Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,989 μέλη και 2,479,288 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 280 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ραγάδες

Evlo

Νεοφερμένος

H Evlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Evlo έγραψε: στις 20:48, 24-08-09:

εχω ακουσει για μια κρεμα που δεν κυκλοφορει στην Ελλαδα.Ειναι πολυ αποτελεσματικη αλλα οπως λενε στην Ελλαδα τα καλυτερα ερχονται παντα τελευταια......
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 22:14, 24-08-09:

Πέσε μας εσύ την κρέμα κ θα την βρούμε εμείς απο το εξωτερικό..!!
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 16:23, 03-09-10:

Εγώ είμαι στα κανονικά μου κιλά ίσως λίγο πιο κάτω από το κανονικό
Το θέμα είναι ότι ψήλωσα απότομα και τώρα έχω ραγάδες στα πόδια Είναι και μωβ και άσπρες.Μήπως έχετε να μου προτείνετε μερικούς τρόπους για να μειωθούν?? Από ασκήσεις μέχρι κρέμες είμαι πρόθυμη να κάνω τα πάντα
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:06, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Εγώ είμαι στα κανονικά μου κιλά ίσως λίγο πιο κάτω από το κανονικό
Το θέμα είναι ότι ψήλωσα απότομα και τώρα έχω ραγάδες στα πόδια Είναι και μωβ και άσπρες.Μήπως έχετε να μου προτείνετε μερικούς τρόπους για να μειωθούν?? Από ασκήσεις μέχρι κρέμες είμαι πρόθυμη να κάνω τα πάντα
Κρέμες!!!Οι άσπρες δεν φεύγουν αλλά τις κόκκινες τις προλαβαίνεις...Μπορείς να πας στο φαρμακείο και εκεί θα σου προτείνουν κάποια κρέμα για καθημερινή χρήση...
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 18:42, 03-09-10:

Ωραία ευχαριστω!

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Κρέμες!!!Οι άσπρες δεν φεύγουν αλλά τις κόκκινες τις προλαβαίνεις...Μπορείς να πας στο φαρμακείο και εκεί θα σου προτείνουν κάποια κρέμα για καθημερινή χρήση...
Δηλαδή οι άσπρες δεν φεύγουν με τίποτα??
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 11-09-10 στις 21:12. Αιτία: merge
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 10:32, 06-09-10:

Δηλαδή οι άσπρες δεν φεύγουν με τίποτα??
Νομίζω με laser
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 09:59, 07-09-10:

Άχου
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 15:35, 07-09-10:

Μην τρελαίνεσαι...Αν το πρόβλημα δεν είναι τόσο εμφανές μην ανησυχείς! Όλοι έχουμε λίγες ραγάδες...
Αν ωστόσο πιστεύεις ότι οι ραγάδες φαίνονται πάρα πολύ τότε μάζεψε λεφτάκια και όταν ενηλικιωθείς τρέχα να τις διορθώσεις...Φυσικά ρώτα την άποψη του γιατρού...
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 16:04, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Όλοι έχουμε λίγες ραγάδες...
Εεεεεε πσσσιτ, κοπελια... μιλα για τον εαυτο σου!!!

4
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 16:14, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Εεεεεε πσσσιτ, κοπελια... μιλα για τον εαυτο σου!!!

καλααααααααααααααα
1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 16:23, 07-09-10:

Τοξικ, με τις λευκες θα μαθεις να ζεις.
Γνωστη οικογενειακη φιλη εκανε δυο επεμβασεις, ειχε μεγαλο προβλημα με ραγαδες και παλι στα ιδια, πολυ μικρο αποτελεσμα.
Μαθε να ζεις με αυτο κι αγαπα το σωμα σου οπως ειναι. Φυσικα πειραματα μπορεις να κανεις και να το προσπαθησεις αφου εισαι και μικρη αλλα μετα τα 18 μας η ποιοτητα του σωματος μας διαφαινεται καθαρα. (Η ποιοτητα, οχι η μορφη)
Με τις κοκκινες συμφωνω με μαρω, υπαρχουν κρεμες, οι κοκκινες μπορει να βγηκαν τωρα λογω ηλιου, συνηθως μετα απο λιγο καιρο φευγουν μονες τους αλλα παρε και μια κρεμουλα, δεν εχεις να χασεις κατι
2
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 21:16, 09-09-10:

Καλά θα τις συνηθήσω τις άσπρες... νομίζω... Οι άλλες θα φύγουν ο κόσμος να χαλάσει!! Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως βγήκαν.. Θέλω να πω δεν έτρωγα πολύ για να πούμε μετά ότι έχασα πολλά κιλά και έτσι τώρα έχω ραγάδες.. Είχα διαβάσει κάπου ότι αν ψηλώσεις απότομα τότε θα έχεις.. (αυτό είναι άδικο...) Πιστεύετε ότι είναι αλήθεια?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 11-09-10 στις 21:07. Αιτία: merging
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 21:27, 09-09-10:

Ναι ειναι αληθεια, δημιουργουνται οταν το δερμα ειναι ανελαστικο και δεν αντεχει το αποτομο τραβηγμα. π.χ. ειναι κλασικο φαινομενο στην εγκυμοσυνη. Επισης τα αγορια βγαζουν μεχρι και στα γονατα αν ριξουν αποτομα μποϊ.
2
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 18:10, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
Ναι ειναι αληθεια, δημιουργουνται οταν το δερμα ειναι ανελαστικο και δεν αντεχει το αποτομο τραβηγμα. π.χ. ειναι κλασικο φαινομενο στην εγκυμοσυνη. Επισης τα αγορια βγαζουν μεχρι και στα γονατα αν ριξουν αποτομα μποϊ.
Λογικό ακούγεται..
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 18:29, 11-09-10:

Toxic, μην αγχωνεσαι με τετοια, οκ μπορει να μην σ'αρεσει που τις εβγαλες, τις ροζ τις προλαβαινεις με ειδικες κρεμες, οσο για τις λευκες... και τι εγινε? Σιγα το πραγμα, ξερεις ποσα χειροτερα υπαρχουν απο καποιες ραγαδες?
ασε που στα γονατα που ειπες, φανταζομαι απο πισω, δεν φαινονται και παρα πολυ... αν ειχες στην μεση? εβγαλε μια φιλη μου παρα πολυ αδυνατη ξερεις απο τι?

απο τα στενα τζιν!!
Πηγαινε στα χοντος και γυρισε τις εταιρειες, ρωτα ποια ειναι η καλυτερη κρεμα και παρτην.
2
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 20:08, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από lacky
Toxic, μην αγχωνεσαι με τετοια, οκ μπορει να μην σ'αρεσει που τις εβγαλες, τις ροζ τις προλαβαινεις με ειδικες κρεμες, οσο για τις λευκες... και τι εγινε? Σιγα το πραγμα, ξερεις ποσα χειροτερα υπαρχουν απο καποιες ραγαδες?
ασε που στα γονατα που ειπες, φανταζομαι απο πισω, δεν φαινονται και παρα πολυ... αν ειχες στην μεση? εβγαλε μια φιλη μου παρα πολυ αδυνατη ξερεις απο τι?

απο τα στενα τζιν!!
Πηγαινε στα χοντος και γυρισε τις εταιρειες, ρωτα ποια ειναι η καλυτερη κρεμα και παρτην.
Ε λοιπόν αυτό είναι τρομερό! Ε όχι και από στενά τζιν, δεν το θέλει ούτε ο θεός να πούμε..
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 20:16, 11-09-10:

Ε λοιπόν αυτό είναι τρομερό! Ε όχι και από στενά τζιν, δεν το θέλει ούτε ο θεός να πούμε..

Κι όμως, και δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ασχημα φαινονται αυτες!
Αν δεν κάνω λάθος, τώρα πια δεν φάινονται όσο παλιότερα! Οπότε μην αγχώνεσαι...
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 21:06, 11-09-10:

Εμένα μερικές είναι σε σημεία που δεν φαίνονται πάρα πολύ έχω και πιο σκούρο δέρμα... Και εγώ δεν έχω πρόβλημα τις συνηθήζω, μέχρι τα 18 κάτι θα βρω να κάνω.. Στα αγόρια όμως μην μου πείτε ότι αρέσουν.. όχι ότι είναι αυτό το πρόβλημα στην πραγματικότητα απλά το αναφέρω.
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 21:12, 11-09-10:

Βρε κοριτσάκι γιατι σκάς την καρδιά σου με τέτοια? Αρεσουν δεν αρέσουν σκασίλα σου! Σιγά το ελάττωμα! Δηλαδη μερικές που ειναι σκρ...φες και παλιοχαρατήρες είναι καλύτερες?
Ασε που κανείς δεν είναι τέλειος!!
1
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 22:23, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από lacky
Βρε κοριτσάκι γιατι σκάς την καρδιά σου με τέτοια? Αρεσουν δεν αρέσουν σκασίλα σου! Σιγά το ελάττωμα! Δηλαδη μερικές που ειναι σκρ...φες και παλιοχαρατήρες είναι καλύτερες?
Ασε που κανείς δεν είναι τέλειος!!
Σε ευχαριστώ πολύ δίκιο έχεις.. Αλλά τι να κάνουμε έχει σκάσει όλος ο κόσμος με τις παλιοραγάδες, μα αν με δείτε θα πάθετε.. Είμαι υπερβολικά ψηλή για την ηλικία μου και μου λένε ότι έχω σωματάρα αλλά που να ήξεραν! Δεν θέλω τώρα να το κάνω ανατολικό ζήτημα αλλά να είναι που βλέπω τις άλλες της ηλικίας μου και έχουν πιο ωραία πόδια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος