Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,035 μηνύματα σε 79,007 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 235 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σωστό μέγεθος

chester20080

Δραστήριο Μέλος

Ο chester20080 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 360 μηνύματα.

O chester20080 έγραψε: στις 00:13, 17-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Βεβαίως βεβαίως. Θα έλεγα μάλιστα πως το βάρος είναι πρωταρχικής σημασίας. Από τον νόμο της ορμής έχουμε, P=ma. Έτσι ένα πέος με μεγαλύτερη μάζα μπορεί να αποκτήσει πιο εύκολα μεγαλύτερη ορμή και ερχόμενο σε πλαστική κρούση με τα εσωτερικά τοιχώματα του γυναικείου κόλπου να προκαλέση μέγιστη ηδονή. Μεγάλη προσοχή θα πρέπει να δοθεί δε σε άτομα του αντρικού πληθυσμού, τα οποία κατέχουν ευμέγεθες σε μάζα όργανο αλλά και υσχυρούς γλουτειέους μύες, καθώς αυτά τα άτομα μπορούν να αποκτήσουν υπερβολικά μεγάλα μεγέθη ορμής, λόγω μάζας και επιτάχυνσης με αποτέλεσμα η κρούση να τρυπήσει τα εσωτερικά τοιχώματα.
Σορρυ, εδώ κολλάει αυτό!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:57, 17-06-14:

Πλακα εχουν οι ανδρες σε αυτο το θεμα! Χεχε!

Εχουν και αυτοι τα αγχη τους, τι μονο εμεις θα εχουμε δηλαδη?
1
Παράθεση

Crooked

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Crooked . έγραψε: στις 12:14, 17-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Πλακα εχουν οι ανδρες σε αυτο το θεμα! Χεχε!

Εχουν και αυτοι τα αγχη τους, τι μονο εμεις θα εχουμε δηλαδη?
και όμως το σεξ για τους άντρες αποτελεί ένα μέσο αυτοεπιβεβαίωσης (όσες έχουν κάνει σεξ με κάποιον ανασφαλή άντρα σίγουρα θα τους έχει σπάσει τα νεύρα με την ερώτηση ''σ' αρέσει;'') . Και μέσα σε αυτό υπολογίζεται και το μέγεθος του... μορίου.
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 11:23, 18-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Crooked
και όμως το σεξ για τους άντρες αποτελεί ένα μέσο αυτοεπιβεβαίωσης (όσες έχουν κάνει σεξ με κάποιον ανασφαλή άντρα σίγουρα θα τους έχει σπάσει τα νεύρα με την ερώτηση ''σ' αρέσει;'') . Και μέσα σε αυτό υπολογίζεται και το μέγεθος του... μορίου.
Όχι μόνο, οι περισσότερες γυναίκες όσο ωραίο και αν είναι το σώμα τους πάντα νιώθουν ανασφαλείς. Μήπως είναι χοντρές, μήπως το ένα, μήπως το αλλο.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,069 μηνύματα.

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 11:40, 18-06-14:

Τελικά δεν μας απάντησαν...όταν λέμε σωστό μέγεθος με βάση ποιο πρότυπο;
Παράθεση

sunmoom

Νεοφερμένος

H sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H sunmoom -ia έγραψε: στις 12:15, 18-06-14:

δε μετραει μονο το μεγεθος.

αλλα και το παχος. 8)
1
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 12:30, 18-06-14:

Κοίτα το φισ εξαρτάται και από την μπρίζα. Δεν βάζεις φις σούκο σε κλασική... Με εννοείς?
Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε: στις 00:11, 26-04-15:

Λοιπόν, για να μην αγχώνεστε θα σας πω το εξής, προς απανταχού άντρες, κάθισα και άνοιξα μια κουβέντα με την φίλη μου την Μ..... για το επιθυμητό μέγεθος, δεν γράφω όνομα για να μην την κάψω μιας και έχει σοβαρή σχέση, μου είπε κατά λέξη, "ο φίλος μου μπορεί να μην στέκεται στο κατάλληλο ύψος των περιστάσεων, αλλά ο άτιμος ξέρει να το χρησιμοποιεί καλά", δεν μετράει λοιπόν μόνο το μέγεθος, αλλά και ο τρόπος... (παρηγοριά στον άρρωστό)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Simos_Moss : 26-04-15 στις 00:33.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,682 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 11:03, 26-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από Simos_Moss
την φίλη μου την Μ.....
Μαρία Παλάμη?
3
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,069 μηνύματα.

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 11:34, 26-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από Simos_Moss
Λοιπόν, για να μην αγχώνεστε θα σας πω το εξής, προς απανταχού άντρες, κάθισα και άνοιξα μια κουβέντα με την φίλη μου την Μ..... για το επιθυμητό μέγεθος, δεν γράφω όνομα για να μην την κάψω μιας και έχει σοβαρή σχέση, μου είπε κατά λέξη, "ο φίλος μου μπορεί να μην στέκεται στο κατάλληλο ύψος των περιστάσεων, αλλά ο άτιμος ξέρει να το χρησιμοποιεί καλά", δεν μετράει λοιπόν μόνο το μέγεθος, αλλά και ο τρόπος... (παρηγοριά στον άρρωστό)
Kαι τι περίμενες να σου πει;; Τουλάχιστον έχουν και μια στοιχειώδη ευγένεια.
1
Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε: στις 11:59, 26-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Kαι τι περίμενες να σου πει;; Τουλάχιστον έχουν και μια στοιχειώδη ευγένεια.
Μετράει πολύ αυτό, ισχύει, αλλά πρέπει να ξέρει και να το χρησιμοποιεί, παίζει ρόλο και η τεχνική. 8)
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,523 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 16:14, 26-04-15:

Αρκεί να είναι ανάμεσα σε κάποια όρια. (Ενδεικτικά: 9cm < x < 18cm, σε στύση). Πιο μικρό δεν θα μπορούσε να κάνει σωστά τη δουλειά του και πιο μεγάλο (άσχετα με το τι νομίζουν πολλοί) θα δημιουργούσε πολλά προβλήματα και στη σύντροφο και στον ίδιο. Πάντως το μέσο μήκος σε στύση είναι 12-15cm (Αυτό για Ευρώπη και Β.Αμερική. Στην Αφρική και στην Άπω Ανατολή ίσως ισχύουν άλλες τιμές). Βέβαια, από τα αρχαία ακόμα χρόνια, κανένας άνδρας δεν ήταν ποτέ ικανοποιημένος από το μέγεθός του. Κι εμείς από μικρά παιδιά συναγωνιζόμασταν για το "ποιος την έχει μεγαλύτερη". (Αντίστοιχα στο ischool υπάρχουν θέματα για το ποιανού η σχολή είναι η καλύτερη).

3
Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

O Simos_Moss έγραψε: στις 16:37, 26-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αρκεί να είναι ανάμεσα σε κάποια όρια. (Ενδεικτικά: 9cm < x < 18cm, σε στύση). Πιο μικρό δεν θα μπορούσε να κάνει σωστά τη δουλειά του και πιο μεγάλο (άσχετα με το τι νομίζουν πολλοί) θα δημιουργούσε πολλά προβλήματα και στη σύντροφο και στον ίδιο. Πάντως το μέσο μήκος σε στύση είναι 12-15cm (Αυτό για Ευρώπη και Β.Αμερική. Στην Αφρική και στην Άπω Ανατολή ίσως ισχύουν άλλες τιμές). Βέβαια, από τα αρχαία ακόμα χρόνια, κανένας άνδρας δεν ήταν ποτέ ικανοποιημένος από το μέγεθός του. Κι εμείς από μικρά παιδιά συναγωνιζόμασταν για το "ποιος την έχει μεγαλύτερη". (Αντίστοιχα στο ischool υπάρχουν θέματα για το ποιανού η σχολή είναι η καλύτερη).

Επειδή έκανα παρέα με ιατρούς στο παρελθόν, ο κόλπος της γυναίκας στο φυσιολογικό του είναι 10cm βάθος,
και τόσο αναλογούσε να είναι και στον άντρα το ανάλογο μέγεθος.
Άρα αν κάποιος θέλει να περιαυτολογεί ότι εκείνος το έχει πιο μεγάλο, δεν το κάνει για την γυναίκα,
αλλά για να παινέψει το αντρικό εγώ του.
Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Andante έγραψε: στις 15:02, 29-04-15:

Είναι παγκοσμίως γνωστό οτι η Ελληνική ράτσα δεν έχει ιδιαίτερο πρόβλημα σε αυτόν τον τομέα...για αυτό κιόλας οι απανωτές επιθέσεις οικονομικού τύπου και ο φθόνος που δεχόμαστε....

Κάπου διάβαζα μάλιστα οτι ο ελληνικός μέσος όρος είναι κάπου μεταξύ 21 και 26 εκατοστών. Ειδικά κάτψ στην Κρήτη λένε οτι ξεπερνάνε τα 30 εκατοστά.
Παράθεση

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O GeorgeRns έγραψε: στις 10:00, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Andante
Είναι παγκοσμίως γνωστό οτι η Ελληνική ράτσα δεν έχει ιδιαίτερο πρόβλημα σε αυτόν τον τομέα...για αυτό κιόλας οι απανωτές επιθέσεις οικονομικού τύπου και ο φθόνος που δεχόμαστε....

Κάπου διάβαζα μάλιστα οτι ο ελληνικός μέσος όρος είναι κάπου μεταξύ 21 και 26 εκατοστών. Ειδικά κάτψ στην Κρήτη λένε οτι ξεπερνάνε τα 30 εκατοστά.
Tα 50* όχι και τα 30 χαχαχα
Παράθεση

RiSe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O RiSe έγραψε: στις 23:12, 04-11-15:

Το σωστό μέγεθος
Τα μεγέθη είναι...φαινομενικά και ως γνωστόν τα φαινόμενα απατούν και δεν είναι πάντα αυτά που φαίνονται, εκφράζουν απλά το ορατό μέγεθος σε σχέση με εκείνο των...άλλων!
Παράθεση

Μαίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Μαίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Μαίανδρος Memento Mori έγραψε: στις 00:34, 19-05-16:

Η ερώτηση αν το μέγεθος είναι αποδεκτό δεν αφορά τις γυναίκες..Ο μόνος λόγος που το ρωτάει κάποιος αυτό είναι για να νιώσει καλύτερα με τον εαυτό του σε σχέση με τους άλλους άντρες.Ειναι ένστικτο στα αρσενικά να θέλουν να υπερεχουν όλων επί όλων των θεμάτων.Η κοπέλα το ίδιο θα χαρεί και με τα 16 και με τα 20 cm.Εκτος αν αντί για μουνι έχει πηγάδι και γουσταρει να τη σκίζουν σαν πορνη.Αυτα..
Παράθεση

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Asag έγραψε: στις 23:09, 06-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Flash
Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία, οι κοπέλες τι προτιμήσεις έχουν;
Το βλέπεις στα μάτια τους ρε φίλε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, Γιώτης