Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,957 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 243 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιους θεωρείτε ατάλαντους ηθοποιούς;

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:08, 14-03-11:

Μιμή Ντενίση

Κώστα Σόμμερ

Μάρκος Σεφερλής

Matthew Fox

Nicolas cage

Arnold Schwarzenegger

Daniel Radcliffe

8
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 04:33, 15-07-11:

Ευδοκία Ρουμελιώτη απλά.
Ιωάννα Πηλίχου
Τζένη Θεωνά.
Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Υποκειμενικά όλα αυτά...
2
Παράθεση

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Antoni Gaudi έγραψε: στις 00:00, 20-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Ευδοκία Ρουμελιώτη απλά.
Ιωάννα Πηλίχου
Τζένη Θεωνά.
Παναγιώτη Μπουγιούρη.

Υποκειμενικά όλα αυτά...
Δεν είναι οι πρώτοι που θα μου έρχονταν στο μυαλό, αλλά θα συμφωνήσω για ολόκληρη την τετράδα.
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 00:42, 20-07-11:

Όσους παίζουν στις οικογενειακές ιστορίες

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 01:33, 20-07-11:

Nicolas cage ;;;;;;;;;;γιατι,διαφωνω εμενα μου αρεσει παρα πολυ...

Keanu Reeves
Sandra Bullock
Mark Wahlberg
2
2
Παράθεση

bettina

Δραστήριο Μέλος

H bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H bettina έγραψε: στις 01:39, 20-07-11:

Ζέτα Μακρυπούλια

Χριστόφορο Παπακαλιάτη
2
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 02:05, 20-07-11:

γιαυτο εχει παρει τοσα βραβεια και ηταν ο πιο ακριβοπληρωμενος ηθοποιος στο Lost!

εχουμε και λεμε!

Robert Pattinson
Ashley and Mary-Kate Olsen
Sylvester Stallone
Jim Carrey
Paris Hilton
Arnold Schwarzenegger
Keira Knightley
3
1
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Διάσημο Μέλος

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 06:27, 20-07-11:

Βάνα Μπάρμπα (αυτά τα always επιτηδευμένα μισάνοιχτα @σιμπουκόχειλα είναι εκνευριστικά )
Δήμητρα Ματσούκα (πανέμορφη, αλλά πάντα το ίδιο ύφος...)
Χριστόφορος Παπακαλιάτης (και αυτός και οι σειρές του δεν είναι τα καλύτερά μου...)
Συγνώμη, αλλά η άποψή μου δεν αλλάζει μετά θάνατον... Αλίκη Βουγιουκλάκη... (ψεύτικη, ψεύτικη, ψεύτικη...και στην ηθοποιία της και στις συνεντεύξεις της ένα ύφος fake ...)
4
Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε: στις 17:59, 28-02-13:

Δέν έχει σημασία αν είναι νέος,παλιός γενικά ποιός σας εκνευρίζει σε σημείο να πείς "εγώ θα τα πήγαινα καλύτερα!;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:51, 01-03-13:

Αυτούς που δεν περνούν μηνύματα, δεν έχουν αμεσότητα κι εκφραστικότητα
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 10:47, 01-03-13:

Δεν βλέπω τηλεόραση για να ξέρω ονόματα, αλλά σε γενικές γραμμές όλοι οι έλληνες που παίζουν σε σειρές (εννοείται και οι Τουρκοι, Μεξικάνοι, Κολομβιανοί με τις κλάψες). Επίσης ηθοποιούς που θεωρούνται σπουδαίοι μόνο και μόνο επειδή έκαναν έναν σοβαρό ρόλο για αλλαγή (Reese Witherspoon, Anne Hathaway και λοιπές που έπαιζαν όλο σαχλοκωμωδίες (τότε μου άρεσαν κιόλας) αλλά μετά το είδαν ποιοτικές και ήθελαν να σοβαρευτούν. Δεν μπορώ νε τίποτα να βλέπω τη φάτσα της Jennifer Aniston, Julia Roberts, Sarah Jessica Parker. Eίναι πανάσχημες, θεωρούνται ωραίες και παίζουν πάντα το ίδιο ακριβώς πράγμα.
1
Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε: στις 21:37, 04-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Δεν βλέπω τηλεόραση για να ξέρω ονόματα, αλλά σε γενικές γραμμές όλοι οι έλληνες που παίζουν σε σειρές (εννοείται και οι Τουρκοι, Μεξικάνοι, Κολομβιανοί με τις κλάψες). Επίσης ηθοποιούς που θεωρούνται σπουδαίοι μόνο και μόνο επειδή έκαναν έναν σοβαρό ρόλο για αλλαγή (Reese Witherspoon, Anne Hathaway και λοιπές που έπαιζαν όλο σαχλοκωμωδίες (τότε μου άρεσαν κιόλας) αλλά μετά το είδαν ποιοτικές και ήθελαν να σοβαρευτούν. Δεν μπορώ νε τίποτα να βλέπω τη φάτσα της Jennifer Aniston, Julia Roberts, Sarah Jessica Parker. Eίναι πανάσχημες, θεωρούνται ωραίες και παίζουν πάντα το ίδιο ακριβώς πράγμα.
Ελα ρε οχι και πανάσχημες οι 2 πρώτες!
Παράθεση

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε: στις 23:36, 04-03-13:

kristen stewart!!!!!! φτιαχνω χωριατικη για το υπολοιπο της ζωης μου, τετοιο αγγουρι ειναι.
10
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

O Βλα έγραψε: στις 23:44, 04-03-13:

Είναι πάρα πολλοί, αλλά το πιο καραμπινάτο παράδειγμα είναι η Μιμή Ντενίση!
Δεν υπάρχει τόσο ατάλαντο άτομο!

Μετά από τις "παραστάσεις" της "Άννα Καρένινα" και "Μπουμπουλίνα" θα έπρεπε να ποινικοποιηθεί η υποκριτική!
6
Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

O WITTMANN έγραψε: στις 03:08, 13-04-13:

2
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 01:49, 19-04-13:

Χαρακτηριστικά θα πω Megan Fox. She can't act for shit!
3
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 09:30, 19-04-13:

Για να "ενισχύσουμε"την ελληνική αγορά..

Δήμητρα Ματσούκα... ειδικά στη σειρά "κούκλες" ήταν το λιγότερο ανυπόφορη
Πέτρος Μπουσουλόπουλος... στο "Κάρμα" του Ant1 γέλαγα γιατί προσπαθούσε να μιμηθεί τον Νινιό σε ύφος και στυλ παιξίματος!!
Αλίνα Κωτσοβούλου... έπαιζε στον "Λάκη το γλυκούλη" τη γυναίκα του αδερφού του Φιλιππίδη

Αυτοί μέχρι στιγμής!

Επειδή έριξα μια ματιά και στα προηγούμενα post .. τη Μακρυπούλια δεν τη θεωρώ καν ηθοποιό (ούτε αυτή ξέρει τι είναι), και τη Μπάρμπα τη θεωρώ μια trash προσωπικότητα που παρέμεινε στο συνάφι λόγω των επαγγελματικών της επιλογων περασμένων δεκαετιών..
1
Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε: στις 09:54, 19-04-13:

Ποιούς θεωρείτε ατάλαντους ηθοποιούς;
Στην Ελλάδα; Όλους!

Εξαίρεση ο Θύμιος Καρακατσάνης. Είναι νεκρός όμως.

What a pity!
1
Παράθεση

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Alex S έγραψε: στις 03:12, 10-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
γιαυτο εχει παρει τοσα βραβεια και ηταν ο πιο ακριβοπληρωμενος ηθοποιος στο Lost!

εχουμε και λεμε!

Robert Pattinson
Ashley and Mary-Kate Olsen
Sylvester Stallone
Jim Carrey
Paris Hilton
Arnold Schwarzenegger

Keira Knightley
This is blasphemy, δεν μπορείς να βάζεις στην ίδια λίστα με όλους αυτούς Jim Carrey και Keira Knightley! Ο Jim Carrey στο "Liar liar" κατάφερε να μαλώσει με το χέρι του και να βγει ρεαλιστικό, τι να λέμε τώρα!! Και δεν αναφέρω καν την ερμηνεία του στο "The Truman show" και σε άλλα. Επίσης η Keira Knightley έχει κάνει πολύ καλές ερμηνείες, δες "A Dangerous Method" (είναι και true story) Pride & Prejudice και φυσικά στο "Atonement" που είναι και εργάρα!!
7
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,681 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 08:34, 10-03-14:

Keanu Reeves- Σε όλες τις ταινίες παίζει τον ίδιο ρόλο του σοβαρού/σκληρού άντρα με λίγα λόγια και λιγότερες εκφράσεις. Δεν θυμάμαι να τον έχω δει να γελάει
ποτέ σε ταινία

Kristen Steward- Μία φάτσα για όλα, αυτό το μισάνοιχτο μάτι με το απλανές βλέμμα, δεν ξέρω αν προσπαθεί να βγάλει ερωτισμό, εμένα μου βγάζει η καλή μας
αγελάδα

Tara Raid- Ντάξει δε θέλει καν επεξήγηση.

Nicholas Cage - Δε το θεωρώ κακό ή ατάλαντο, αλλά με πολλές κακές επιλογές σε θέματα ταινιών.

Από Έλληνες ειλικρινά δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον ίσως γιατί είναι τελείως άθλιες και όλες οι σειρές οπότε και οι καλοί ηθοποιοί δεν ξεχωρίζουν. Μια πάντως που θυμάμαι χαρακτηριστικά είναι η Τώνια Σωτηροπούλου. Αυτή την είχα πετύχει μια φορά στις οικογενειακές ιστορίες και πραγματικά μου φάνηκε τόσο αγγούρι ακόμα και ανάμεσα σε αυτά τα αγγούρια που έκατσα και την έψαξα. Η ερμηνεία της ήταν σαν παιδί τετάρτη δημοτικού που λέει ποίημα έλεος.
Η εν ταύτα δεσποινίς έχει παίξει και στο Skyfall μια γκόμενα του James Bond. Πιστεύω δε χωράει αμφιβολία για το πως πήρε το ρόλο. Το πρακτορείο της ονομάζεται Back Door Management.....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hack3r : 10-03-14 στις 08:47.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια