Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,990 μέλη και 2,479,298 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 474 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Όταν οι γείτονες κάνουν σεξ

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 21:55, 21-02-16:

Γείτονα και γειτόνισσά μου δεν έχει τύχει ν ακούσω ποτέ.Ωστόσο έχει τύχει να είμαι εγώ η 'φωνακλού" και την επόμενη μέρα να κάνουν παρατήρηση στο αγόρι μου αυτοί που μένουν από πάνω του
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:57, 21-02-16:

Όταν είσαι ο γείτονας που κάνει σεκς.

2
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 23:24, 21-02-16:

τα καλοκαίρια η από κάτω φωνάζει σαν να μήν υπάρχει αύριο..την ακούει όλο το τετράγωνο.
ακόμα και με κλειστές πόρτες οι φωνές της σε ξυπνάνε
οι διάλογοι:
-θέλω να μου τα ρίξεις στο πρόσωπο να τα βλέπω
-πάρτα μωρι π..τανα
3-4 φορές κάθε βράδυ..μέχρι τα ξημερώματα

βάζω ένα ποτήρι τζακ, αράζω στο μπαλκόνι, στρίβω τσιγάρο
5
Παράθεση

giorgos1988

Νεοφερμένος

Ο giorgos1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O giorgos1988 έγραψε: στις 23:43, 21-02-16:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
τα καλοκαίρια η από κάτω φωνάζει σαν να μήν υπάρχει αύριο..την ακούει όλο το τετράγωνο.
οι διάλογοι:
-πάρτα μωρι π..τανα

Αχαχαχαχαχα ρε gaspar δεν τους έχεις πει τίποτα?
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,514 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 17:29, 09-04-17:

Χαχαχαχ εχω λιωσει Εγω θυμαμαι στο σπιτι του κολλητου μου μια μερα η κυρα τατιανα(γειτονισσα) αποφασισε να το κανει με το αγορι της.Φανταστειτε τωρα ημουν στο κρεβατι,το οποιο το εχουν βαλει διπλα στον τοιχο, και να νοιωθω να κινειται(το κρεβατι) και να ακουγεται η τατιανα να φωναζει πιο δυνατα!!!
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,658 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 17:50, 09-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
οι διάλογοι:
-πάρτα μωρι π..τανα

Γιατί δεν κατεβαίνεις κάτω να της τα ρίξεις στο πρόσωπο να ησυχάσει κι αυτή κι εσύ?
2
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 21:23, 09-04-17:

Λογω οροφοδιαμερισματος και ρετιρε, δεν εχω τετοιες εμπειριες. Η μονη φορα που υπηρχε κατι σχετικο με γειτονες ηταν με μια κοπελα στην απεναντι πολυκατοικια, η οποια δεν εχει τεντες, που καθοταν γονατιστη μπροστα στη μπαλκονοπορτα. Προφανως ηταν καποια "τιμωρια" στα πλαισια παιχνιδιων Κυριαρχιας-υποταγης και ισως ηταν και ο σκοπος να τη βλεπουν οι γειτονες
4
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,565 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 22:21, 09-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Λογω οροφοδιαμερισματος και ρετιρε, δεν εχω τετοιες εμπειριες. Η μονη φορα που υπηρχε κατι σχετικο με γειτονες ηταν με μια κοπελα στην απεναντι πολυκατοικια, η οποια δεν εχει τεντες, που καθοταν γονατιστη μπροστα στη μπαλκονοπορτα. Προφανως ηταν καποια "τιμωρια" στα πλαισια παιχνιδιων Κυριαρχιας-υποταγης και ισως ηταν και ο σκοπος να τη βλεπουν οι γειτονες
Αχ τι τέλειο.
1
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 22:48, 09-04-17:

Σε εχω καταλαβει οτι εισαι kinky boy
Παράθεση

Stitchpunk (Eternal Sunshine)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

H Stitchpunk έγραψε: στις 23:53, 09-04-17:

Το σπίτι μου είναι σε συγκρότημα μονοκατοικιων και το χωρίζει ένας τοίχος με των διπλανων. Οι διπλανοι παντρεμενοι χρόνια, δεν ακουγονταν ποτέ τη νύχτα. Ένα βράδυ κατά τις 3 ξυπναω από ένα συνεχόμενο θόρυβο. "Ντουκ ντουκ, ντουκ ντουκ.." λέω έγινε θαύμα! Οι διπλανοι αποφάσισαν να ξαραχνιασουν! Περνάνε 10 λεπτά, περνάει ένα εικοσαλεπτο και συνεχιζα να ακουω ντουκ ντουκ. Λέω δεν μπορεί! Κι όπως συγκεντρωνομαι στον ήχο, να καταλάβω τι συμβαίνει, συνειδητοποιώ ότι είναι το πλυντηριο τους!!! Μα καλά, ποιός βάζει πλυντηριο στις 3 η ώρα τα ξημερώματα???
7
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 00:44, 10-04-17:

Νυχτερινο τιμολογιο ΔΕΗ
4
Παράθεση

Ίντα

Δραστήριο Μέλος

H Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Ίντα έγραψε: στις 00:06, 23-06-18:

ότι χειρότερο να ακούς συμφοιτητές σου να το κάνουν και την επόμενη μέρα να τους αντικρίζεις και να μην ξέρεις πως να τους πεις να ΣΚΑΝΕ γιατι ενοχλούν
3
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,066 μηνύματα.

H sophie_96 Και τα αδύνατα μπορούν να γίνουν δυνατά έγραψε: στις 00:09, 23-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Ίντα
ότι χειρότερο να ακούς συμφοιτητές σου να το κάνουν και την επόμενη μέρα να τους αντικρίζεις και να μην ξέρεις πως να τους πεις να ΣΚΑΝΕ γιατι ενοχλούν
εγώ ευτυχώς δεν έχω τέτοια ζητήματα ....

Απλά φώναζε εντάξει "το μάθαμε" πάμε παρακάτω !
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε: στις 17:45, 23-06-18:

Προσωπικά, όλως περιέργως δεν έχω συναντήσει κάτι τέτοιο, αν και θα έπρεπε, δεδομένου του πού ζω. Ίσως έτυχα σε ήσυχη γειτονιά, τι να πω, όλοι οι γείτονες φοιτητές είμαστε σινγκλ, χαχαχαχαχα. Ή ίσως έχουμε καλή ηχομόνωση, υπερβολικά καλή θα έλεγα για γυψοσανίδα :ρ
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 17:49, 23-06-18:

Δεν καταλαβαίνω γιατί σαν ενοχλεί να ακούγονται πι γείτονες. Εμένα, το αντίθετο με φιαχνει αυτό το πράγμα.
1
1
Παράθεση

dimiou13 (Βαγγέλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O dimiou13 Μέμνησο ότι άνθρωπος εί. έγραψε: στις 17:56, 23-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Zilda
Δεν καταλαβαίνω γιατί σαν ενοχλεί να ακούγονται πι γείτονες. Εμένα, το αντίθετο με φιαχνει αυτό το πράγμα.
Ε κοίτα, αν είσαι κουρασμένος ή κουρασμένη, είσαι με λίγες ώρες ύπνο και την επομένη δίνεις στις 9 μάθημα... Εεε σε τέτοια περίπτωση σε ενοχλεί. Και γενικά, αν δεν έχεις την πολυτέλεια χρόνου να μείνεις ξυπνητός αφενός, και έχεις τεράστια κόπωση αφετέρου. Σε νορμάλ πλαίσια, πολύ πιθανό πράγματι να "φτιάχνει" τον μέσο άνθρωπο.
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια