Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,664 μηνύματα σε 78,987 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 603 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμφυλιος πολεμος στην Βενεζουελα.

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,600 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:24, 25-01-19:

Πολεμος στην Βενεζουελα ο προεδρος Μαδουρο(που τα ειχε καλα με τον Τσιπρα) αφου εχει αφησει την χωρα του χωρις τροφημα εκλεισε τα συνορα.Οι ΗΠΑ ετοιμαζονται για επιθεση με σκοπο να φυγει ο Μαδουρο αντιθετα η Τουρκια στο πλευρο του Μαδουρο.

Ας ευχηθουμε να πανε ολα καλα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,940 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 15:12, 25-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Πολεμος στην Βενεζουελα ο προεδρος Μαδουρο(που τα ειχε καλα με τον Τσιπρα) αφου εχει αφησει την χωρα του χωρις τροφημα εκλεισε τα συνορα.Οι ΗΠΑ ετοιμαζονται για επιθεση με σκοπο να φυγει ο Μαδουρο αντιθετα η Τουρκια στο πλευρο του Μαδουρο.

Ας ευχηθουμε να πανε ολα καλα.
1. Κομμουνιστική δικτατορία σταλινικού τύπου που για μια ακόμη φορά πήγε στραβά και χρειάζεται το χέρι του καπιτάλα για να διορθώσει τη φάση που τόσα χρόνια απλά δεν χάλαγε κανέναν (τώρα τον θυμήθηκαν το Μαδούρο; ).

2. Που απλά αλληλοβαυκαλίζονται ότι είναι τσεγκεβάρες για τα μάτια του κόσμου ενω στην ουσία ο δικός μας είναι ο καλύτερος φοροεισπράκτωρ των μεγάλων!

3. Με σκοπό πιθανόν να μπει κάποιος πιό υπάκουος, πιο καλό παιδί. Τόσες πρώτες ύλες υπάρχουν εκεί κάτω!

4. Η Τουρκία πουλάει μούρη και πολιτική προβολή εναντίον του χεριού που την τάιζε τόσα χρόνια εις βάρος μας επειδή κάτι θέλει. Οταν το πάρει, θα αναγνωρίσει κι αυτή τον άλλο πρόεδρο και θα τον χέσει τον Μαδούρο. Είναι σα τη γκόμενα που γκρινιάζει στο σύζυγο γιατί δε χωρίζει τη γυναίκα του. Εξαιρετικό πέρα δώθε μεταξύ Ρωσίας και Γιάπηδων η Τουρκία, realpolitik χωρίς συναισθηματισμούς. Αντίπαλοί μας ξε-αντίπαλοί μας οι Τούρκοι, παίζουν έξυπνα στην εξωτερική πολιτική.

Θα πάρει πόδι ο Μαδούρο, θα μπει ο άλλος επάνω και θα τελειώσει το πράγμα ήρεμα και όμορφα. Έτσι παίζουν τα μεγάλα παιδιά.
2
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια