Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,924 μηνύματα σε 78,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 544 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν καταλάθος βλέπατε τον φίλο σας γυμνό, πώς θα αντιδρούσατε;

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε: στις 15:31, 27-07-13:

Άμα η άλλη είναι ωραία δε θα χα πρόβλημα.Αν δε μου άρεσε θα είχα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,523 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 20:35, 27-07-13:

Δεν ειναι ευκολο απο κινητο. Σε εξουσιοδοτω να βαλεις εσυ τη φωτογραφια που ταιριαζει στο θεμα.
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 20:59, 27-07-13:

Ανάλογα τον φίλο.
Όταν τσιτσιδώνονται μπροστά μου κορίτσια νιώθω άβολα γτ η ίδια δεν το πράττω μπροστά σε γυναίκες. (εξάλλου τα έχουμε ξαναμεταπεί, είναι οι πιο ηλίθιες κατά την κριτική τους )
Όταν τσιτσιδώνονται αγόρια είμαι οκ συνήθως.
Και θα είχα και πρόβλημα να με δει φίλη γυμνή.
Αν με έβλεπε φίλος θα του έλεγα ή ''θα σε σαπίσω στο ξύλο αν κάνεις σχόλια παλιομαλακισμένο'' (πιθανότητα καθώς γελώ με στυλ σοβαρού) ή ''και για πες μου για αυτό το μπούτι μου..''
Φίλο μου που έχω δει όλα ήταν οκ. Συνεχίζαμε κανονικά και μιλούσαμε.
Και έτσι τυχαία στο κινητό που έχω δει έχω ανταποκριθεί με ένα ''τι είναι αυτό ρε; για ποια φωτογραφιζόσουν πάλι; πάντως είσαι αρκετότα κομπλέ. τουλάχιστον δεν τους κακοπέφτεις''.

1
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε: στις 22:52, 27-07-13:

Έχω την εντύπωση πως θα το διακωμωδούσα, το σώμα μας δεν είναι ντροπή!
Παράθεση

sunflower_

Νεοφερμένος

H sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H sunflower_ έγραψε: στις 22:49, 06-09-14:

Δε θα είχα κανένα πρόβλημα
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 23:00, 06-09-14:

Αν με εβλεπε γυμνο θα ντρεπομουν, οποτε θα της ζητουσα ευγενικα να γδυθει κι εκεινη για να... μην αισθανομαστε αβολα
2
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 15:42, 09-09-14:

Μου'χει τυχει να δω φιλες και φιλους γυμνους σε hangover φαση και σε αποδυτηρια. Δεν νομιζω οτι πρέπει να υπάρχει λόγος ντροπής..άλλο το τι νιώθουμε βεβαια!
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 995 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 16:58, 11-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από The Unknown
Λοιπόν θα σας μίλησω από προσωπική εμπειρία , και θέλω τις απόψεις σας επί του θέματος. Πείτε πως κάποια στιγμή βλέπατε καταλάθος (ή όχι :Ρ ) γυμνό τον φίλο σας ( όχι το αγόρι σας ) ή να σας έχει δει γυμνη καποιος φίλος σας , σας έχει τύχει ?? πως αντιδράσατε ?? και αν όχι πως πιστευεται θα αντιδρούσατε ??? Ακόμα σας έχει τύχει να σας δεί κάποιος (άγνωστος) γυμνή ???
Ίσως να του έλεγα κάτι τύπου «μμμ αυτός είναι πολυδιαφημισμένος βοας για τον οποίο καυχιοσοθν;».
Παντως όχι δεν μου έχει τύχει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zilda : 11-03-18 στις 17:05.
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 642 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 17:24, 11-03-18:

Το καταλάθος ξεφεύγει από τα χέρια μας και σίγουρα, οι αντιδράσεις ποικίλλουν. Μεταξύ ιδίου φύλου, προφανώς είναι πιο χαλαρές έως και ανύπαρκτες. Από εκεί και πέρα, είναι ζήτημα επιπέδου. Το κατ'απαίτηση όμως, είναι που με εξαγριώνει. Και μου έχει συμβεί.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια