Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,220 μηνύματα σε 78,931 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 533 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μυστικά για τα μπαχαρικά & τα μυρωδικά

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:18, 07-04-12:

Εγώ πάντως έβαλα στο google: 7 spices for good health και μου έβγαλε κάποια σχετικά αποτελέσματα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 21:21, 07-04-12:

Δεν σκέφτηκα να το γράψω στα αγγλικά..
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:42, 07-04-12:

Να σου πω την αλήθεια, δεν καταλαβαίνω γιατί να είναι μόνο 7. Όλα έχουν ευεργετικές ιδιότητες το καθένα τη δική του.
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 21:36, 27-12-16:

όποιος δεν έχει βάλει το Γκάραμ Μασάλα σε κρέας,ψάρι ή όσπριο,έχει χάσει ποσοστό γεύσης..Τι να πω?
Εγώ είμαι ερωτευμένη με τα χαρμανια μου......Κάθε μπαχαρικό είναι ένα και ένα..Φαγητό χωρις χαρμάνι δε γίνεται είναι ο βασιλιάς της γεύσης και της νοστιμιάς θαρρώ.Όλα αυτά ασφαλώς ισχύουν όταν χρησιμοποιούνται με την ορθή δοσολογία και το σωστό τρόφιμο..
Τέλος πάντων εμένα είναι απο τ'αγαπημένα μου και το χρησιμοποιώ και το φτιάχνω με τη συνταγη της μητερας μου (βέρας πολίτισας).Το προσθέτω στο φαγητό προς το τέλος του ψησίματος, για να μη χάσει το άρωμά του.
Απαραιτητως θέλει προσοχή (όπως και κάθε χαρμάνι)να μη καούν τα υλικά αν κάνετε μόνοι σας το τάδε μείγμα μπαχαρικού.
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 21:56, 27-12-16:

Παράξενο να ταιριάζει και σε κρέας και σε ψάρι και σε όσπρια το γκαραμ μασαλα...
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 23:31, 27-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από juste un instant
Παράξενο να ταιριάζει και σε κρέας και σε ψάρι και σε όσπρια το γκαραμ μασαλα...
Kι όμως..Όταν το δοκιμάσεις ,πες μου εντυπώσεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια