγω επαιξα προχτες who has the biggest brain. Αν και γενικα τα αποφευγω τα apps μου φανηκε πολυ καλο, μοιαζει με big brain academy!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:28, 16-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Εγώ πάντως σας προκαλώ όλους να παίξετε Who has the biggest brain! Το καλύτερο add ever! Απλά αξεπέραστο

Έχω αγκιστρωθεί στα 2139 cm^3, καταραμένο μνημονικό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:40, 16-06-08:

Καιρό έχω να το παίξω αυτό το ωραίο παιχνιδάκι. Eίμαι κολλημένη εδώ και μήνες κάπου στο ίδιο σκορ.

Το καλύτερο μου όμως είναι τo puzzlebee! Τέλειο app! Μέχρι 28η έχω φτάσει σε ταχύτητα

Ένα καινούργιο που μου αρέσει είναι το Word Challege. Δοκιμάστε το, έχει πλάκα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 23:43, 16-06-08:

Έχει σκορ;
Να ξέρω από τώρα να αποφύγω το πεπρωμένο.
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:48, 16-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Έχει σκορ;
Να ξέρω από τώρα να αποφύγω το πεπρωμένο.
Λολ!! Έχει αλλά δεν είναι το ατού μου οι λέξεις

Πάντως έχει πλάκα ως app.
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 00:11, 17-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Έχω αγκιστρωθεί στα 2139 cm^3, καταραμένο μνημονικό.
&γω εχω παραμεινει στασιμος, αν και σε ελαφρως μεγαλυτερο σκορ (2965 cm3 SPACEBOT brain)
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 11:49, 18-06-08:

Καιρό έχω να το παίξω αυτό το ωραίο παιχνιδάκι. Eίμαι κολλημένη εδώ και μήνες κάπου στο ίδιο σκορ.

Πάντα πρώτη η Angie!!!

Το καλύτερο μου όμως είναι τo puzzlebee! Τέλειο app! Μέχρι 28η έχω φτάσει σε ταχύτητα

Σε αυτό εγώ είμαι πολύ αργή! Πως καταφέρνεις και τα κάνεις τόσο γρήγορα δεν ξέρω!

Ωραίο είναι και αυτό αλλά οι λέξεις δεν είναι λίγο άκυρες; Εγώ βάζω άσχετους συνδιασμούς γραμμάτων και έτσι προχωράω!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 13:26, 18-06-08:

Εγώ τώρα έχω κολλήσει με το Bowling Buddies!!!
Το who has the biggest brain το έχω παρατησει εδώ και καιρό...με εκνευρίζει που δε μπορώ να ανεβάσω το σκορ με τιποτα!!
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 13:30, 18-06-08:

Biggest Brain ftw, αλλά έχω σκαλώσει στα 2300+... H Angie έχει σπάσει όλα τα κοντέρ!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann έγραψε: στις 14:51, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Σε αυτό εγώ είμαι πολύ αργή! Πως καταφέρνεις και τα κάνεις τόσο γρήγορα δεν ξέρω!
E με είχε πιάσει μαι μανία επί μία-δύο εβδομάδες και έκανα 50 τη μέρα. (600 έχω κάνει) Οπότε με την εξάσκηση βελτιώθηκε πολύ και η ταχύτητα μου. Το κακό είναι ότι επειδή δεν παίζω εδώ και καιρό, έπεσα στο 35, σνιφ, κλαψ, λυγμ ?

Kαλά το biggest brain παιδιά το είχα λιώσει! 200 φορές το έχω κάνει! Και σε μικρό χρονικό διάστημα! Παίζει πολύ ρόλο δηλαδή και η εξάσκηση. Αλλά η κορπς με περνάει σε κάψιμο...500 φορές! Unbelievable!!!!!

Από τα παραπάνω κάποιος μάλλον μπορεί να συμπεράνει ότι είμαι πολύ καμένη, αλλά δεν είμαι! I swearrr!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 15:13, 18-06-08:

Ειμαι υπερπανεξυπνη και προσπαθω να πεισω και καναν αλλο απλως
Στο word challenge παντως μην κανετε τον κοπο, σας εχω 8)
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 16:12, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Ειμαι υπερπανεξυπνη και προσπαθω να πεισω και καναν αλλο απλως
Στο word challenge παντως μην κανετε τον κοπο, σας εχω 8)

Όντως στο word challenge η Corpse είναι πολύ παιχτρόνι!!!
Παράθεση

neurobot

Νεοφερμένος

Ο neurobot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O neurobot έγραψε: στις 02:25, 23-06-08:

ειναι το πρωτο μου μηνυμα σε αυτο το πολυ ομορφο site οποτε καλο ειναι να σας πω ενα μεγαλο καλως σας βρηκα...
επεσα εντελως τυχαια εδω γιατι εψαχνα πληροφοριες για το biggest brain. Εχω κανει ρεκορ 3797 και δεν μπορω να ανεβω με τιποτα. το κακο ειναι οτι με ολα τα bots που κυκλοφορουν πλεον τα ρεκορ εχουν φτασει σε δυσθεωρητα υψη, οποτε σιγα σιγα το παιχνιδι χανει λιγο την αξια του. Τουλαχιστον ειμαι στο τοπ 100 της ελλαδας σε καλη θεσουλα
ααα... και επειδη αναφερεστε και στο word challenge εκει εχω κανει περιπου 8500 ποντους (lawyer) και αναρωτιεμαι εσεις πως τα εχετε παει...
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,229 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 02:33, 23-06-08:

Πως μπορούμε να κάνουμε αναζήτηση στο Facebook μόνο με βάση κάποια συγκεκριμένα στοιχεία profile;
πχ αναζήτηση όλων των ατόμων που είναι από Greece και έχουν δηλώσει ως περιοχή την χ.

Πηγαίνω στην αναζήτηση με βάση τα πεδία προφιλ αλλά δε βγάζει αποτελέσματα, ακόμα και αν συμπληρώσω μόνο το πεδίο της χώρας.

-petros
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 20:27, 23-06-08:

Εγω μολις το προσπαθησα αυτο που λες και μου εβγαλε πολλα αποτελεσματα για την Ελλαδα. Παρ'ολα αυτα, αν ψαχνεις για αλλη χωρα, μπορει να μη σου βγαλει τιποτα, γιατι η συγκεκριμενη μηχανη αναζητησης ψαχνει μονο στα προφιλ αυτων των οποιων το προφιλ εχεις δικαιωμα να δεις. Οποτε, καποιος απο Γερμανια ας πουμε θα εχει κλειστο το προφιλ του σε αλλες χωρες. Εαν αυτο ειναι που προσπαθεις να κανεις, και θελεις οπωσδηποτε να βρεις κατι, μπορεις να προσθεσεις το network της χωρας στο προφιλ σου (νομιζω μονο μεχρι δυο regional ομως μπορεις να εχεις και δεν μπορεις να το αλλαξεις πανω απο δυο φορες σε 6 μηνες η κατι τετοιο).
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 20:56, 23-06-08:

καλά στο biggest brain ούτε εγώ μπορώ να ανέβω με τίποτα έχω παίξει 8 φορές και μόνο 2457 έχω πάει καλά οι άλλοι πως έκαναν 6 και 7000;;; πόσο γρήγοροι είναι πια;;;
Παράθεση

neurobot

Νεοφερμένος

Ο neurobot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O neurobot έγραψε: στις 02:02, 25-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από xanp
καλά στο biggest brain ούτε εγώ μπορώ να ανέβω με τίποτα έχω παίξει 8 φορές και μόνο 2457 έχω πάει καλά οι άλλοι πως έκαναν 6 και 7000;;; πόσο γρήγοροι είναι πια;;;

δεν μπορει κανεις να ειναι τοσο γρηγορος φιλε μου...
με δεδομενο το δικο μου σκορ και ξεροντας ποσο τυχερος ημουν οταν εφτασα εως εκει μπορω να σου πω οτι ενα πραγματικα big brain μπορει να φτασει χωρις cheat μεχρι 3950-4000.
Οτιδηποτε περα απο αυτο δεν το πιστευω οτι ειναι αληθινο.
Οταν εκανα 3997 δεν εκανα ουτε ενα λαθος πουθενα, στα κυβακια εκανα 1176 και στη μνημη ελυσα μεχρι και το τριτο παζλ με τα σχηματα! ΚΑΗΚΑ!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:55, 25-06-08:

Πάντως, βρε παιδιά, πολλές φορές δεν ανοίγω τα προφίλ άλλων, γιατί είναι τόοοοοοοοοοοοσο βαριά και δυσανάγνωστη η σελίδα, με τόσες applications!!!!
Σβήστε κάτι καλέ, έλεος!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,229 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:21, 25-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Πάντως, βρε παιδιά, πολλές φορές δεν ανοίγω τα προφίλ άλλων, γιατί είναι τόοοοοοοοοοοοσο βαριά και δυσανάγνωστη η σελίδα, με τόσες applications!!!!
Σβήστε κάτι καλέ, έλεος!
Αυτό το παθαίνω κι εγώ στο hi5 (που και που ψάχνω για γνωστούς ).
Ό,τι σκατουλάκια βρίσκουν τα βάζουν! (backgrounds, βαριά GIF, μουσική στο auto-play, βιντεο). Ειδικά όταν βάζουν μουσική μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.

-petros
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:09, 25-06-08:

Έχει το facebook δυνατότητα να βάλεις μουσική;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος