Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,987 μηνύματα σε 79,004 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 484 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 329)
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος
237
72,04%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
18
5,47%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,22%
Αμφιφυλόφιλος
14
4,26%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,22%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
5
1,52%
Ομοφυλόφιλος
24
7,29%
Κουμπάκιας
21
6,38%
Ασέξουαλ
2
0,61%
Πανσέξουαλ
0
0%

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε: στις 18:45, 19-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από kemparis kostas
Να στηρίξω και γω την επιλογή μου. Είμαι gay(ενεργητικός) και είμαι με ενα παιδί εδώ και ενάμιση μήνα και μπορώ να πώ πως περνάω την ωραιότερη φάση της ζωής μου. Βέβαια ηλικιακά απέχουμε κάπως αλλά τί σημασία έχει αυτό;;;

μπραβο σου που το λες, γιατι αρκετος κοσμος δεν νιωθει ανετα να εκφραστει.
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 22:20, 19-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
τοσο καιρο πηγαινα με γυναικες.

βεβαια τωρα τελευταια με γλυκοκοιταζει η σκυλιτσα του γειτονα

Και εμένα τις προάλλες μου την έπεσε μια γάτα..
Τι γίνεται;;

Btw, είμαι ετεροφυλόφιλος..
2
1
Παράθεση

SparklingGrey

Περιβόητο Μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 17:07, 14-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
κουμπακιας τι ειναι;
Την ίδια απορία έχω...
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 17:22, 14-02-12:

^Είναι αυτοί που ψηφίζουν, για να δουν τα αποτελέσματα.
3
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 447 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε: στις 15:18, 16-02-12:

η ψήφος μου στους άάαααανδρες
- δεν νομίζω ότι μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου με κάποια γυναίκα..
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 15:44, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από kemparis kostas
Να στηρίξω και γω την επιλογή μου. Είμαι gay(ενεργητικός) και είμαι με ενα παιδί εδώ και ενάμιση μήνα και μπορώ να πώ πως περνάω την ωραιότερη φάση της ζωής μου. Βέβαια ηλικιακά απέχουμε κάπως αλλά τί σημασία έχει αυτό;;;
Μπράβο!! Χαίρομαι για σας

Όσο για μένα, guys pls
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 16:36, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από κaτε_αlx
η ψήφος μου στους άάαααανδρες
- δεν νομίζω ότι μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου με κάποια γυναίκα..
Έχει κολλήσει το γράμμα "α" στο πληκτρολόγιό σου.

Όσο για τις φαντασιώσεις με γυναίκα, μην ανησυχείς. Εσύ μπορεί να μη μπορείς να σε φανταστείς με γυναίκα, βάλε όμως καμιά μπικινάτη φωτό στο ξεκάρφωτο καμιά μέρα εδώ μέσα και θα βρείς πολλούς που μπορούν να σε φανταστούν με γυναίκα. (κύριοι σας βλέπω ήδη να αγγίζεστε... ντροπή σας! )

Να επικαιροποιήσω κι εγώ την επιλογή μου, δηλώνοντας ότι προτιμώ γυναίκες και να τονίσω τη λεπτομέρεια του ότι με τον όρο γυναίκες εννοώ αυτές που πάει πρώτα το μυαλουδάκι τους και ύστερα το γκουχ γκουχ... παπάκι τους. (δεν προτιμώ ανώριμα θηλυκά δηλαδή)

Και κάτι άλλο αναφορικά με τη δημοσκόπηση:

Η λέξη "καθαρά" σας χάλαγε και γεμίσατε όλες τις επιλογές με την πιό εξεζητημένη "αμιγώς"; Μάλλον κάποιος (δεν ξέρω ποιός) ήθελε να μας πείσει ότι ξέρει να χρησιμοποιεί τη λέξη "αμιγώς".
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 16:44, 16-02-12:

I bet this thread has ruined lots of fantasies.!!!

Εχω μπερδευτει λιγακι με τις επιλογες να πω την αληθεια. Αυτο το "αμιγως" πολυ confusing.

P.S.For the record...Straight.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 16:51, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
I bet this thread has ruined lots of fantasies.!!!

Εχω μπερδευτει λιγακι με τις επιλογες να πω την αληθεια. Αυτο το "αμιγως" πολυ confusing.

P.S.For the record...Straight.
Να στις κάνω ξεκάθαρες:

1. Ετεροφυλόφιλος
2. Ετεροφυλόφιλος αλλά μια στο τόσο πάω με δικούς μου.
3. Ετεροφυλόφιλος αλλά πολλές στο τόσο πάω με δικούς μου.
4. Πάω με όλους
5.Ομοφυλόφιλος αλλά πολλές στο τόσο πάω και με τους άλλους
6.Ομοφυλόφιλος αλλά μια στο τόσο πάω και με τους άλλους
7. Ομοφυλόφιλος
8. Περίεργος να δω τα αποτελέσματα.

Τόσο απλό. Το χουν κάνει και συμμετρικό το ρημάδι (Ετερο-Αμιγώς-Οχι αμιγώς- Αμφι- Οχι αμιγώς- Αμιγώς - Ομοφυλ.)
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε: στις 17:02, 16-02-12:

οι σεξουαλικες προτιμησεις ειναι ομο - ετερο - ΒΙ
τωρα εμαθα και το ολιγον εγκυος...
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 17:02, 16-02-12:

Στο scale του Κινσευ δε βασίζεται το νήμα ; Σιγά κάντε μια μετάφραση των scales ,μια σχετική έρευνα και ψηφίστε.Πάντως τα αποτελέσματα είναι οικτρά εκτός αν ο Κίνσευ έχει πέσει εντελώς έξω σε ότι αφορά την ανθρώπινη σεξουαλικότητα.Αυτό το ''αμιγώς'' το τιμάνε πολλοί βλέπω,φοβικά όμως θα υποθέσω σε πρώτη ταχύτητα.
2
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 17:03, 16-02-12:

εμενα παντως καποτε μου ειχαν βγαλει οτι ειμαι λεσβια,δεν μπορω να καταλαβω το λογο γαμωτο.(τριτη γυμνασιου ημουν και απλα συμπαθουσα μια κοπελα και της το ελεγα)
μονο με αντρες εχω παει ως τωρα,λογικα ειμαι στρειτ :p
Παράθεση

SparklingGrey

Περιβόητο Μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 17:08, 03-05-12:

Πω πω, τόσες κατηγορίες σεξουαλικών προτιμήσεων υπάρχουν;
Γιατί να κατηγοριοποιούμε ένα συναίσθημα ( ; ), τόσο ωραίο όσο αυτό του έρωτα; (δε λέω σε καμία περίπτωση ότι είναι κακό, απλώς λίγο υπερβολικό, κατ' εμέ)
3
Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε: στις 01:09, 21-07-12:

Μan..Man..Man... Δαγκωτο!!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 08:45, 13-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
.Αυτό το ''αμιγώς'' το τιμάνε πολλοί βλέπω,φοβικά όμως θα υποθέσω σε πρώτη ταχύτητα.
Χωρις να ειμαι ψυχολογος, μεντιουμ, να ξερω τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του η τις φαντασιωσεις του θα συμφωνισω μαζι σου. Ειναι γνωστο οτι ειδικα οι αντρες εχουμε ενα θεμα με το ποσο αντρες ειμαστε και πιστευω πως αρκετοι μπορει να καταπιεζουν οτιδηποτε μη αμιγως-ετεροφυλικο νιωσουν.
Απο την μερια μου ομως δεν ειχα ποτε μου την οποιαδηποτε φαντασιωση η σκεψη με αλλων αντρα, οταν ετυχε (καταλαθος) να δω αντιστοιχη τσοντα με αφησε αδιαφορο σεξουαλικα, αλλα προκαλεσε αρκετα μεγαλο σοκ, και ουτε ποτε "αναψα" με αντικο σωμα η οτιδηποτε σχετικο. Αν ειχα την παραμικρη ταση προς κατι ομοφυλοφιλικο δεν θα το ηξερα;
Ειμαστε σιγουροι οτι ο Κινσευ εχει πεσει μεσα καταρχην; Και αν εχει πεσει μεσα, που ξερουμε αν φοβικα δεν το βλεπουμε εμεις οι ιδιοι οτι δεν ειμαστε "αμιγως";
Παράθεση

Dusk

Νεοφερμένος

Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Dusk έγραψε: στις 13:58, 19-11-12:

Women. !
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 14:03, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos_
insufficient gayness in da raw data

πειτε οχι στο biased γατάκι τον Κίνσεϋ.
Χαβελλοκ Ελλις ζεις, εσύ μας οδηγείς...
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 15:13, 19-11-12:

Ο κουμπάκιας τι είναι..??
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,667 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 15:15, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
Ο κουμπάκιας τι είναι..??
Είναι αυτός που δεν θέλει να απαντήσει ή βαριέται αλλά επειδή του αρέσει να πατάει "κουμπάκια", απαντάει στη δημοσκόπηση με αυτή την επιλογή.
1
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 471 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε: στις 15:18, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Είναι αυτός που δεν θέλει να απαντήσει ή βαριέται αλλά επειδή του αρέσει να πατάει "κουμπάκια", απαντάει στη δημοσκόπηση με αυτή την επιλογή.
Πρώτη φορά την βλέπω αυτή την επιλογή...!!

Άντρες δαγκωτό...!! Μπορεί να μας ταλαιπωρούν αλλά τελικά μπορεί και να μας αρέσει αυτό....!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος