Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,847 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 313 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρόλοι στο σεξ

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 03:17, 19-12-06:

"Αχ καλέ μη, καλέ κύριε Ρούντολφ! Καλέ σβήστε τη μύτη σας, ντρέπομαι να με βλέπουν ενώ οργιάζω!"

Περιμένω πμ!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 03:22, 19-12-06:

ΟΚ λοιπόν... Ο αναρχικός και η μπατσίνα!!!
Κάποια στιγμή ήμουν με μια μπατσίνα... ενα βράδυ λοιπόν είχα κέφια (πρωτοφανές ε?) και χωρίς να το καταλάβει σχεδόν την έδεσα με τις χειροπέδες της στο κρεβάτι...
"ΧΑ! Μπατσάκι... νόμιζες ότι θα με κλείσεις μέσα ε? ΧΑ! θα σε βασανίσω αλύπητα... "
Για πάνω απο ενα δίωρο, χρησιμοποιούσα τα ακροδάχτυλα μου χαϊδεύοντας την και την γλώσσα μου βεβαίως, βεβαίως αγγίζοντας την παντού, χωρίς να μπορεί εκείνη να αντιδράσει και πολύ...
Όταν την έλυσα περιττό να σας πω οτι έκανε σαν λυσσασμένη!!!
"Hooooligan... θα σου δείξω εγώ τι θα πει ΕΛ.ΑΣ!!!"

...τώρα θα μου πείτε... Role - Playing ή Σαδισμός λέγετε αυτό? Χμ... κάτι ανάμεσα... ε?
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 03:24, 19-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Υ.Γ.Αυτό με τον Άη Βασίλη και το ξωτικό δεν σου άρεσε;Κάποια άλλη παραλλαγή ίσως Αη Βασίλης-Ρούντολφ;Αη-Βασίλης-Τζάκι;

Ο Αϊ Βασίλης και το κοριτσάκι που περιμένει το δωράκι της ???
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 03:25, 19-12-06:

LOL!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 03:36, 19-12-06:

και για να έχει ποικιλία, το κοριτσάκι μπορει να βάλει καλτσούλα για δωράκι σε διάφορα σημεία... στο σαλόνι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα, στη κουζίνα....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 09:46, 19-12-06:

Το νέο θέμα συγχωνεύτηκε με το παλιό που ήδη υπήρχε.
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 11:29, 19-12-06:

Τώρα μου θύμισες "Φιλαράκια"
Μόνικα-Την στολή τι ώρα πρέπει να την δώσεις πίσω;
Τσάντλερ(ντυμένος Αη Βασίλης)- Με τον Άη Βασίλη;
Επίσης από φιλαράκια:
"Princess Leya and the Gold Bikini!"
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:35, 19-12-06:

Καλά το φαντάστηκα ότι θα ανοίξεις τέτοιο θέμα
Ναι κάνω( και νομίζω άλλωστε και οι περισσότεροι) αρκεί κι ο άλλος να έχει φαντασία γιατί αλλιώς είναι μονόπρακτο(ευτύχως που οι περισσότεροι διαθέτουν).
Να γελάσω δεν μου έχει τύχει, να το διασκεδάσω σίγουρα.
+1

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Για πάνω απο ενα δίωρο, χρησιμοποιούσα τα ακροδάχτυλα μου χαϊδεύοντας την και την γλώσσα μου βεβαίως, βεβαίως αγγίζοντας την παντού, χωρίς να μπορεί εκείνη να αντιδράσει και πολύ...
Όταν την έλυσα περιττό να σας πω οτι έκανε σαν λυσσασμένη!!!
Λογικο..
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 12:54, 19-12-06:

βρε διεστραμμένα όλα!!! (κ γω μεσααααα)

λίγο παιχνίδι δεν βλάπτει! που κ που καμιά κάμερα να βγάζουμε τα σκηνοθετικά μας απωθημένα (κ να προσέχουμε που τα βάζουμε μετά γιατί στην καλύτερη θα τα βρει ο μπαμπάς ψάψνοντας την κασέτα με το ποδόσφαιρο-χιχιχ! ), καμιά πρόβα συνέντευξης πριν από την πραγματική συνέντευξη της επόμενης μέρας (boss-secretary), έλα να σου μάθω το τεστ βιολογίας, ελάτε δεσποινίς να σας εξετάσω στο γιατείο (oh yes, κάνει την πρακτική του), κτλ.

εντάξει, ωραίο το διεστραμμένο που κ που αλλά κ το απλό με μενού τις στάσεις του καμα σούτρα, μια χαρά είναι!!
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 12:56, 19-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
εντάξει, ωραίο το διεστραμμένο που κ που αλλά κ το απλό με μενού τις στάσεις του καμα σούτρα, μια χαρά είναι!!
Kαλά δεν είναι και διαστροφή το role playing
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 14:16, 19-12-06:

εξαρτάται κλεφρόνι μου πόσο μακριά το πας
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 16:18, 19-12-06:

Ρόλοι! Ναι μέσα! Είναι οτι καλύτερο και ανανεώνει συνεχώς την σχέση. Δίνει άλλη μορφή στο σεξ. Προσωπικά ναι το κάνω αρκετά συχνά. Συνήθως όμως μου αρέσει να είμαι το θύμα (πχ βιασμός ή δήθεν επι πληρωμή) . Σπάνια υποτάσω τον άλλο . Βίτσια είναι αυτά...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:21, 21-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Dooo τα χεις μπλέξει κάπως. Το S&M δεν συνεπάγεται πάντα σωματικό πόνο, τουλάχιστον όχι έντονο. Κυρίως είναι εγκεφαλικό το θέμα.
Διάβασε κανένα άρθρο πάνω στο θέμα γιατί διακρίνω μια μικρή παραπληροφόρηση...
Σόρρυ που πετάγομαι, αλλά αυτό που εννοείς μάλλον Michelle είναι το D/s και όχι το S/M. Το S/M σημαίνει Σαδομαζοχισμός και ο Μαζόχας γουστάρει να μη περνάει καλά (ναι οκ, αυτό δεν σημαίνει πως πονάει απαραίτητα σωματικά, αλλά κάπως πονάει!). Το D/s είναι αυτό που έχει ολόκληρη φιλοσοφία από πίσω του και είναι κυρίως εγκεφαλικό.. (Αν θέτε, σας βάζω περισσότερες λεπτομέρειες για το D/s, αλλά θα είναι ακατάλληλες για ανηλίκους και δεν ξέρω αν θα ήταν σωστό.. )

Και για να επανέλθουμε στο θέμα α) κι εγώ ρολόϊ διάβασα και β) μ' αρέσουν πολύ οι ρόλοι, αλλά έχω χρόνια να κάνω κάτι τέτοιο..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 21-12-06 στις 14:23. Αιτία: Είμαι ξεχασιάρα!:P
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 01:32, 22-12-06:

Θα συμφωνήσω με Kajira...

Τελικά Άγιο Βασίλη και μικρό κοριτσάκι θα παίξει κανείς???
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,756 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 09:52, 22-12-06:

Σόρρυ που πετάγομαι, αλλά αυτό που εννοείς μάλλον Michelle είναι το D/s και όχι το S/M. Το S/M σημαίνει Σαδομαζοχισμός και ο Μαζόχας γουστάρει να μη περνάει καλά (ναι οκ, αυτό δεν σημαίνει πως πονάει απαραίτητα σωματικά, αλλά κάπως πονάει!). Το D/s είναι αυτό που έχει ολόκληρη φιλοσοφία από πίσω του και είναι κυρίως εγκεφαλικό.. (Αν θέτε, σας βάζω περισσότερες λεπτομέρειες για το D/s, αλλά θα είναι ακατάλληλες για ανηλίκους και δεν ξέρω αν θα ήταν σωστό.. )
very true, το BDSM ειναι αρχικολεξο του

bondage-disipline
domination-submission
sadism-masochism

εσυ michele αναφερεσαι στο δευτερο και ομολογω πως πολυ λιγοι ανθρωποι δεν το κανουν με τον ενα η τον αλλο τροπο. Αλλωστε η ολη "χαρα" του "στα τεσσερα" κτλ ειναι της υποταγης. Το ποσο μακρια θα το πας εξαρτατε απο το ποσο θελουν οι συντροφοι φυσικα, προσωπικα δεν θα το εκανα αυτοβουλα, δεν βρησκω καποια ιδιαιτερη ευχαριστηση εκτος αν ηξερα οτι το απολαμβανει ο συντροφος μου στην οποια περιπτοση θα με ψιλοεστελνε:p

και δυστοιχος δεν μπορω για κανενα λογο να ειμαι submisive, δεν ξερω γιατι...
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:30, 22-12-06:

epote πολυ ενημερωμενος
BDSM ειναι just my cup of tee!
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,756 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 14:00, 22-12-06:

σε αγαπαω!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 19:13, 23-12-06:

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:03, 07-01-07:

μαρεσει παρα πολυ τελευταια φορα το επαιξα αγιος βασιλης ηταν τελεια..........
Παράθεση

akrapt

Νεοφερμένος

Ο akrapt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O akrapt έγραψε: στις 00:01, 07-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ρόλοι υπάρχουν πολλοί...
Πχ παιχνίδια εξουσίας, πόρνη-πελάτης, νοσοκόμα-ασθενής, πόρνη-προαγωγός, και πολλά άλλα που έχω ακούσει κατα καιρούς απο πολλά άτομα...
Πάντως ακόμα και τα "βρομόλογα" όταν αρέσουν σε κάποιον προσωπικά το θεωρώ ένα είδος ρόλου, απλά πιο ήπιο και λιγότερο καθορισμένο. Απο τη στιγμή πάντως που δεν θες να σου λέει τέτοια εκτός κρεβατιού, τότε ΕΙΝΑΙ ρόλος, οπότε μην είστε τόσο απόλυτοι γιατί είμαι σίγουρη οτι το dirty talk αρέσει σε αρκετούς απο εσάς (όπως και γενικά στην μεγάλη πλειοψηφία του πληθυσμού)
Ψαγμένη σε βρίσκω και χαίρομαι.
Ολοι μας καλούμαστε να παίξουμε καποιους ρόλους μέσα στο παιγνίδι.
Οι κανόνες είναι ανοιχτοί και όποιος αντέξει...Ορεξη να εχουμε ανοχη να υπάρχει,μπόλικη φαντασία και το πραγμα...απογειώνεται!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια