Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,847 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 324 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Άδεια των windows και αναβάθμιση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε: στις 12:45, 26-04-15:

Άκουσα ότι τα Windows 10 θα είναι δωρεάν μετά από κάποιο χρονικό διάστημα, επειδή θέλω να τα κουμπώσω, μιας και ακούω τα καλύτερα λόγια, γνωρίζει κανείς να μου πει μερικά πράγματα, όπως π.χ. αν είναι εντελώς δωρεάν, επίσης αν δεν θα μου ζητάει αύριο - μεθαύριο ευρώπουλα για να συνεχίσω να τα φοράω και ένα άλλο είναι το πόσο πιο γρήγορο είναι από την έκδοση 8.1;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,646 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 13:11, 26-04-15:

Αν έχεις Windows 7,8 η 8.1 και κάνεις upgrade μέσα σε ένα χρόνο από την κυκλοφορία των 10 θα είναι δωρεάν lifetime. Αυτό λένε ότι θα ισχύει ακόμη και για πειρατικά windows.
1
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 17:38, 26-04-15:

Η δικη μου απορια ειναι η εξης: Αν κανω upgrade στα 10 απο τα 7 pro, θα καταληξω με τα 10 pro ή με τα home edition;
Παράθεση

Andypro

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 18:42, 26-04-15:

Δεν έχουν ακόμα ειδικές εκδόσεις τα Win10.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Windows 7 vs. Windows Vista - Από Άγγελος
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-12 στις 21:47.
    • Windows XP ή Windows Vista; - Από Carl
      Το θέμα έχει λάβει 270 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-09 στις 19:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα