Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,514 μηνύματα σε 78,941 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 296 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φακοί επαφής, γυαλιά ή διαθλαστική επέμβαση;

Γυαλιά ή φακοί επαφής;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 191)
Γυαλιά
59
30,89%
Φακοί επαφής
30
15,71%
Φοράω και τα 2
63
32,98%
Κανένα απο τα δύο
44
23,04%
Διαθλαστικές Επεμβάσεις
2
1,05%

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,338 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:40, 09-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
ρε βάζω μολύβι, βγάζω τα φρύδια μου περπατάω σε αέρα κλπ και κλαίω σαν τη μαύρη χήρα είναι δυνατόν να μπορέσω ποτέ να βάλω φακούς και να τους έχω εκεί όλη μέρα?
Κοίτα δεν είναι ανάγκη να φοράς τους φακούς όλη μέρα. Πχ εγώ τους φοράω όταν βγαίνω, σπίτι φοράω γυαλιά. Και μπορείς να βάλεις μολύβι όταν φοράς φακούς μη φοβού δεν παθαίνεις τίποτα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-11-13 στις 23:38. Αιτία: μεταφορά μηνύματος από το θέμα "Γυαλιά ηλίου και οράσεως"
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,324 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 19:50, 09-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Κοίτα δεν είναι ανάγκη να φοράς τους φακούς όλη μέρα. Πχ εγώ τους φοράω όταν βγαίνω, σπίτι φοράω γυαλιά. Και μπορείς να βάλεις μολύβι όταν φοράς φακούς μη φοβού δεν παθαίνεις τίποτα
ναι αλλα αν εχω σχολη 10-6 ξερω γω στην ουσια ολη μερα πρεπει να τους φοραω δεν καταλαβες κλαιω βαζοντας μολυβι και χωρις φακους φαντασου με το φακο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-11-13 στις 23:38. Αιτία: μεταφορά μηνύματος από το θέμα "Γυαλιά ηλίου και οράσεως"
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,338 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:53, 09-11-13:

ναι αλλα αν εχω σχολη 10-6 ξερω γω στην ουσια ολη μερα πρεπει να τους φοραω δεν καταλαβες κλαιω βαζοντας μολυβι και χωρις φακους φαντασου με το φακο
Ααααα τόση ευαισθησία Καλά τότε άσε τα γυαλάκια καλά είναι
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,324 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 20:02, 09-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Ααααα τόση ευαισθησία Καλά τότε άσε τα γυαλάκια καλά είναι
χαχα αυτό λεω και εγώ αν το 0,5 που έχω στο ένα μάτι ανέβει κι άλλο θα το σκεφτώ τώρα απλά τους έχω ξεγράψει τους φακούς
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:03, 10-11-13:

χαχα αυτό λεω και εγώ αν το 0,5 που έχω στο ένα μάτι ανέβει κι άλλο θα το σκεφτώ τώρα απλά τους έχω ξεγράψει τους φακούς
Μα δοκίμασε βρε να δεις.
Πάρε ημερήσιους.
Επίσης με σταγόνες,με κανά υγρό που προσφέρει ενυδάτωση μπορεί να το σώζεις..
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 23:38, 10-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Μα δοκίμασε βρε να δεις.
Πάρε ημερήσιους.
Επίσης με σταγόνες,με κανά υγρό που προσφέρει ενυδάτωση μπορεί να το σώζεις..
Να δοκιμάσω να καλύψω μισό βαθμό μυωπία? Τσαμπα κόπος και λεφτά! Αν κάποια στιγμή χτύπα ξύλο ανέβει η μυωπία μου και δεν βλέπω να περπατήσω στο δρόμο ξέρω γω θα ασχοληθώ. Τώρα απλά ανατριχιάζω στην ιδέα ότι θα βάλω αυτό το πράμα μέσα στο μάτι μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια