Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,957 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 238 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 329)
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος
237
72,04%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
18
5,47%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,22%
Αμφιφυλόφιλος
14
4,26%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,22%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
5
1,52%
Ομοφυλόφιλος
24
7,29%
Κουμπάκιας
21
6,38%
Ασέξουαλ
2
0,61%
Πανσέξουαλ
0
0%

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 17:02, 19-11-12:

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ Τα ωραιότερα πλάσματα στη γη!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 07:45, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
I think I know what human sexuality means dat is why I bitch about Kinsey
Ναι κάτι μας είπες για το bias του Kinsey τώρα.Εσένα περιμέναμε.Η ομοφοβία ζει αυτή μας οδηγεί.Να μαντέψω; Aμιγώς με κεφαλαία και χρυσή καδενίτσα στο λαιμό;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panos__ : 21-11-12 στις 07:53.
Παράθεση

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O χρηστaras έγραψε: στις 10:36, 21-11-12:

women!!!!
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 20:53, 26-11-12:

Προτιμήσεις δεν έχουν καμία σχεση με τη ''δραστηριότητα'' όπως αναφέρεται στο πολλ!
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 21:07, 26-11-12:

Πραγματικά κάποιος με νικνέιμ μισό ελληνικά μισό γκρίγκλις δεν θα μπορούσε να μην πει με τόσο καμάρι το προφανές, ότι του αρέσουν οι γυναίκες!

στο θέμα:

Μ' αρέσουν οι γυναίκες επίσης. Κυρίως οι πλούσιες. Είμαι ευχάριστος τύπος, έξυπνος και αρκετά ικανός και υπομονετικός στο σεξ, με αξιομνημόνευτες επιδόσεις. Ζητώ γυναίκες που να ανταποδίδουν τις υπηρεσίες μου με ένα αμιγώς σημαντικό ποσό ώστε να τους προσφέρω την χαρά που στερούνται από το άγχος της καθημερινότητας και να μπορώ ελεύθερα να τους δίνω το πάθος που τόσο πολύ αναζητούν και αξίζουν. Ενδιαφέρομαι πρωτίστως για την ικανοποίηση της πελατ.. εεε, της συντρόφου μου.

Ηλικίες 30+ (εξαιρούνται οι δεσποινίδες που είνα 30- αλλά έχουν ένα σταθερό υψηλό εισόδημα, αδιάφορο από που προέρχεται)
Ομορφιά προαιρετική
Επικοινωνία μέσω πμ, μόνο σοβαρές προτάσεις
Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε: στις 23:03, 26-11-12:

Ποιος αντρας θα βγει να πει οτι ειναι γκει ακομα και σε ενα φορουμ (που δεν ειναι γκει) ακομα κι αν εχει ψευδωνυμο; Κανεις. Δηλαδη ενας μονο. Δηλαδη και 1000 αντρες να απαντουσαν, 1 μονο θα ελεγε οτι ειναι γκει. Αυτο σημαινει οτι και οι 999 ειναι καραστρειτ; Δε νομιζω. Και ενταξει, εγω διακρινω ενα αγχος απο μερικους να το παιξουν αντρες λεγοντας "γυναικες τα ωραιοτερα πλασματα". Ενταξει, τι θα πει οτι καποιος αντρας λατρευει τις γυναικες; Ποτε δεν το καταλαβα αυτο. Δηλαδη λατρευει οτιδηποτε εχει β**** και μ****; Αυτο ομως τοτε ειναι σεξουαλικο και μονο. Δεν ειναι αγαπη. Λατρευει την ψυχολογια τους; Τι ακριβως; Και αμα η αλλη ειναι κακασχημη, χοντρη, κοντη, κουτση, κακιασμενη, υστερικια, σκυλα; Και αυτο ισχυει και για τις γυναικες που λενε οτι ψηφιζουν αντρες δαγκωτο. Δηλαδη ολοι οι αντρες ειναι το ιδιο; Οι απαντησεις που δωσατε παραβλεπουν κατι πολυ σημαντικο. Οτι σημασια δεν παιζει το φυλο αλλα η εμφανιση και ο χαρακτηρας. Και ενταξει, χαλαρωστε μερικοι. Μεθαυριο που θα ειστε σε σχεση με γυναικα μετα ελατε να πειτε ποσο τις λατρευετε. Δεν υπαρχουν φυλα, υπαρχουν χαρακτηρες και σεξουαλικες προτιμησεις.

Α, επισης παιζει καποιοι που δηλωσατε με περισσιο ενθουσιασμο οτι σας αρεσουν οι γυναικες, να θελετε να ψαρεψετε καμια απο εδω. Μην το αρνειστε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 26-11-12 στις 23:17. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
6
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:50, 27-11-12:

Δε ξέρω ακόμα.
4
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 00:31, 28-11-12:

Μου αρέσουν τα αγόρια !
1
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 02:43, 29-11-12:

Εχω καποιες προτιμησεις αλλα ντρεπομαι να τις πω τωρα
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 02:49, 29-11-12:

Παράθεση

sweeney todd

Νεοφερμένος

Ο sweeney todd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O sweeney todd έγραψε: στις 04:49, 29-11-12:

Ψυχολόγους (αρσενικούς) στα..4 κι εγώ από πίσω να σπρώχνω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sweeney todd : 29-11-12 στις 04:55.
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 757 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 14:19, 29-11-12:

Λατρεύω τις πατάτες!
Μπορώ να είμαι και με 3-4 ταυτόχρονα .
4
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:48, 29-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Λατρεύω τις πατάτες!
Μπορώ να είμαι και με 3-4 ταυτόχρονα .
11
Παράθεση

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε: στις 01:38, 27-02-13:

κουμπακιας???? Δηλαδη???????

ελα μωρε, δεν εισαι κ η μονη!!! btw, το tumblr σου πολυ καλο=]

μια ζωη την εχουμε..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 27-02-13 στις 16:19. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 01:55, 27-02-13:

Ελα τωρα... Ολες εναν Εζελ ζητατε....
Παράθεση

Anthrax69

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Anthrax69 έγραψε: στις 23:26, 01-03-13:

Δε θέλει ερώτημα...
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 23:38, 01-03-13:

Nuhh, ΔΕΝ έχουμε. Όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω.
4
Παράθεση

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

H ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H ΚρύβεΛόγια έγραψε: στις 12:46, 14-03-13:

Δεν έχω προτιμήσεις στο σέξ. Έχω προτιμήσεις στον άνθρωπο. Βασικά, θέλω να με προτιμά και αυτός/ή, αλλιώς δεν πάει πουθενά το πράγμα.
1
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 21:42, 22-03-13:

Υπάρχουν κάποιες φορές που νιώθω ότι θα ήθελα να ήμουν άντρας. Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Ωστόσο, αυτό δεν έχει να κάνει με ομοφυλοφιλικές τάσεις, αλλά με το γεγονός ότι το κοινωνικό στάτους επιτρέπει περισσότερες ελευθερίες στους άντρες (ως προς την έκφραση των συναισθημάτων τους).
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 22:16, 22-03-13:

Έναν άντρα που να είναι σωστός.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 24-03-13 στις 10:43. Αιτία: greeklish
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος