Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,033 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 244 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:25, 12-06-05:

Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά?

εγώ, φίλησα στα 15 πάρα εναν μήνα και ολοκλήρωσα στα 15 και 4 μήνες
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:37, 12-06-05:

Εγω πρώτη φορά φίλησα στα 14 παρα λίγους μήνες και ολκλήρωσα στα 18,5.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 18:16, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Πότε φιλήσατε και κάνατε ολοκληρώσατε πρώτη φορά?

εγώ, φίλησα στα 15 πάρα εναν μήνα και ολοκλήρωσα στα 15 και 4 μήνες
Αααχ τυχερούληηηη.... εγω στην ηλικία σου το μόνο που είχα ολοκληρώσει ήταν η παρτίδα στο μπιλιαρδάδικο του Λάζαρου με τους συμμαθητές μου...

Εγω φίλησα πρώτη φορά στα 17,5 και ολοκλήρωσα 9 μέρες πριν γίνω 18 Πάντα μιλάμε για διαφορετικές κοπέλες. Ακόμα θυμάμαι εκείνη τη στιγμή του πρώτου φιλιού... Γμτ έμπαινε κι ο αδερφός μου συνέχεια στο δωμάτιο και μας διέκοπτε
9
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:33, 12-06-05:

φιλήθηκα πρώτη φορά στα 13 (ψιλοαποτυχημένα ομολογουμένως ).

το κάνατε ολοκληρώσατε τι σημαίνει ;

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:05, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
το κάνατε ολοκληρώσατε τι σημαίνει ;
Fixed
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:15, 12-06-05:

Τπτ απο τα δυο ακομα αλλα απο οτι βλεπω εχω ακομα καιρο μπροστα μου (συμφονα με τα post σας)
4
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 19:22, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Τπτ απο τα δυο ακομα αλλα απο οτι βλεπω εχω ακομα καιρο μπροστα μου (συμφονα με τα post σας)
Δεν υπάρχει συγκεκριμένο ηλικιακό όριο για τίποτε. Αν σου ρθει στα 12 ή στα 18 ή στα 25 είναι τυχαίο (ή μάλλον οχι και τόσο τυχαίο, απλά πρέπει να το κηνυγήσεις με τέχνη).

Εσυ πάρε θάρρος και άρχισε να πρόσπαθείς. Όσο χρονών κι αν είσαι. Κάθε άνθρωπος ζει όμορφες στιγμές σε ανύποπτο χρόνο και αυτό είναι η γλύκα της ζωής. Αλίμονο αν ξέραμε οτι στα 15 θα φιλήσουμε, στα 20 θα κάνουμε σεξ και στα 25 θα πάμε για κρέμασμα. Εγω θα χα πηδήξει απ το ισόγειο...δε θα άντεχα!
2
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:26, 12-06-05:

Και πως να το κυνιγισω; αφου ουτε βγαινω ουτε τα ιδια ενδιαφερονται με τα υπολιπα χαζα της ηλικιας μου εχω ουτε μου βγαινει απο την φυσικη αναγκη του ανθροπου. Ο ενας μου λεει να το κυνιγισω ο αλλος οτι θα ερθει μονο του κτλ. Τι να κανω; μικρο παιδι (λεμε τωρα) ειμαι
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 19:32, 12-06-05:

Όταν βρεις εκείνη που θα σε προσελκύσει, ξεκίνα το κηνύγι... απλό!
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:49, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Όταν βρεις εκείνη που θα σε προσελκύσει, ξεκίνα το κηνύγι... απλό!
χμμ εγώ πιστεύω οτι πρέπει απλώς να δείξει ενδιαφέρον μετά αν δει ότι το αντέχει η κατάσταση ίσως και κάτι παραπάνω. Εγώ είμαι κατά του κυνηγιού , τουλάχιστον αυτό που ορίζω εγώ σαν κυνήγι μιας και στις περισσότερες κοπέλες γίνεται δυσφορία
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 20:02, 12-06-05:

Οχι αυτό που λες εσυ είναι η βαριά μορφή κυνηγιού και είναι πίεση και δυσφορία για τις γυναίκες όντως. Απλά εγω εννοούσα με τη λέξη κηνύγι, ως εκεί που το επιτρέπουν οι περιστάσεις.

Αν δεν σε θέλει κάποια, δε σκάς, αυτή χάνει. Κάθε άτομο είναι ξεχωριστό και έχει να δώσει πολλά. Δε μπορούν να το καταλάβουν όλες και δε μπορούμε να τις υποχρεώσουμε για να το κάνουν. Τους δείχνουμε οτι είμαστε ξεχωριστοί, τους αρέσει; Καλώς! Δεν τους αρέσει; Αντίο!
1
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:20, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Οχι αυτό που λες εσυ είναι η βαριά μορφή κυνηγιού και είναι πίεση και δυσφορία για τις γυναίκες όντως. Απλά εγω εννοούσα με τη λέξη κηνύγι, ως εκεί που το επιτρέπουν οι περιστάσεις.

Αν δεν σε θέλει κάποια, δε σκάς, αυτή χάνει. Κάθε άτομο είναι ξεχωριστό και έχει να δώσει πολλά. Δε μπορούν να το καταλάβουν όλες και δε μπορούμε να τις υποχρεώσουμε για να το κάνουν. Τους δείχνουμε οτι είμαστε ξεχωριστοί, τους αρέσει; Καλώς! Δεν τους αρέσει; Αντίο!
χμμμ το πάρεις από κάποιον ότι έχει να δώσει ή να δώσεις σε κάποιον ότι έχεις να δώσει δεν είναι ανάγκη να έχεις σχέση (τουλάχιστον) Αν το αντίθετο φύλο σε απορρίψει για σχέση δεν σημαίνει ότι δεν εκτιμάει την προσωπικότητα σου άλλα το ότι από μια σχέση ζητάει κάτι άλλο ή ότι δεν είναι σε θέση την περίοδο αυτή για μια σχέση!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 21:39, 12-06-05:

Φιλί: 15
Ολοκλήρωση: 18

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 21:41, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Το αστείο ποιο είναι? Μια χαρά μου φαινονται οι ηλικίες!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 22:04, 12-06-05:

Φιλί: 8 ... :-)
Έκανα έρωτα ένα μήνα πριν γίνω 18 χρονών...
1
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 22:21, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Το αστείο ποιο είναι? Μια χαρά μου φαινονται οι ηλικίες!
Δεν το έβαλα για αστείο, αλλά σαν χαζοχαρούμενο γέλιο
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 23:34, 12-06-05:

Φιλί: ~15
Σεξ: ~17
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 16:18, 14-06-05:

Στα 18 φίλησα και ολοκλήρωσα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Avicii : 24-02-10 στις 16:58. Αιτία: greeklish
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 17:49, 14-06-05:

Φιλησα στα 18 μου ακριβως(ειχα γενεθλια ).
Οσο για ολοκληρωση...ακομα στα επικαμπυλια Ολοκληρωματα ειμαι,αντε να δουμε ποτε θα παμε κ στα αλλα!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 17:55, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Οσο για ολοκληρωση...ακομα στα επικαμπυλια Ολοκληρωματα ειμαι,αντε να δουμε ποτε θα παμε κ στα αλλα!
Χαχαχααχχα, πολυ ωραία το έθεσες!!!
Δηλαδη μετα θα πάς στα επιφανειακα? Τσκ τσκ τσκ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou