Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,756 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 320 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Kλαίτε εύκολα;

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 00:00, 16-10-07:

Aμε. Με συγκινουν απιστευτα τα κρεμυδια...τι ρομαντικα που ειναι τα ατιμα...

(οχι δε κλαιω ευκολα, αλλά ουτε θα διστασω αν ερθει, επειδη μερικοι βλαμενοι θεωρουν οτι ειναι αδυναμια, ή οτι οι αντρες δε κλαινε, κλπ).
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 17:56, 16-10-07:

Κλαίω πολύ εύκολα κ με το παραμικρό (εκτός από κάποιες περιόδους που με πιάνει απάθεια κ δεν εκφράζομαι καθόλου).
Αλλά δε κλάιω μόνο για κάτι στενάχωρο...κλαίω κ όταν χαίρομαι για κάτι, κ όταν συμπάσχω, κ όταν βλέπω ταινία κτλ.
Με λίγα λόγια δλδ, είμαι πολύ ευχάριστος άν8ρωπος...
Παράθεση

fatsoula (Χαρούλα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H fatsoula έγραψε: στις 12:07, 20-10-07:

Γενικά είμαι υπέρ ευαίσθητη οπότε κλαίω πάρα πολύ εύκολα....!!!!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:13, 20-10-07:

Για καλή μου τύχη, ναι, κλαίω εύκολα. Απλά προσπαθώ όσο γίνεται να μην υπάρχουν μάρτυρες…
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 12:47, 20-10-07:

Όταν είμαι μόνος, ναι, κλαίω εύκολα, ειδικά αν η διάθεσή μου είναι ψιλοχάλια λόγω της πίεσης της ημέρας ή λόγω κάποιας λογομαχίας κτλ. Έχω πιάσει τον εαυτό μου να δακρύζει πολλές φορές όταν βλέπω μια ταινία που αποτυπώνει έντονο ανθρώπινο πόνο/απώλεια/αδικία κτλ

Όταν είμαι με άλλους γενικά είμαι πιο ψυχρός, αλλά όχι σε σημείο που να είμαι ανέκφραστος. Είμαι απλά πιο συνεσταλμένος
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 16:25, 20-10-07:

Καθόλου εύκολα και δεν είναι καθόλου καλό.
Και γενικότερα δεν είμαι καθόλου εκδηλωτικός.
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 367 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε: στις 20:05, 20-10-07:

Ναι, ειδικά σε αυτή τη φάση της ζωής μου. Προσπαθω όμως να μην το δείχνω. Συνήθως όταν ακούω μπαλάντες σκέφτομαι διάφορα πράγματα και κλαίω. Μπορώ να πω ότι αυτό με χαλαρώνει. Βέβαια, μη θεωρήσετε ότι είμαι κανένα μυξιάρικο... όλα με μέτρο
Παράθεση

annoylitos

Νεοφερμένος

H annoylitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H annoylitos έγραψε: στις 14:13, 17-05-08:

αχ ρε παιδια τι ειπατε για κλαμα!!! ειναι η δευτερη φυση σου phyllis??? εμενα ειναι η πρωτη μου ειμαι υπερβολικα ευαισθητη κ κλαιω με το παραμικρο οχι ομως δημοσιαδεν ξερω τι εχω???γενικα τον τελευταιο καιρο ειναι το οτι δινω πανελληνιες για δευτερη φορα ειναι το οτι χωρησα απο μια σχεση τριων χρονων ειναι που ο παπους μου ειναι στα προθυρα απο καρκινο.....ειναι που ειμαι ερωτευμενη με ενα παιδι που ειναι 600 χιλιομετρα μακρια μου στην Αθηνα συκγεκριμενα κ προσπαθω να κανω τα παντα να περασω εκει γιατι βρισκεται πραλληλα κ η σχολη που θελω......δεν ξερω βρε παιδια...αλλα σαν να με εχει πιασει καταθλιψη..θελω συνεχεια να κλαιω..και τωρα που το σκεφτομαι παλι θελω να κλαψω...δεν ειμαι καλαααααααααααααααααα
2
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 14:37, 17-05-08:

και εγω αμα δεν ειμαι ψυχολογικα καλα και ειμαι πολυ πρεσαρισμενος τοτε μου ερχετε να κλαψω ή να πιω λιγακι
1
Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 14:56, 17-05-08:

Μμμ τελικα οι περισσοτεροι κλαιμε μονοι μας για να ξεσπασουμε Εγω νιωθω αρρωστημενα καλα αφου κλαψω, και κατα τη διαρκεια, ειναι περιεργη η επιδραση του κλαματος. Κλαιω λοιπον κιεγω συχνα, κυριως οταν εχω νευρα η πληγωθω για κατι.
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 15:31, 17-05-08:

Καλά νομίζω το δικό μου το κακό δεν έχει ξαναγίνει! Μπορώ να βάλω τα κλάματα με το παραμικρό... Έχω κλάψει σε ταινίες, σε ειδήσεις, βλέποντας καρτούν, όταν αποσύρθηκε ο Σουμάχερ, όταν κερδίσαμε τη Γιουροβίζιον και προβλέπω να κλαίω και τώρα που θα χάσουμε τη Γιουροβίζιον! Επίσης μπορεί να βάλω τα κλάματα επειδή είμαι κουρασμένη, επειδή σκέφτηκα κάτι και με έριξε ή επειδή τσακώθηκα με τους γονείς μου ή το αγόρι μου. Γενικά όμως δεν είμαι καθόλου κλαψιάρα και θέλω να το πιστέψετε αυτό!
1
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,942 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 15:52, 17-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Γενικά όμως δεν είμαι καθόλου κλαψιάρα και θέλω να το πιστέψετε αυτό!
Για μένα έχεις κλάψει ποτέ καλυψούδι μου;

ΥΓ: Έπρεπε πάντως να με δείτε στον Τιτανικό κλάμα που έριξα.... "Γκουβάδες" γέμιζα!
1
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 17:21, 17-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Για μένα έχεις κλάψει ποτέ καλυψούδι μου;

ΥΓ: Έπρεπε πάντως να με δείτε στον Τιτανικό κλάμα που έριξα.... "Γκουβάδες" γέμιζα!
Καλά κι εγώ...

Για σένα όχι ακόμα
Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε: στις 23:08, 17-05-08:

Ναι συγκινούμαι εύκολα π.χ.όταν βλέπω μια ταινία με παιδιά τις περισσότερες φορές βάζω τα κλάματα.Όταν αναπολώ κάποια πράγματα που θα θελα να κρατήσουν κι άλλο.
Γενικά το κλάμα το χω στο τσεπάκι.
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 23:25, 17-05-08:

Έεε...,
Μπροστά σε άλλους το κρατάω πάντα. Η τελευταία φορά ήταν όταν χάθηκε ο γάτος μου. Αλλά έκλαιγα ασταμάτητα κάθε μέρα και δεν υπολόγιζα ποιος μ'έβλεπε.

Από τότε έχω να κλάψω. Δεν μου βγαίνει με τίποτα. Μπορεί να συγκινηθώ, αλλά συνήθως με πιάνει ένα σφίξιμο σαν να μου διώχνουν τον αέρα. Το κλάμα πια μόνο σε δάκρυ, μόνη πάντα, και σπάνια.
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 687 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 23:49, 17-05-08:

Εγώ πάλι δεν είμαι κατά γενική ομολογία ευσυγκίνητη. Μάλλον αναίσθητη! Παρόλα αυτά οι περιπτώσεις που με πιάνει μια ανάγκη να κλάψω είναι όταν έχω νεύρα και δεν μπορώ να τα ξεσπάσω. Εκεί τύφλα να 'χει ο Δούναβης...
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 03:46, 19-05-08:

κλαίω πάρα πολύ εύκολα σε ταινίες, σε συζήτησής, όταν χαρώ πολύ...
όταν πιάνει πρωτάθλημα και κύπελλο η ομονοιάρα όταν βγήκε το ακελ στην εξουσία
γενικά είμαι πολύ ευαίσθητη
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 13:33, 19-05-08:

Όχι δεν κλαίω καθόλου εύκολα...τα κρατάω μέσα μου και αυτό είναι πολύ πιο άσχημο!
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 13:49, 19-05-08:

Ενίοτε ρίχνω κανα κλάμα......ξέρετε....., άμα εκνευριστώ πολύ, άμα μου σπάσουν τα νεύρα, κλπ.
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 17:52, 18-07-09:

Γενικα δεν κλαιω ευκολα..Βασικα δεν κλαιω σχεδον καθολου...Ειδικα μπροστα σε αλλους...Αμα ειμαι μονη μου στο δωματιο μου κανα βραδυ μπορει,αλλα γενικα οχι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια