Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,972 μέλη και 2,478,701 μηνύματα σε 78,947 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 528 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σημάδι από τα φιλιά

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 15:23, 14-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Βρε παιδιά εμένα μου αρέσει να έχω το σημάδι του...μου αρέσει να με έχει μαρκάρει...Και να το κοιτάω, να θυμάμαι πως έγινε και να θυμάμαι το πάθος που είχαμε εκείνη την στιγμή...και μετά να χαμογελάω σαν χαζή

Έχω πρόβλημα;

Πάντως ελάχιστες φορές έχω μείνει χωρίς σημάδι πλάκα πλάκα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 15:34, 14-05-07:

Γενικότερα οι πιπιλιές δεν μου αρέσουν... και έχω απαιτήσει να μην γίνονται, το θεωρώ τραγικά γελοίο όταν το βλέπω σε άλλους σε εμφανή σημέια. Δεν θα έλεγα το ίδιοα για τις γρατζουνιές στην πλάτη του ... τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:40, 14-05-07:

νι χαμστεράκι, και όταν θα μπαίνει στη θάλασσα και θα τον τσούζει από το αλάτι, και θα σε κυνηγάει για πατητή να δούμε πόσο θα σου αρέσει
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 15:50, 14-05-07:

oχι βρε vkey, γιατι να χεις προβλημα.

Γενικότερα οι πιπιλιές δεν μου αρέσουν... και έχω απαιτήσει να μην γίνονται, το θεωρώ τραγικά γελοίο όταν το βλέπω σε άλλους σε εμφανή σημέια.
Γιατι ;
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki έγραψε: στις 15:53, 14-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
νι χαμστεράκι, και όταν θα μπαίνει στη θάλασσα και θα τον τσούζει από το αλάτι, και θα σε κυνηγάει για πατητή να δούμε πόσο θα σου αρέσει
χαχαχαχα, κάτι τέτοιο έγινε χθες!!!!
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 19:11, 14-05-07:

Μ'αρέσει να κάνω αλλα όχι να φαίνονται απο χιλιόμετρα, χαλαρα πράγματα και σε όχι και τόσο εμφανή σημεία. Τρελένομαι να μου κάνουν και δεν με πολυνοιάζει αν φαίνεται, αν και μια φορά ένας πρώην το είχε παρακάνει και ήταν και αυγουστος μήνας αντε να βάλεις ζηβάγκο και που να βρείς και ζιβάαγκο να φτάνει το αυτί
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 00:09, 15-05-07:

Μου αρέσουν όταν δεν είναι επιτηδευμένες και όχι σε εμφανή σημεία (στο στήθος το βρίσκω ΣΕΞΥ).
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:45, 15-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Μου αρέσουν όταν δεν είναι επιτηδευμένες και όχι σε εμφανή σημεία (στο στήθος το βρίσκω ΣΕΞΥ).
Υποβρύχια, με βρίσκεις σύμφωνο εδώ.

Βέβαια οκ, πάνω στην κάψα μπορεί να ξεφύγει καμιά αδέσποτη, αλλά δεν χρειάζεται και να φαίνονται.

Και.. αν είναι "επιτηδευμένο" τότε πιστεύω.. χάνεται η ουσία.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:18, 15-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Βρε παιδιά εμένα μου αρέσει να έχω το σημάδι του...μου αρέσει να με έχει μαρκάρει...Και να το κοιτάω, να θυμάμαι πως έγινε και να θυμάμαι το πάθος που είχαμε εκείνη την στιγμή...και μετά να χαμογελάω σαν χαζή

Έχω πρόβλημα;
Ότι έχεις ένα πρόβλημα, το έχεις. Αλλά δεν είναι το συγκεκριμένο Έγραψα κι εγώ πιο πριν πως έως που με φτιάχνει, αρκεί να μην ειναι σε προφανές σημείο, γιατί αν πχ βρεθώ με τον πατέρα μου θα νιώσω άβολα και το ξέρω (για τους άσχετους χέστηκ@!)

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Στο στήθος είναι ..αχμμμ..
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki έγραψε: στις 16:18, 18-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
oχι βρε vkey, γιατι να χεις προβλημα.

Γιατι ;
Μου φαίνεται "στημένο" και "δήθεν".. προαναφέρθηκε ήδη..
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:27, 18-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ότι έχεις ένα πρόβλημα, το έχεις. Αλλά δεν είναι το συγκεκριμένο Έγραψα κι εγώ πιο πριν πως έως που με φτιάχνει, αρκεί να μην ειναι σε προφανές σημείο, γιατί αν πχ βρεθώ με τον πατέρα μου θα νιώσω άβολα και το ξέρω (για τους άσχετους χέστηκ@!)
Είσαι κακιά λε ....πολύ κακιά
Εννοείται σε μη εμφανή σημεία... ε...οκ...εγώ ντρέπομαι και τους συναδέλφους (πέρα από τους γονείς μου που εδώ άντε να με δουν αλλά λέμε τώρα) και να έχουν το βλέμμα...περάσαμε καλά χθες βράδυ ε; Οκ αυτό μπορούν να το καταλάβουν και από το χαμόγελο μου βέβαια αλλά ας μην τους δώσω και παραπάνω στοιχεία

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Στο στήθος είναι ..αχμμμ..
Παραείναι αχ...

Πάω να κάνω ένα παγωμένο ντουζ τώρα
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 20:27, 30-05-07:

Εγώ πάλι θα πω ότι πολύ σπάνιο να γίνει πιπιλιά χωρίς να το θέλεις και πάνω στο πάθος. Υπάρχουν παθιασμένα φιλιά, δαγκώματα, γδαρσίματα ναι, αλλά πιπιλιές όχι. Πρέπει να προσπαθήσεις να ρουφήξεις τον άλλο για να βγει. Αν το θέλετε οκ, εγώ το έχω κόψει απο το Λύκειο που είχε πλάκα.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:32, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Εγώ πάλι θα πω ότι πολύ σπάνιο να γίνει πιπιλιά χωρίς να το θέλεις και πάνω στο πάθος. Υπάρχουν παθιασμένα φιλιά, δαγκώματα, γδαρσίματα ναι, αλλά πιπιλιές όχι. Πρέπει να προσπαθήσεις να ρουφήξεις τον άλλο για να βγει. Αν το θέλετε οκ, εγώ το έχω κόψει απο το Λύκειο που είχε πλάκα.

Νομίζω ότι εξαρτάται και από τον δέρμα κάποιου....
Και πραγματικά όταν κάνω πιπιλιές δεν τις κάνω επίτηδες... απλά ας πούμε πάντα προσέχω τον τρόπο που θα φιλήσω κάποιον στο λαιμό περισσότερο από ότι σε αλλά μέρη του σώματος που καλύπτονται....
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 21:11, 30-05-07:

Δεν ξέρω να κάνω αλλά ούτε και μου αρέσει να ρουφάω το δέρμα του άλλου, σιχαίνομαι. Άλλο να φιλήσω και άλλο να ρουφήξω...μπλιάξ!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 21:15, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από tirogaridaki_23
Δεν ξέρω να κάνω αλλά ούτε και μου αρέσει να ρουφάω το δέρμα του άλλου, σιχαίνομαι. Άλλο να φιλήσω και άλλο να ρουφήξω...μπλιάξ!!!
σε πληροφωρώ ποιο συχαμένο είναι το φιλί με το σάλιο παρά το δέρμα, εξάλου πάντα κάνεις μπανάκι πρίν(εκτώς απροοπτου ) τι συχαμένο υπάρχει;
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 21:16, 30-05-07:

είναι τέλειο έχει πλάκα
χοχοχοχο
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 21:18, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από NINJAKI
είναι τέλειο έχει πλάκα
χοχοχοχο
εδώ άλα κιαλα ρουφάμε απο το δέρμα του άλου το άμυρο το καθαρό δεν με χαλάει καθόλου, εξάλου στον έρωτα δεν υπάρχει τίποτα αιδιαστικό, όλα είναι υπέροχα
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:39, 31-05-07:

Παιδια το tirogaridaki οπως καταλαβατε δεν θελει να συνεχισει αλλο η οποια κουβεντα γυρω απο το τι γινεται και το τι κανει η ιδια στην προσωπικη της ζωη.
Καταλαβαινω πως ισως να θελετε να "συζητησετε" επ' αυτου ή οτι μπορει να σας κανει "εντυπωση" ομως η συζητηση σταματαει εδω.
Οφειλουμε να το σεβαστουμε ολοι μας.
Εαν πραγματικα καποιος θελει να της πει κατι, ας το κανει μεσω pm γιατι θα ξεφυγει η κουβεντα,θα οδηγηθουμε σε flames και κατέπεκταση σε κλειδωμα του thread και παρατηρησεις.

Συμπληρωνω γιατι δεν εγινα κατανοητος πως το αλλο θεμα που ανοιξε η "tirogaridaki" αφορα μονο στο πως να την συμβουλεψουμε ωστε να πλησιασει καποιον.
Δεν ρωταει εαν ειναι σωστο ή οχι οτι κανει.
Οπως ειπα πιο πανω ειναι λογικο να θελετε να πειτε την γνωμη σας, αλλα απο την στιγμη που η ιδια ζηταει να μην εμβαθυνουμε την συζητηση στα προσωπικα της οφειλουμε να την σεβαστουμε.
Ειναι κριμα να χαλαμε το θεμα και κυριως τις καρδιες μας.

Συνεχιζουμε στο θεμα μας και μονο σε αυτο.
Ευχαριστω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 31-05-07 στις 12:49.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 08:27, 20-08-07:

Δεν μου κανει καμια διαφορα... Μου εχει κανει μερικες φορες η κοπελα μου (μια φορα με ειχε γεμισει κιολας....) και τις εχω κανει και εγω καπιες φορες. Ωστοσω δεν της κανω ουτε πολλες ουτε συχνα, και οταν τις κανω προσπαθω να της κανω σε σημεια που δεν πολυ-φαινονται λογο του παπου και της γιαγιας της.... Τωρα αν μου κανει αυτη... Δεν με νοιαζει... Ουτε εχω να κρυφτω απο κανεναν (και ο πατερας μου που τις βλεπει προστυχα σχολεια κανει...) ουτε κανεναν αλλον λογο να μην θελω....
Παράθεση

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O FaNhS_ThE_GrEaT Ποτέ δε φοβήθηκα το απροσδόκητο! έγραψε: στις 10:59, 10-12-08:

η ερωτηση μου ειναι απλη,πώς κανεις μια πιπιλια?το ρωταω επειδη τωρα αρχιζω να εχω ερωτικες σχεσεις πιο...και θελω βοηθεια σε καποια θεματα...!παρακαλω δωστε μου τα φωτα σας!

Σημείωση:
Τα μηνύματα 60 έως 112 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Πως κάνεις μια πιπιλιά;".
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 16-11-12 στις 22:22. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
1
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φιλία σε κρίση! - Από Iwanna248
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-01-15 στις 17:37.
    • Χάθηκε η φιλία... - Από aleχrapak
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με τον κοινωνικό περίγυρο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-12 στις 10:18.
    • Φιλία; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 02:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα