Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Apple iPod Touch

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 01:48, 03-10-09:

Εγώ πέρσι τα είπα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,781 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 02:19, 03-10-09:

Θα τα πουμε μαζι ρε :p
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 12:07, 03-10-09:

Προσέξτε... Κλειδαμπαρώστε τις πόρτες σας και μην ανοίγετε σε κανέναν μέχρι τα Χριστούγεννα... Γιατί τότε θα βγω στους δρόμους και θα λέω τα κάλαντα και δεν δέχομαι..... μικρό παραδάκι...
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 768 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 17:31, 23-10-09:

Πφ, παλι καλα που βρηκα αυτο το θεμα.
Ρε βοηθεια.
Θα τρελαθωωωωωω!
Πηρα το νεο ipod nano με καμερα, επιτεεεεελους μου το εφεραν απο την Αμερικη. :p
Κατεβασα itunes, quicktime player, εχει πιαστει ο κωλος μου να καθομαι και να ψαχνω ΤΙ ΣΚΑΤΑ να κανω, και τιποτα!
Λοιποοοον, περασα κουτσα στραβα ορισμενα απο τα τραγουδια που ηθελα εκει που λεει μωρε Library-Music.. :p
Μετα, ΛΟΓΙΚΑ πιστευα πως ξερωγω πηγαινω στην λιστα μου, επιλεγω ενα τραγουδι που θελω πχ, και το σουυυυρνω εκει που λεει Music κατω απο το ipod μου.
Αλλα ιδου:
Και τι δεν εχω προσπαθησει.. γαμω γαμω τι σκατα γινεται? -.-
Βοηθεια επιγοντως, ελεηστε το χαζο. :zilia:
Φχαριστω. :zilia:
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  χωρίς τίτλο.JPG
Εμφανίσεις:  69
Μέγεθος:  109,0 KB  
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 17:44, 23-10-09:

Δεξί κλικ στο Irene και πατάς Sync. Συγχρονίζει όσα τραγούδια έχεις περασμένα στην library του iTunes και είναι τικαρισμένα.
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 768 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 17:55, 23-10-09:

Ω, ναι ναι, αυτο πρεπει να ειναι. :xixi:
Θα σου πω και μετα αμα ειναι που θα σιγουρευτω.
Φχαριστω πααααααρα πολυ, οσο δεν παει ζεντ!
(εδιτ: τελικα ναι, αυτο ηταν. απειρα ευχαριστω ξανα! )
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 18:02, 23-10-09:

Ανεβάζω τον οδηγό χρήσης του iPod Nano, που λογικά θα μοιάζει σε πολλά με το Touch.
Συνημμένα Αρχεία
Τύπος Αρχείου: pdf iPod_nano_4th_gen_UserGuide.pdf (1,71 MB, 97 αναγνώσεις)
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 19:34, 23-10-09:

http://www.floola.com/modules/wiwimod/
Παράθεση

m3ik0 (Αλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O m3ik0 . έγραψε: στις 03:03, 24-10-09:

αμα το κανεις συνχρονισμο θα σου βαλει οτι εχεις και δεν εχεις απο τραγουδια στο ι-τιουνς...Εγω θα σου προτινα να φτιαξεις μια λιστα με τα τραγουδια που θες και περνας μονο αυτη στο ι-ποντ
επεισης αμα κανεις sync διαγραφοντε ολα τα τραγουδια ή εικονες ή βιντεο..παει αναλογα τι εχεις επιλεξει...
:xixi:
Παράθεση

PavloS (παύλος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O PavloS έγραψε: στις 14:20, 15-11-09:

κι εγω εχω ακριβως το ιδιο κολημμα.ευτηχως ειχα μαξεψει λεφτα εδω και καιρο οποτε απο γονεις θα ζητησω το πολυ κανα 20αρι.εχω κολλησει πολυ ασχημα
Παράθεση

MeLianno0zz (MeLianno0z)

Νεοφερμένος

H MeLianno0z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H MeLianno0zz έγραψε: στις 17:04, 15-11-09:

εγω πρωτα πηρα ενα ipod nano, το μετανιωσα πηρα ipod touch, και τωρα κλαιω ακομα που εδωσα τοσα λεφτα ενω τωρα σχεδον με την ιδια τιμη(λιγο παραπανω) μπορουσα να εχω παρει iphone.....
Παράθεση

PavloS (παύλος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O PavloS έγραψε: στις 13:45, 17-11-09:

ισως ειναι λιγο ασχετο με το θεμα αλλα δεν εβρισκα πουθενα αλλου να το βαλω......θελω να παρω το ιpod touch 8gb αλλα εχω 2 αποριες.
1. εχει flash player για να παιζει βιντεακια στο youtube???
2.μπορεις να κανεις jailbreak στην 2η και 3η γενια???
Παράθεση

NoiSy MaN (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O NoiSy MaN έγραψε: στις 00:26, 18-11-09:

1. Έτσι κι αλλιώς έχει προεγκατεστημένο YouTube app.
2. Στη 2η σίγουρα για την 3η δεν ξέρω.
Παράθεση

constantine10346 (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O constantine10346 έγραψε: στις 06:41, 18-11-09:

Έχω ipod touch 1st gen.Παρόλο που το πλήρωσα χρυσάφι είναι μια από της καλύτερες αγορές που έχω κάνει, και όχι δεν τον μετάνιωσα που δεν πήρα iphone! Υπάρχουν πολύ καλυτερα smartphones και σοβαρότερα.Όσοι θέλετε ipodtouch προχωρήστε στην αγορά του άφοβα.

Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
Δεν το πιάνω.
Να πάτε να δώσετε λεφτά σε μια εφήμερη τεχνολογία.
Δηλαδή το πήρες.
Σε 2 μήνες είναι άχρηστο μπροστά στην τρελη παραγωγή που έχει η Apple.
Και μετα ''αχ και δεν περίμενα λίγο'' και μετά από την αρχή.
Έχω ένα sony ericsson 2 χρόνια και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω που υστερεί. Ωραία δεν έχει νετ. Στην τελική παλούκα σπίτι στο πισι δεν καταλαβαίνω γιατι και στο κινητό. Τελικά πιο εύκολα παίρνει τηλέφωνο το δικό μου
Εφήμερη?Γιαυτό το έχω εδώ και 1,5 χρόνο ?:thanks:
Εγώ γουστάρω να έχω multitouch screen,facebook,email,msn,web browsing και ένα σωρό άλλα στο κινητό μού.Ποιο ειναι το προβλημα σου εσένα???
Που στην τελική έχει και καλύτερο reception από το δικό σου,με άλλα λόγια παιρνει καλύτερα/πιο εύκολα τηλεφωνο απο το δικό σου!

Αρχική Δημοσίευση από napstor
απο εκει μπορεις να καταλαβεις που οδευει αυτη η χωρα.
θεωρω ανουσιο να δωσει καποιος τοσα λεφτα για μια συσκευη,που υπαρχει παρομοια της με πολυ λιγοτερα λεφτα.

nioniosmeg-δεχετω οταν βλεπω τοσα προβατα να αγοραζουν οτι τους πλασαρουν.
ν με ενδιαφερει καν οι αγορες του καθενος,απλα δυσανασ

Παρόμοια συσκευή με το ipod touch τουλαχιστον στην Ελλάδα δεν θα βρεις. Η μόνη που υπαρχει είναι το Zune HD και η οποία μειονεκτεί απέναντι στο ipodtouch.όποτε ακυρο το επιχείρημα σου για κάτι φθηνότερο. Το συμπέρασμα είναι οτι δεν είναι απαραίτητα κάποιος πρόβατο όταν θα το αγοράσει,απλά είναι μακράν η κορυφαία επιλογή.

Ο κάθε ένας που δεν ξέρει τι του γίνεται σε θέματα τεχνολογίας ανοίγει το στόμα του μόνο κ μόνο για να εναντιώθει.Μόνο και μόνο για να πείτε κατι? Τι κόφτεστε όλοι εσείς μόνο όταν κάποιος γουστάρει να χαλάει τα λεφτά του σε ακριβά gadgets,τηλέφωνα και πάει λέγοντας??(Αρκεί βέβαια να ξέρει γιατί θέλει αυτά πού θέλει)

PS: Μακριά από τα Iphones
Παράθεση

PavloS (παύλος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O PavloS έγραψε: στις 00:08, 19-11-09:

ευχαριστωωω
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 11:00, 28-11-09:

Φοβερό πρέπει να ναι. Για να το ψάξω λίγο...
Παράθεση

andreas157 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O andreas157 έγραψε: στις 18:53, 28-11-09:

κάτοχος 2G 16GB εδώ, αγορασμένο απο Ιταλία για 250? τον απρίλιο.Και εγώ ήμουν ανάμεσα σε iphone και ipod touch, προτίμησα όμως ipod touch μιας και είχα ήδη καλό κινητό και το ήθελα μόνο για την μουσική, το internet και τα παιχνίδια και τις εφαρμογές.
Πραγματικά υπάρχουν εφαρμογές που είναι τέλειες...
Παράθεση

constantine10346 (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O constantine10346 έγραψε: στις 06:59, 30-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από andreas157
κάτοχος 2G 16GB εδώ, αγορασμένο απο Ιταλία για 250? τον απρίλιο.Και εγώ ήμουν ανάμεσα σε iphone και ipod touch, προτίμησα όμως ipod touch μιας και είχα ήδη καλό κινητό και το ήθελα μόνο για την μουσική, το internet και τα παιχνίδια και τις εφαρμογές.
Πραγματικά υπάρχουν εφαρμογές που είναι τέλειες...
Ναι όντως, υπάρχουν φοβερές εφαρμογές και παράλληλα μοναδικές αλλά υπάρχουν και κάτι άλλες που είναι να απορείς γιατί ακόμα και αυτός που τις έγραψε σπατάλησε το χρόνο του με το να γράψει κάτι τόσο άχρηστο!
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 13:38, 01-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από kosder
Έχω ipod touch 1st gen.Παρόλο που το πλήρωσα χρυσάφι είναι μια από της καλύτερες αγορές που έχω κάνει, και όχι δεν τον μετάνιωσα που δεν πήρα iphone! Υπάρχουν πολύ καλυτερα smartphones και σοβαρότερα.Όσοι θέλετε ipodtouch προχωρήστε στην αγορά του άφοβα.

Εφήμερη?Γιαυτό το έχω εδώ και 1,5 χρόνο ?:thanks:
Εγώ γουστάρω να έχω multitouch screen,facebook,email,msn,web browsing και ένα σωρό άλλα στο κινητό μού.Ποιο ειναι το προβλημα σου εσένα???
Που στην τελική έχει και καλύτερο reception από το δικό σου,με άλλα λόγια παιρνει καλύτερα/πιο εύκολα τηλεφωνο απο το δικό σου!

ν με ενδιαφερει καν οι αγορες του καθενος,απλα δυσανασ

Παρόμοια συσκευή με το ipod touch τουλαχιστον στην Ελλάδα δεν θα βρεις. Η μόνη που υπαρχει είναι το Zune HD και η οποία μειονεκτεί απέναντι στο ipodtouch.όποτε ακυρο το επιχείρημα σου για κάτι φθηνότερο. Το συμπέρασμα είναι οτι δεν είναι απαραίτητα κάποιος πρόβατο όταν θα το αγοράσει,απλά είναι μακράν η κορυφαία επιλογή.

Ο κάθε ένας που δεν ξέρει τι του γίνεται σε θέματα τεχνολογίας ανοίγει το στόμα του μόνο κ μόνο για να εναντιώθει.Μόνο και μόνο για να πείτε κατι? Τι κόφτεστε όλοι εσείς μόνο όταν κάποιος γουστάρει να χαλάει τα λεφτά του σε ακριβά gadgets,τηλέφωνα και πάει λέγοντας??(Αρκεί βέβαια να ξέρει γιατί θέλει αυτά πού θέλει)

PS: Μακριά από τα Iphones
Αρα το πήρες για να ψωνιστείς. Πες το έτσι
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,781 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 13:44, 01-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
Αρα το πήρες για να ψωνιστείς. Πες το έτσι
Α οχι,εδω εχω ενσταση:

Μην βαζεις ολους οσους εχουν ipod touch στο ιδιο τσουβαλι,γιατι μερικοι χρησιμοποιουν το ipod touch και σαν εκπαιδευτικο μεσο (πχ εγω.Το'χω γεμισει εφαρμογες σχετικα με το σχολειο,του'χω βαλει λεξικα και βοηθηματα και οτι αλλο μπορεις να σκεφτεις ).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple Campus - Apple Park - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-19 στις 14:56.
    • Apple iPod - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 214 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-10 στις 12:21.
    • HTC Touch II ή HTC Touch Cruise II - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-10 στις 14:54.
    • zune vs iPOD - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-06 στις 17:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα