Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,346 μέλη και 2,453,485 μηνύματα σε 77,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 621 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Netflix

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,996 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 22:25, 14-06-19:

Προχτές είδα το I am mother.

Πολύ καλό το προτεινω σε όποιον του αρέσουν τα sci fi
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,337 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 22:29, 14-06-19:

Για κάποιον που δεν έχει Netflix και σκέφτεται να βάλει.
Οι σειρές ανανεώνονται συχνά ή όχι; Για να το ξέρω
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,951 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 22:35, 14-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Για κάποιον που δεν έχει Netflix και σκέφτεται να βάλει.
Οι σειρές ανανεώνονται συχνά ή όχι; Για να το ξέρω
Τον τελευταίο καιρό το Netflix τείνει να δίνει μεγαλύτερη έμφαση στην παραγωγή δικών του σειρών, παρά στην απόκτηση από άλλους παραγωγούς. Κάποιες από αυτές που φτιάχνει είναι καλές, κάποιες άλλες όχι
Από ταινίες μην περιμένεις πολλά. Έχει λίγες κλασικές, λίγες οσκαρικές, λίγες european, και από εκεί και μετά το χάος!

Θα σου πρότεινα να κάνεις ένα μήνα το free trial, να δεις αν σου αρέσει και μετά να αποφασίσεις αν θα το κρατήσεις ή όχι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες