Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,814 μηνύματα σε 78,991 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 546 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πληροφορίες, ερωτήσεις και απορίες για το format

Lonely_Rider (Παναγής)

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Lonely_Rider Rest in pieces... :D έγραψε: στις 19:39, 08-03-13:

με αφορμή το θέμα του topic ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανενα προγραμματάκι που να κανει επαναφορά αρχείων μετα από format... Το σπίρτο ο αδερφός μου formarise τον υπολογιστή χωρίς να ρωτήσει....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

xrictian

Νεοφερμένος

H xrictian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H xrictian έγραψε: στις 16:39, 18-11-13:

εγω ξερω οτι μπορεις να κανεις επαναφορα συστηματος και να βαλεις μια συγκεκριμενη ημερομηνια. Ετσι ο υπολογιστης θα ειναι στην ιδια κατασταση κατα την οποια βρισκοταν τοτε.
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 16:42, 18-11-13:

περίπου. η καλύτερη λύση είναι το format. η επαναφορά επαναφέρει μία καλύτερη κατάσταση.δεν καθαρίζει τα πάντα.
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε: στις 19:36, 18-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Lonely_Rider
με αφορμή το θέμα του topic ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανενα προγραμματάκι που να κανει επαναφορά αρχείων μετα από format... Το σπίρτο ο αδερφός μου formarise τον υπολογιστή χωρίς να ρωτήσει....
Δοκίμασε το R-Studio. Δες και εδώ
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 20:02, 18-11-13:

Μια που το βρήκα εύκαιρο 2 πραγματάκια, αν υπάρχει σωστότερο θέμα μετακινήστε το.

1) Είχα διαβάσει κάπου ότι αν κάψεις στικάκι σε NTFS φθείρεται. Ισχύει ή πίπες; ( αν ρωτάτε γιατί, για windows install )

2) Ρωτάω το από πάνω γιατί σε ένα στικάκι που το έκανα αυτό την επόμενη φορά που πήγα να το κάνω mount δε το βλεπε κανένα pc (windows ή linux ). Βασικά αυτό γενικα το xα ξεσκίσει στα format αλλά δεν ξέρω αν είναι απ αυτό. Μπορώ να το φτιάξω με κάποιον τρόπο;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια