Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 149 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 314)
1
72
22,93%
2
44
14,01%
3-4
45
14,33%
5-6
32
10,19%
7-9
18
5,73%
10-20
17
5,41%
20+
30
9,55%
όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 )
56
17,83%

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,820 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:03, 05-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Η επιλογή λίγων και καλών συντρόφων είναι μια χαρά και ίσως και ιδανική, με την προϋπόθεση όμως ότι καλύπτουν κάποιον και αν πρόκειται για σταθερή σχέση, να τον καλύπτει αυτή η σχέση, ακόμα κι αν δεν έχει καμία άλλη εμπειρία. Η επιλογή όμως λίγων συντρόφων ή σχέσης που δεν ενθουσιάζει κάποιον ιδιαίτερα από μικρή ηλικία στηρίζεται σε σεμνοτυφία και κόμπλεξ και αργά ή γρήγορα και σε ανηθικότητα, γιατί πολύ απλά το ανικανοποίητο θα τον οδηγήσει σε άλλες πορτοκαλιές ενώ με ευκολία θα κατηγορεί όσους επέλεξαν να ζουν πιο ελεύθερα από αυτόν.
Πηδάς σε συμπεράσματα τα οποία μπορεί κάποιες φορές να ισχύουν κι άλλες όχι και δημιουργείς κανόνα σύμφωνα με ένα ποσοστό το οποίο δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιο είναι. Ξέρεις περιπτώσεις στις οποίες αυτό συνέβη, εγώ ξέρω άλλες τόσες στις οποίες δε συνέβη, έτσι δεν κάνουμε κουβέντα ούτε βγάζουμε συμπεράσματα.

Ορισμένες φορές είναι σεμνοτυφία, ορισμένες φορές είναι κομπλεξισμός, ορισμένες φορές χαζομάρα, επιλογή, τρόπος ζωής και λοιπά και λοιπά. Πάντως όταν υπάρχουν τόσες εκφάνσεις του ανθρώπου και των επιλογών του κανόνες δεν μπορούμε να δημιουργήσουμε.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Blacklullaby, Agaphbou