Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,907 μηνύματα σε 78,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 499 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς γράφω ελληνικά στον υπολογιστή μου;

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε: στις 00:37, 24-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
βαλτε καλυτερα αυτο για ταυτοχρονη διορθωση σε αγγλικα και ελληνικα χωρις να πρεπει να αλλαξεις με δεξι κλικ/γλωσσες κλπ..

το εχω και δουλευει αψογα..ειναι το μοναδικο διπλο..
Ενα καλό εργαλείο είναι και η εκμάθηση του τυφλού συστήματος για να γράψει κανείς. Μια εβδομάδα είναι αρκετή.
Στη συνέχεια, καλό είναι να μάθετε να χρησιμοποιείτε πλήκτρα για αναίρεση Ctrl Z –αποκοπή Ctrl X- αντιγραφή Ctrl C (copy) – επικόλληση Ctrl V, αλλά και για εκτύπωση πατώντας Ctrl και P από το print. Με Ctrl Α, μπορείς να επιλέξεις όλο το έγγραφο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 17:43, 07-09-11:

κατι εχει παθει το πληκτρολογιο κ οταν γραφω ελληνικα δεν μπορει να βαλει τονο κ μπαινει αυτο ΄΄...τι να κανω;;
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 17:55, 07-09-11:

Για να βαλεις τονο πατας ενα κουμπι που ειναι παραδιπλα απο το Εnter και αμεσω μετα το φωνηεν (στιγμιαια) . Αυτο κανεις και δεν σου βγαζει τονο;
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 18:38, 07-09-11:

ναι αυτ΄΄ο πατησα! κ μου βγαινει ετσι οπως εγραψα το "αυτ΄΄ο"
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 18:44, 07-09-11:

Εγώ θα πρότεινα μια επαναφορά συστήματος...
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 19:54, 07-09-11:

το εκανα..προς στιγμην εγινε κ μετα παλι ξανααλλαξε :/
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:58, 07-09-11:

Κάν' το σε πιο παλιά ημερομηνία.
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 20:18, 07-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Sweet_Butterfly
το εκανα..προς στιγμην εγινε κ μετα παλι ξανααλλαξε :/
Πήγαινέ το σε μια ημερομηνία που ήτανε εντάξει το πληκτρολόγιο..
Και το δικό μου netbook είχε πάθει κάτι με το πληκτρολόγιο (δηλαδή πατούσα το Κ και μου έβγαζε Χ) και το γύρισα σε μία ημερομηνία που όλα λειτουργούσαν ρολόι και έφτιαξε..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια