Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έφυγε ο Κώστας Καρράς

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 11:41, 06-05-12:

Άφησε σήμερα τα ξημερώματα την τελευταία του πνοή στο Ιατρικό Κέντρο Αθηνών.
Η είδηση έχει συγκλονίσει τους θαυμαστές του...
Και δεν είναι λίγοι έπειτα από τόσα χρόνια σπουδαίας καριέρας στον χώρο της υποκριτικής. Ο μεγάλος μας ηθοποιός Κώστας Καρράς έχασε την πιο δύσκολη μάχη της ζωής του με αντίπαλο τον καρκίνο…

Ολα ξεκίνησαν το 2006, όταν ο Κώστας Καρράς έμαθε από τον γιατρό του ότι έχει προσβληθεί από καρκίνο στον προστάτη. Ο ηθοποιός υποβλήθηκε σε θεραπεία, η οποία όμως δεν έφερε το ποθητό αποτέλεσμα. Ως άνθρωπος που ρουφούσε και την τελευταία σταγόνα της καθημερινότητας, το πάλεψε με όλες του τις δυνάμεις, ενώ δεν μοιράστηκε με κανέναν το πρόβλημά του, ούτε ακόμα και με τους πολύ στενούς του φίλους. Ωσπου ήρθε η μετάσταση.
Το ύστατο χαίρε θα δοθεί στο Α΄νεκροταφείο Αθηνών, ενώ ακόμα δεν έχει δοθεί η ακριβής ημέρα ταφής του.
κρίμα

πηγη tromaktiko
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:00, 06-05-12:

You are beautiful ,I love you

παει ο ανθρωπος,,ηταν μεγαλος
αλλα καλος

πραγματικα λυπηθηκα..
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:19, 06-05-12:

http://www.youtube.com/watch?feature...v=4TWtTb9pChw#!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έφυγε από τη ζωή η Αρλέτα - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-17 στις 10:45.
    • Έφυγε από την ζωή ο Μιχάλης Ασλάνης - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-13 στις 15:25.
    • 'Έφυγε'' η Αμαλία - Από Wolfina
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-07 στις 19:02.
    • Έφυγε η Βίκυ Μοσχολιού... - Από ALEX_
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-08-05 στις 14:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα