Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,959 μέλη και 2,477,994 μηνύματα σε 78,920 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 491 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Kάνναβη και παρενέργειες

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:37, 09-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Συμφωνώ σε όλα με τον Βασίλη. Γενικά εμένα αυτό που μου αρέσει είναι πως κοιμάμαι καλά, γιατί υποφέρω από αυπνίες. Και όταν είναι καλό και όχι το κατουρημένο τέτοιο που λέει ο Βασίλης, γίνεται και κάτι άλλο καλύτερο.
Αν δεν κάνω λάθος κι η μπελαντόνα, επίσης, δεν βοηθάει στον ύπνο?
Αλλά κι αυτή επικίνδυνη αν δεν ξέρεις τη δόση. Τι κακό κι αυτό, όλα τα ωραία της ζωής να είναι ή παχυντικά ή επικίνδυνα.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 17:42, 09-07-16:

Εμένα δεν με πιάνει ποτέ σε ύπνο, ενταξει αν είναι καλό, πιάνει ανολόγως και καλά, όχι όλους βέβαια.. νταξει για μένα αυτο, γιατί να μην δοκιμάσεις ξέρω γω;
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 20:48, 09-07-16:

Εδώ να προσθέσω κάτι σαν συμβουλή σε όσους τυχόν το δοκιμάσουν για οποιοδήποτε λόγο, αν και ποτέ δεν συμβουλεύω τέτοια πράγματα. Εγώ πήγα 53 χρονών για να το δοκιμάσω.
Να έχετε τελειώσει όλες τις τυχόν δουλειές σας, διαβάσματα ή οποιεσδήποτε άλλες έχοντας υπ' όψιν πως μπορεί για κάποιες ώρες να μην μπορείτε να κάνετε τίποτα.
Και το πιο σημαντικό απ' όλα, να είστε με άτομα τα οποία εμπιστεύεστε 100% (όχι τους γονείς εννοείται) γιατί ποτέ δεν ξέρεις πως θα σε επηρρεάσει και πως θα το εκμεταλευτεί κάποιος άλλος και να έχετε κοντά σας κι ένα λεκανάκι. Καμμιά φορά σε κάποιους έχει φέρει εμμετό σαν μετά από μεθύσι.
Ποτέ έξω και ποτέ αν είστε με κόσμο που δεν γνωρίζετε καλά.
2
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 20:58, 09-07-16:

δηλαδή λίγο πολύ σε κάποια φάση όπου να μπορείτε να αράξετε (κατά προτίμηση σε κάνα καναπέ/κρεβάτι) για κάνα 5ωρο και να μη σας νοιάζει τίποτα
2
Παράθεση

dr.tasos

Περιβόητο Μέλος

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 03:05, 15-07-16:

βασιλη πραγματικα φαίνεσαι παρα πολυ εμπειρος στο θέμα θα μπορούσες να μας διηγηθείς καποια εμπειρία σου που σε οδηγησε σε ολα αυτα τα συμπερασματα ; ( αν ειναι ευκολο )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια