• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Energy drinks

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και η κοκα κολα καφεινη εχει,,γιαυτο και ειναι το δημοφιλης,,ανα τον κοσμο λογω εθισμου..

και την πινουν τοσα παιδια..

δεν πινω ποτέ..

βασικα η βιομηχανια βαζει καφεινη οπου μπορει,,,για να προκαλει εθισμο και μεγαλες πωλησεις..απλο ειναι,,τα αποτελεσματα στην υγεια δεν τους ενδιαφερουν τοσο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και η κοκα κολα καφεινη εχει,,γιαυτο και ειναι το δημοφιλης,,ανα τον κοσμο λογω εθισμου..

και την πινουν τοσα παιδια..

δεν πινω ποτέ..

βασικα η βιομηχανια βαζει καφεινη οπου μπορει,,,για να προκαλει εθισμο και μεγαλες πωλησεις..απλο ειναι,,τα αποτελεσματα στην υγεια δεν τους ενδιαφερουν τοσο..
η αληθεια ειναι πως για τις βιομηχανιες πρωτη προτεραιοτητα ειναι το κερδος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ε η καφεΐνη must στοιχείο του πολιτισμού μας. Είναι σαν πάμε στην ανατολή και να τους πάρουμε τα βότανα τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τα οσα συζηταμε ειναι "προβληματα" της καφεινης οχι των ενεργειακων ποτων.

Ο καφες ειναι το διεγερτικο της επιλογης του δυτικου κοσμου. Στην νοτια αμερικη ειναι το φυλο της κοκας και στην ασια το τσαι, big fucking deal. Δισεκατομμυρια ανθρωποι πινουν καφε, που σκατα ειναι ολα τα πτωματα δεν ξερω. Θα τα κρυβουν οι καφεβιομηχανιες σε μια τεραστια θεωρια συνομοσιας για να μας κρατανε ολους εθισμενους στο καφε

(btw πινω ελαχιστη καφεινη, ενα red bull τη βδομαδα το πολυ, δεν καπνιζω, δεν πινω αλκοολ, η τσαι, γυμναζομαι, τρωω υγειηνα δεν βγαινω αργα και κοιμαμαι 8 ωρες τη μερα. Τι σκατα ζω δεν εχω ιδεα, βαρετα ειναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγώ που πάω γ λυκείου καιν θέλω να διαβαζω ως αργά εκτός απο καφέ που με κοιμίζει έχετε να μου προτείνετε τπτ ???
εκτός απο red bull!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να πας να κοιμηθεις..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγώ που πάω γ λυκείου καιν θέλω να διαβαζω ως αργά εκτός απο καφέ που με κοιμίζει έχετε να μου προτείνετε τπτ ???
εκτός απο red bull!
απλα υπνο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αν δεν ξεκουραστείς το μυαλό και το σώμα σου δεν θα μπορέσεις να αποδώσεις. Να τρέφεσαι υγιεινά, να κοιμάσαι αρκετά, τις ώρες που πρέπει και να εποφελείσαι τις μεσημεριανές ώρες για διάβασμα, αν δεν μπορείς (θυμάμαι τα δικά μου χάλια) προσπάθησε μέχρι τις 10:00 να έχεις ξεμπερδέψει, να κάνεις ένα ζεστό και χαλαρωτικό μπανάκι και να κοιμάσαι. Ασε τον καφέ και τα άλλα σκευάσματα για τις πανελλήνιες.;)

Όσο για το red bull, θεωρούσα πως τόσο καιρό δεν με πειράζει πουθενά, όπως και ο καφές. ΜΕΓΑ λάθος! Αν πιω καφέ ή red bull, ή οποιοδήποτε energy drink, μπορώ να κοιμηθώ αμέσως, αλλά αν περάσουν 4 ώρες το μάτι μου μετά γαρίδα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top