Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,970 μέλη και 2,478,665 μηνύματα σε 78,946 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 516 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έφηβοι και ακαταστασία

Ψαγμένος

Νεοφερμένος

Ο Ψαγμένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ψαγμένος έγραψε: στις 21:40, 20-03-11:

Ρε παιδιά εύκολο είναι να κρίνουμε αλλά έχει σκεφτεί κανείς πόσο ελεύθερο χρόνο έχουν αυτά τα παιδιά; Σχολείο, φροντιστήρια, διαβάσματα, μπασκετ, ποδοσφαιρο, χοροί κ.λ.π. Ποιος τα προλαβαίνει όλα αυτά και επιπλέον το να καθαρίσει το δωμάτιο του;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 22:20, 20-03-11:

εγώ - αρκεί να ξαναγινόμουν παιδί
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 10:27, 21-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαγμένος
Ρε παιδιά εύκολο είναι να κρίνουμε αλλά έχει σκεφτεί κανείς πόσο ελεύθερο χρόνο έχουν αυτά τα παιδιά; Σχολείο, φροντιστήρια, διαβάσματα, μπασκετ, ποδοσφαιρο, χοροί κ.λ.π. Ποιος τα προλαβαίνει όλα αυτά και επιπλέον το να καθαρίσει το δωμάτιο του;
Χρόνος υπάρχει... Δεν θέλει ώρες για να συμμαζέψεις ένα δωμάτιο... Πόσο μάλλον αν δεν το κάνεις χάλια πρώτα, αλλά διατηρείς μια στοιχειώδη τάξη...
Η θέληση είναι που λείπει...
Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε: στις 11:16, 06-12-13:

Εμένα μου αρέσει να έχω καθαρό το δωμάτιό μου, αλλά βαριέμαι να το καθαρίζω! Οπότε βρίσκομαι κάπου στη μέση! Βοηθάει και η μαμά στο συμμάζεμα που και που σο......
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,344 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:27, 06-12-13:

Εμένα πάντως το δωμάτιο μου δεν μένει συμμαζεμένο πάνω από μισή μέρα! Το γραφείο μου είναι μόνιμα γεμάτο βιβλία, τετράδια και πράγματα που δεν θα έπρεπε να είναι είναι εκεί, το υπόλοιπο δωμάτιο ντουλάπα γτ έχω πεταμένα ρούχα και το κρεβάτι ανακατεμένο. Προσωπικά δεν έχω θέμα με την ακαταστασία ίσα ίσα με αρέσει, η μάνα μου όμως παθαίνει κρίση όταν το βλέπει έτσι το δωμάτιο.
5
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε: στις 17:30, 06-12-13:

Και 'μένα η μάνα μου παθαίνει κάτι κρίσεις ώρες ώρες με το δωμάτιό μου.
Είναι πάντα πεντακάθαρο, αλλά κάποιες φορές ακατάστατο.
2 καρέκλες φουλ με ρούχα και τσάντες, γραφείο που και που ανακατεμένο με στοίβες από βιβλία, φωτοτυπίες, σημειώσεις, τετράδια, στυλό και πάει λέγοντας.
Καμιά φορά με πιάνει και τα βάζω στη θέση τους, αλλά η κατάληξη είναι η ίδια.
Γενικά αν είναι να με πιάσει κάτι να συμμαζέψω αυτό θα είναι το γραφείο, γιατί αγχώνομαι (ναι, κρισάρες) όταν βλέπω πολλά πράγματα, το κλασικό έχω τόσα πολλά να διαβάσω, δε θα προλάβω, ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Κι έτσι ξεκινά η αναζήτηση της χαμένης Ατλαντίδας!
Πάλι καλά, έχω πολύ μεγάλη βιβλιοθήκη με πολλά ντουλάπια, αλλιώς θα ήταν το χάος εδώ μέσα. Έχει κι αυτό την πλάκα του.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια