Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,334 μηνύματα σε 78,976 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 505 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημιουργία κι επεξεργασία βίντεο: Απορίες και ιδέες.

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε: στις 20:23, 19-03-12:

Μπαα δεν βοήθησες κάτι πιο συγκεκριμένο ?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 20:31, 19-03-12:

αυτα βρηκα.ελπιζω να σε βοηθησα λιγο.΄

http://www.pccat.gr/84/%CF%80%CF%8E%...deo-virtualdub

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=5801

απο εδω τα βρηκα:https://www.google.gr/#hl=el&sclient...w=1280&bih=681
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε: στις 20:37, 19-03-12:

Πιο συγκεκριμένα θέλω να αυξήσω την φωνή μ σε μια ηχογράφηση (που την ενσωμάτωσα σε ένα βίντεο) και να μειώσω τους εξωτερικούς ήχους.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 20:43, 19-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από socially excluded
Πιο συγκεκριμένα θέλω να αυξήσω την φωνή μ σε μια ηχογράφηση (που την ενσωμάτωσα σε ένα βίντεο) και να μειώσω τους εξωτερικούς ήχους.
Τότε θα χρειαστείς ένα εξειδικεύμένο πρόγραμμα επεξεργασία ήχου σαν αυτό:Adobe Audition(εμπορικό πρόγραμμα).
Δεν γνωρίζω αν υπάρχουν αξιόλογα freeware προγράμμα,δοκίμασε να κάνεις μία αναζήτηση στον γουγλή να δείς τι σου βγάζει.
Περισσότερα δεν γνωρίζω.
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 15:24, 20-03-12:

Ποια είναι η κατάλληλη γραμματοσειρά για ένα βίντεο?????????
Παράθεση

artonweb

Νεοφερμένος

Ο artonweb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O artonweb έγραψε: στις 19:58, 22-03-12:

Καλησπέρα.
Τι εννοείς "κατάλληλη";
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις Arial,Times new Roman,Bookman Old style και πολλές άλλες.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 20:23, 22-03-12:

Η ψήφος μου πάει στην Helvetica.
Αλλά γούστα είναι αυτά..Βάλε ότι σου αρέσει και σου "κάθεται" στο μάτι ωραία.
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 17:59, 23-03-12:

εννοώ γραμματοσειρά που διαβάζετε εύκολα
Παράθεση

artonweb

Νεοφερμένος

Ο artonweb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O artonweb έγραψε: στις 23:38, 23-03-12:

Arial ή Helvetica
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 14:39, 10-06-12:

Γεια σας παιδιά, μπορείτε να μου πείτε ενα καλο free προγραμμα που να βαζει στην καμερα σου εφε; (σαν το webcammax αλλα free)

Σημείωση:
Το πάρόν μήνυμα προέρχεται από το θέμα ¨Πρόγραμμα για εφέ κάμερας".
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 10-06-12 στις 20:31. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συνένωσης Θεμάτων και από KingFox 10-06-12 στις 15:10.
Παράθεση

Theo22

Νεοφερμένος

Ο Theo22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Theo22 έγραψε: στις 20:48, 31-03-14:

Γειας σας παιδια δεν μπορω να βρω πουθενα ενα προγραμμα το οποιο αλλαζει το backround του βιντεο...μηπως ξερετε κανενα προγραμμα ?
Παράθεση

natasa!!

Νεοφερμένος

H natasa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H natasa!! έγραψε: στις 12:51, 18-05-16:

Καλησπερα,εχω φτιαξει ενα video στο movie maker ,παρολα αυτα υπαρζει καποιο σημειο που η μουσικη που παιζει απο πισω ,ειναι πιο δυνατη... πειτε μου τι μπορω να κανω! Ειναι επειγον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 18-05-16 στις 14:04. Αιτία: Απαγορευονται τα greeklish
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,962 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 13:10, 18-05-16:

Το καλυτερο προγραμμα για επεξεργασία βίντεο ειναι το Premier της Adobe. Αλλάζεις ο,τι θες,και τον ήχο και ολα. Απλά θέλει να ασχοληθείς λιγο και να το μάθεις και δεν ειναι δωρεάν Αν ειναι σημαντικο το βίντεο που θες να κανεις και εχεις χρόνο,μπορεις να ασχοληθείς μ'αυτo το προγραμμα. Για το windows movie maker δεν ξερω
Παράθεση

natasa!!

Νεοφερμένος

H natasa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H natasa!! έγραψε: στις 13:36, 18-05-16:

Το προβλημα με το premier ειναι πως δεν ειναι δωρεαν! Το σκεφτηκα αλλα δεν μπορω να το εχω τωρα αμεσα και προκειται για εργασια η οποια παραδιδεται αυριο οποτε ουτε χρονος υπαρχει! Οπως και να εχει σε ευχαριστω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 18-05-16 στις 14:07. Αιτία: Απαγορευονται τα greeklish
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,962 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 13:39, 18-05-16:

Γκουγκλαρε το παντως,μπορεί να υπάρχει ακομα και κάποιο online προγραμμα που να μειώνει τον ήχο ή να βρεις κάποιο tutorial στο YouTube για το windows movie maker.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 14:16, 18-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από natasa!!
Το προβλημα με το premier ειναι πως δεν ειναι δωρεαν! Το σκεφτηκα αλλα δεν μπορω να το εχω τωρα αμεσα και προκειται για εργασια η οποια παραδιδεται αυριο οποτε ουτε χρονος υπαρχει! Οπως και να εχει σε ευχαριστω!
https://hitfilm.com/

δωρεάν και κάνει παπάδες, κατέβασε την free edition.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια