Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,970 μέλη και 2,478,616 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 498 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Adobe Photoshop: Απορίες και Ερωτήσεις

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:07, 05-04-13:

Εννοώ να είναι το κείμενο ανάγλυφο και το brush με ένα εφέ διαφορετικό πχ πολύχρωμο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:29, 05-04-13:

Είχα δει σε μερικές που το κάνουνε.. Αυτή τη στιγμή, όχι, δεν έχω. Αν ψάξω θα βρω..
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:47, 11-04-13:

Για να είναι το κείμενο ανάγλυφο πας στο layer-> layer style και διαλέγεις drop shadow ή ό,τι άλλο θες. Με λίγα πειράματα μπορείς να κάνεις θαύματα. Επίσης στην παλέτα με τα layers, αν παίξεις με τα fill, opacity και mode, μπορείς να δημιουργήσεις κάτι πιο ιδιαίτερο.
Επίσης εξοικειώσου με τις μάσκες (add layer mask), μπορούν να δώσουν μαγικά αποτελέσματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:33, 11-04-13:

Δεν ξέρω πως να έχω διαφορετικό εφε στο κειμενο, απτο brush... το πρώτο το κάνω
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:02, 15-11-13:

Ξέρεις κανείς από φώτοσοπ;
Θέλω ένα άτομο να του δώσω μια φωτό και να τη κάνει κάπως.
Όποιος καλός άνθρωπος να μου στείλει pm.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 19:23, 15-11-13:

Μάλλον πρέπει να πεις τι εννοείς με το "κάπως"...
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 20:36, 15-11-13:

Θέλω μια φωτό να τη κάνω να φαίνεται πολύ παλιά, ταλαιπωρημένη, σκισμένη φάση γύρω γύρω, να θυμίζει πολύ παλιά φωτό, όχι απλά σέπια ας πούμε. (20s φάση)
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 22:00, 15-11-13:

Κάτι τέτοιο? http://www.dawghousedesignstudio.com...-photo-effect/
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 23:05, 15-11-13:

Wow νε! Κάτι τέτοιο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    helenrouvitsa

Βρείτε παρόμοια