Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,823 μηνύματα σε 78,991 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 500 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τεστ Προσωπικότητας

Αντώνης+

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Αντώνης+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Αντώνης+ έγραψε: στις 22:27, 27-07-19:

Κάπου παραπάνω διάβασα, ότι τα tests (γενικά) είναι άθλια !
Θα μπορούσε να μην ήταν? Ποιός πιστεύει στα αλήθεια ότι αυτοί που τα επινόησαν δεν έκαναν πρώτοι το test
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Indiana Jones (Ιάκωβος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Indiana Jones έγραψε: στις 23:55, 27-07-19:

Εγώ παρέμεινα INFJ, απλά μειώθηκε λίγο το Introvert και το Intuition και αυξήθηκε λίγο το Feeling και το Judging.
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,748 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:59, 27-07-19:

το ειχα κανει πριν ποσα χρονια αλλα νομιζω δεν ποσταρα τα αποτελεσματα οποτε τωρα δεν μπορω να συγκρινω (σαδ)

INFP
The Idealist
Introvert(56%) iNtuitive(9%) Feeling(3%) Perceiving(25%)
2
Παράθεση

Andypro

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Andypro αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 14:04, 28-07-19:

ENTJ το πιο πρόσφατο.
Παράθεση

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Πύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 14:58, 28-07-19:

Ένιωσα το καθήκον να με καλεί και ήρθα

Τα τεστ δυστυχώς παραμένουν πολύ γενικευμένα αλλά τι να κάνουμε Εγώ κλασικά ξέρω ότι είμαι INF και ψαχνω να βρω το P ή το J στο τελος 3 χρονια και ακομα δεν εχω καταληξει σε εναν
1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 15:28, 28-07-19:

Με έβγαλε πάλι INFJ.
2
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 12:47, 29-07-19:

ENFJ
Extravert(44%)iNtuitive(3%)Feeling(50%)Judging(44%)
1
Παράθεση

psaiva

Νεοφερμένος

Ο psaiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O psaiva έγραψε: στις 14:03, 08-08-19:

Introvert(57%) iNtuitive(19%) Thinking(41%) Judging(22%)

legit.
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 432 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 17:48, 08-10-19:

Τώρα δε θυμάμαι ακριβώς ποσοστά στο καθένα αλλά θυμάμαι ότι όλα με βγάζουν ENTP. Εν συντομία τα υπέρ και κατά:

(+)
Knowledgeable, quick thinkers, original, excellent brainstormers, charismatic, energetic.

(-)
Very argumentative, insensitive, intolerant, can find it difficult to focus, dislike practical matters.

Σε γενικές γραμμές έχει πέσει μέσα.
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,679 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 18:54, 08-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Very argumentative, insensitive, intolerant, can find it difficult to focus, dislike practical matters.

Και σπούδασες Χημικό?
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 432 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 20:14, 08-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Και σπούδασες Χημικό?

Για το practical το λες; νομίζω το εννοεί με την έννοια των πεζών αντικειμένων, των "αγγαρειων", όχι θετικές επιστήμες.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,679 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 20:51, 08-10-19:

Για το practical το λες; νομίζω το εννοεί με την έννοια των πεζών αντικειμένων, των "αγγαρειων", όχι θετικές επιστήμες.

Καθαρή δικηγορίνα, bussiness woman, απατεώνισσα είσαι με αυτά τα traits. Αδικήθηκες.
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Agaphbou έγραψε: στις 21:01, 08-10-19:

Καθαρή δικηγορίνα, bussiness woman, απατεώνισσα είσαι με αυτά τα traits. Αδικήθηκες.
Με επιχειρήσεις θ' ασχοληθώ απλά χρειάζομαι τη χημεία τροφίμων παράλληλα, οπότε περίμενε, εκκολάπτομαι ακόμη...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 21:15, 08-10-19:

Βασικά δε μοιάζει καν για δικηγορίνα, αλλά για οικονομολόγα. Κι αν παρει χαμπάρι τι εννοώ, τότε είναι που δεν πρόκειται να μου μιλήσει ποτέ ξανά.
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Agaphbou έγραψε: στις 21:18, 08-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Βασικά δε μοιάζει καν για δικηγορίνα, αλλά για οικονομολόγα. Κι αν παρει χαμπάρι τι εννοώ, τότε είναι που δεν πρόκειται να μου μιλήσει ποτέ ξανά.
Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς και θα σου πω. Ελεύθερα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Agaphbou : 08-10-19 στις 21:32.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

O hack3r έγραψε: στις 21:51, 08-10-19:

Ούτε εγώ κατάλαβα Βαλδέριε.

Εγώ παλιά είχα βγει INTJ και πέντε χρόνια τώρα γράφω κώδικα στο Intellij. Τυχαίο? Δε νομίζω.

Με επιχειρήσεις θ' ασχοληθώ απλά χρειάζομαι τη χημεία τροφίμων παράλληλα, οπότε περίμενε, εκκολάπτομαι ακόμη...
Θα γίνεις πεταλούδα ή αράχνη?
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 22:02, 08-10-19:

Εγώ παλιά είχα βγει INTJ και πέντε χρόνια τώρα γράφω κώδικα στο Intellij. Τυχαίο? Δε νομίζω.

D&D alignment έχεις τρέξει ποτέ ρε;

Αυτά είναι γαμάτα τεστ προσωπικότητας. Δείχνουν αν είσαι Lawful Good, Neutral Good, Chaotic Good, True Neutral, Lawful Evil, Chaotic Evil κλπ.
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Agaphbou έγραψε: στις 22:03, 08-10-19:

Αμάν. Λες να είναι προφητικά; ENTP - ENTrePreneur

Χμμ.. Πεταλούδα μάλλον. Την αράχνη την έχω ταυτίσει με τη γυναίκα - αράχνη που λέμε και δεν είμαι καθόλου καλή manipulator.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

O hack3r έγραψε: στις 22:15, 08-10-19:

D&D alignment έχεις τρέξει ποτέ ρε;

Αυτά είναι γαμάτα τεστ προσωπικότητας. Δείχνουν αν είσαι Lawful Good, Neutral Good, Chaotic Good, True Neutral, Lawful Evil, Chaotic Evil κλπ.
Χαχα τι μου θύμησες τώρα. Chaotic Neutral βγήκα.

Αμάν. Λες να είναι προφητικά; ENTP - ENTrePreneur

Χμμ.. Πεταλούδα μάλλον. Την αράχνη την έχω ταυτίσει με τη γυναίκα - αράχνη που λέμε και δεν είμαι καθόλου καλή manipulator.

Said every manipulator ever.
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Agaphbou έγραψε: στις 22:24, 08-10-19:

"Εγώ δεν είμαι σαν όλες τις άλλες"

Επίσης βγήκα true neutral. Ορίστε, μια χαρά πεταλούδα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες