Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,695 μηνύματα σε 78,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 541 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η γνώμη σας για την πλαστική Χειρουργική

HappyDays

Νεοφερμένος

H HappyDays αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H HappyDays έγραψε: στις 12:35, 22-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Tom_
Βρηκα την συγκεκριμενη ιστοσελιδα απο αναζητηση στο google οποτε οπως καταλαβαινετε δεν ξερω αν η ερωτηση μου ειναι σχετικη με το παρων φορουμ.
Θελω να κανω πλαστικη με εμφυτευματα σιλικονης στο προσωπο για να τονισω τις γωνιες της κατω γναθου αλλα δεν βρισκω πουθενα στο ιντερνετ αποψεις χρηστων που προεβησαν σε παρομοια διαδικασια. Θελω να μαθω για το κοστος, για τις προσωπικες εμπειριες, για τους γιατρους, για το τελικο αποτελεσμα...να σχηματισω ολοκληρωμενη αποψη πριν λαβω την τελικη μου αποφαση. Εαν θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει θα του ημουν υποχρεος.

Ευχαριστω
Έχω κάνει πωγωνοπλαστική με ένθεμα σιλικόνης. Αν θες, στείλε μου μνμ για να σου πω.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Tom_

Νεοφερμένος

Ο Tom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Tom_ έγραψε: στις 21:21, 23-06-15:

Σου εστειλα μηνυμα happy.... ελπιζω να το εστειλα σωστα !!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια