Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,031 μηνύματα σε 79,007 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 513 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φτιάξε τα καμμένα/κολλημένα pixel

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 07:16, 07-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα με το παλιο μου λαπτοπ, μην σου πω κιολας οτι ηταν ακριβως στην ιδια θεση οι γραμμες Δεν το ειχα επισκευασει βεβαια, γιατι ηταν παλιο και θα επαιρνα αλλο ετσι και αλλιως..
Κοιτα να δεις συμπτωση.
Update:Τελικα εφυγε η γραμμη στην μεση.Κατι δεν εκανε καλη επαφη.Οι αλλες 2 παραμενουν εκει περα,αλλα αν κουνησω ελαφρως την οθονη φευγουν.

Αρχική Δημοσίευση από Panos188
Δεν είμαι ειδικός σε υπολογιστές, αλλά θεωρώ ότι είναι πρόβλημα της οθόνης. Αν λες ότι το print screen είναι φυσιολογικό, τότε σίγουρα. Πήγαινέ το σε τεχνικό ναι :/ Μπορεί να χρειαστεί να σου αλλάξει την οθόνη ξέρω γω.
Να μου αλλαξει την οθονη;Γινεται αυτο;Καλα να σου πω την αληθεια μπορει να το αλλαξω σε 2-3 χρονια,οποτε μπορω να κανω υπομονη.Αφου εφυγε και η γραμμη στην μεση καλα ειμαστε.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια