Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,472 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 555 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε: στις 23:57, 24-08-12:

FIFA 2012...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

shark.0wNz (Jimakos R)

Δραστήριο Μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 172 μηνύματα.

O shark.0wNz mechanic έγραψε: στις 19:42, 26-08-12:

assasins creed παιδιά..άντε καμιά φορά και football manager
Παράθεση

Vegasmaster (Σπύρος)

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Vegasmaster έγραψε: στις 12:55, 30-12-13:

Όλα τα παιχνίδια της Sheriff Gaming!!!
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 20:33, 25-07-17:

Agar.io (online game) Καλό παιχνίδι το βρίσκω. (αν και λίγο σπαστικό και εκνευριστικό πολλές φορές γιατί γεμίζουν τα server με παίκτες και σε τρώνε γρήγορα οπότε δεν βρίσκεις την ευκαιρία να ανέβεις και εσύ top10 ) Αλλά άμα γίνεις pro τότε δεν έχεις κανένα θέμα.
Παράθεση

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 06:02, 22-08-17:

Witcher 3 εντάσσεται κι αυτό στο πάνθεον με τα καλντέρα,κατά την γνώμη μου παιχνίδια,όπως το Half-life 2 το the last of us το Bioshock κλπ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια