Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,346 μέλη και 2,453,496 μηνύματα σε 77,717 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 452 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπιστοσύνη

AngelaPan

Νεοφερμένος

H AngelaPan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H AngelaPan έγραψε: στις 19:34, 06-06-19:

Γεια σας! Είμαι 22 ετών και βρίσκομαι σε σχέση με κάποιον εδώ και 1.5 χρόνο. Η σχέση μας δεν είναι και η πιο εύκολη, καθώς είμαστε και οι 2 δυνατοί χαρακτήρες, παρόλα αυτά είμαστε αρκετά καλά κι ακόμα κρατάμε την σχέση μας. Πριν λίγους μήνες ανακάλυψα ότι το αγόρι μου μιλούσε με μια άλλη κοπέλα, είδα κάποια σεξουαλικά μηνύματα που είχαν στείλει, χωρίς όμως να δώσουν συνέχεια. Ο ίδιος μου είπε ότι γνωρίστηκαν φιλικά κι απλά έστειλαν αυτά τα μηνύματα χωρίς να σημαίνουν κάτι για εκείνον. Το δέχτηκα γιατί, αν όντως ήθελε εκείνη την κοπέλα, θα ήταν μαζί της κι όχι με εμενα, αν υπολογίσουμε και τα "προβλήματα" που υπάρχουν στην σχέση μας. Τώρα, έμαθα ότι μιλάνε ξανά σε φιλικό επίπεδο και μάλιστα ξέρω οτι της έχει πει και για την σχέση μας, της έχει μιλήσει δηλαδή για εμένα ως κοπέλα του. Η ανησυχία μου είναι η εξής... πόσο σίγουρη μπορώ να είμαι για αυτον και να του έχω εμπιστοσύνη και να μην πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ερωτικό-σεξουαλικό μεταξύ τους? Πιστεύετε οτί είμαι παράλογη στο ότι του ζήτησα να σταματήσουν αυτήν την φιλική τους σχέση?? Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και τις απαντήσεις σας....
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,590 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:44, 06-06-19:

Όχι δεν είσαι παράλογη, έχεις κάθε δικαίωμα να ζητάς να νιώθεις ασφάλεια και εμπιστοσύνη σε μια σχέση. Νομίζω οτι πρέπει να κάνετε μια εφ' όλης της ύλης κουβέντα γιατί φαίνεται οτι ο φίλος σου έχει αρχίσει να αναζητά αλλού πορτοκαλιές. Μην το βλέπεις οτι αφού δεν σε άφησε για αυτήν δεν τρέχει τίποτα, γιατί μπορεί να θέλει να βρει πρώτα την επόμενη αγκαλιά πριν αφήσει εσένα. Βρείτε με ειλικρίνεια τί πάει στραβά και προσπαθήστε να το λύσετε. Νομίζω οτι είσαι πολύ νέα για να μένεις σε μια μέτρια σχέση, για να είμαι ειλικρινής.
1
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε: στις 20:13, 06-06-19:

Εγώ πάντως θα τον χώριζα επί τόπου. Δεν ασχολούμαι με παιδάκια.
2
Παράθεση

Sapphire

Δραστήριο Μέλος

H Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 185 μηνύματα.

H Sapphire Your mind is a weapon. Keep it loaded! έγραψε: στις 21:02, 06-06-19:

Πως γινεται να δεχτουμε οτι μιλησαν φιλικα και η σχεση τους ειναι φιλικη εφοσον εχουν ανταλλαξει ερωτικα μηνυματα; Ή ειναι φιλικη η σχεση ή ερωτικη. Αν ανταλλαξαν ερωτικα μηνυματα δεν ειναι φιλικη η κουβεντα μεταξυ τους για εμενα.
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 22:46, 06-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από AngelaPan
Γεια σας! Είμαι 22 ετών και βρίσκομαι σε σχέση με κάποιον εδώ και 1.5 χρόνο. Η σχέση μας δεν είναι και η πιο εύκολη, καθώς είμαστε και οι 2 δυνατοί χαρακτήρες, παρόλα αυτά είμαστε αρκετά καλά κι ακόμα κρατάμε την σχέση μας. Πριν λίγους μήνες ανακάλυψα ότι το αγόρι μου μιλούσε με μια άλλη κοπέλα, είδα κάποια σεξουαλικά μηνύματα που είχαν στείλει, χωρίς όμως να δώσουν συνέχεια. Ο ίδιος μου είπε ότι γνωρίστηκαν φιλικά κι απλά έστειλαν αυτά τα μηνύματα χωρίς να σημαίνουν κάτι για εκείνον. Το δέχτηκα γιατί, αν όντως ήθελε εκείνη την κοπέλα, θα ήταν μαζί της κι όχι με εμενα, αν υπολογίσουμε και τα "προβλήματα" που υπάρχουν στην σχέση μας. Τώρα, έμαθα ότι μιλάνε ξανά σε φιλικό επίπεδο και μάλιστα ξέρω οτι της έχει πει και για την σχέση μας, της έχει μιλήσει δηλαδή για εμένα ως κοπέλα του. Η ανησυχία μου είναι η εξής... πόσο σίγουρη μπορώ να είμαι για αυτον και να του έχω εμπιστοσύνη και να μην πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ερωτικό-σεξουαλικό μεταξύ τους? Πιστεύετε οτί είμαι παράλογη στο ότι του ζήτησα να σταματήσουν αυτήν την φιλική τους σχέση?? Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και τις απαντήσεις σας....

καλο.
2
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,353 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 23:16, 06-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από AngelaPan
Ο ίδιος μου είπε ότι γνωρίστηκαν φιλικά κι απλά έστειλαν αυτά τα μηνύματα χωρίς να σημαίνουν κάτι για εκείνον. Το δέχτηκα γιατί, αν όντως ήθελε εκείνη την κοπέλα, θα ήταν μαζί της κι όχι με εμενα, αν υπολογίσουμε και τα "προβλήματα" που υπάρχουν στην σχέση μας.
Μεγάλο λογικό άλμα από μεριάς σου αυτό πάντως. Μπορεί να την θέλει όντως και παράλληλα έχει εσένα το σιγουράκι. Και μόλις του έδωσες το ελεύθερο να ψάχνεται και να το ξανακάνει...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εμπιστοσύνη: Από πού πηγάζει και πώς επηρεάζεται; - Από fandago
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-18 στις 13:15.
    • Πωλ Ζακ: Εμπιστοσύνη, ηθική και ...ωκυτοκίνη - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-02-12 στις 21:55.
    • Εμπιστοσύνη... - Από sasg
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-11-11 στις 22:45.
    • Εμπιστοσύνη - Από Aliona
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-08-11 στις 19:33.
    • Εμπιστοσύνη - Από underwater
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-11 στις 16:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα