Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,785 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 379 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Λογισμικό για ενσωμάτωση υποτίτλων

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε: στις 19:08, 25-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
Ψάχνω πρόγραμμα που να ενσωματώνει υπότιτλους σε .mpg αρχεία. Θέλω να βάλω την ταινία σε φλασάκι και να την δω στην τηλεόραση αλλά η τηλεόραση υποστηρίζει μόνο .mpg αρχεία.
Ποια τηλεόραση έχεις;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 23:49, 25-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Ποια τηλεόραση έχεις;
sony bravia kdl-40w5740k

Τι σημασία έχει αυτό?
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε: στις 00:55, 26-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
sony bravia kdl-40w5740k

Τι σημασία έχει αυτό?
Σε ρώτησα γιατί και εγώ για τη δική μου τηλεόραση νόμιζα ότι υποστηρίζει μόνο .mpg αρχεία και παιδευόμουν κάθε φορά για να δω μια ταινία, στη τελική μια μέρα έκανα το πείραμα και πέταξα μέσα στο φλασάκι και τους υπότιτλους με το ίδιο όνομα που είχε η ταινία (το αρχείο .mpg ) και μαγικά δούλεψε.

Αλλά νταξ γκάφα μου, δεν είναι όλοι μπούφοι σαν εμένα, προφανώς θα το έχεις δοκιμάσει ή ξέρεις σίγουρα ότι η τηλεόραση σου δεν υποστηρίζει .srt, οπότε άσκοπη η ερώτηση μου.
Στις πίσω σελίδες προτείνουν κάποια προγράμματα, τα έριξες μια ματιά; (σε ρωτάω γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι, μη μπω σε τζάμπα κόπο να ψάξω αν δεν δουλεύουν πλέον)
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 02:14, 26-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Αλλά νταξ γκάφα μου, δεν είναι όλοι μπούφοι σαν εμένα, προφανώς θα το έχεις δοκιμάσει ή ξέρεις σίγουρα ότι η τηλεόραση σου δεν υποστηρίζει .srt, οπότε άσκοπη η ερώτηση μου.
Στις πίσω σελίδες προτείνουν κάποια προγράμματα, τα έριξες μια ματιά; (σε ρωτάω γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι, μη μπω σε τζάμπα κόπο να ψάξω αν δεν δουλεύουν πλέον)
τα λινκ παραπάνω είναι για προγράμματα που αφορούν κατά κύριο λόγο .avi αρχεία.
Μέχρι στιγμής έχω βρει το Free Video Converter αλλά είναι πολύ χρονοβόρο και δεν δουλεύει με ελληνικούς υπότιτλους..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια