Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,105 μέλη και 2,482,971 μηνύματα σε 79,148 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι φοράτε σήμερα;

chloe26

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H chloe26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H chloe26 έγραψε: στις 11:08, 04-11-19:

Έχω σωματότυπο αχλάδι (στήθος cup Α , στενό κορμό και φαρδιά περιφέρεια).Σχεδόν καθημερινά φοράω:

-ολόλευκα αθλητικά
-λευκές κοντές κάλτσες
-λευκά εσώρουχα
-κολάν με εμπριμέ αποτύπωμα της bodymove (έχω πάρει 10 διαφορετικά προς 12 ευρώ το ένα)
-λευκή ή μαύρη μπλούζα χωρίς σχέδια
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 12:30, 04-11-19:

Δεν τις μπορώ καθόλου αυτές τις ενδιάμεσες εποχές που δεν ξέρεις πώς να ντυθείς. Πχ λεπτό φουτεράκι από μέσα και καλοκαιρινό μπουφανάκι από πάνω. Πφφφ!
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 542 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 13:36, 04-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Δεν τις μπορώ καθόλου αυτές τις ενδιάμεσες εποχές που δεν ξέρεις πώς να ντυθείς. Πχ λεπτό φουτεράκι από μέσα και καλοκαιρινό μπουφανάκι από πάνω. Πφφφ!

Ακόμη χειρότερα, όταν έρχονται τα πρώτα κρύα, κατεβάζεις τα χειμωνιάτικα, αρχίζεις να φοράς μακρυμάνικα, μποτάκια κλπ και μετά ξαναγυρνάει καύσωνας και χρειάζεσαι σορτσάκι. Εδώ πάντως πλέον έχει σταθεροποιηθεί ο καιρός προς το κρύο, δεν μπορώ να πω ότι είναι ενδιάμεση η εποχή.

On-topic, μουντή μέρα σήμερα, απλό ντυσιματάκι. Mom jeans ψηλόμεσο, ένα λεβαντί πουλοβεράκι λεπτό, μαύρο φλατ μποτάκι αστραγάλου και μια μαύρη oversized μάλλινη ζακέτα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Agaphbou : 04-11-19 στις 13:50.
2
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Διάσημο Μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 611 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 21:33, 04-11-19:

Το ψεύτικο χαμόγελο μου ! Μέχρι να τελειώσω τουλάχιστον με τα επαγγελματικά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Σταύρος_ : 04-11-19 στις 21:33. Αιτία: AutoMerge
1
1
Παράθεση

unmanned selfie

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο unmanned selfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O unmanned selfie έγραψε: στις 04:57, 09-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Ακόμη χειρότερα, όταν έρχονται τα πρώτα κρύα, κατεβάζεις τα χειμωνιάτικα, αρχίζεις να φοράς μακρυμάνικα, μποτάκια κλπ και μετά ξαναγυρνάει καύσωνας και χρειάζεσαι σορτσάκι. Εδώ πάντως πλέον έχει σταθεροποιηθεί ο καιρός προς το κρύο, δεν μπορώ να πω ότι είναι ενδιάμεση η εποχή.

On-topic, μουντή μέρα σήμερα, απλό ντυσιματάκι. Mom jeans ψηλόμεσο, ένα λεβαντί πουλοβεράκι λεπτό, μαύρο φλατ μποτάκι αστραγάλου και μια μαύρη oversized μάλλινη ζακέτα.
τι ειναι το μαμ τζιν; (και ποιος σου πέταξε τα ματια όξω)

φοράω σετ πυζαμες λιντλ
μπορει τα τρόφιμα τους να θυμίζουν Κατοχή και στο φεγκ σούι των συνηθων πελατών τους, Μεσοπολεμο

αλλα στα ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ειναι άπαιχτοι οι κωλογερμανοι
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 542 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 07:46, 09-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από unmanned selfie
τι ειναι το μαμ τζιν; (και ποιος σου πέταξε τα ματια όξω)

φοράω σετ πυζαμες λιντλ
μπορει τα τρόφιμα τους να θυμίζουν Κατοχή και στο φεγκ σούι των συνηθων πελατών τους, Μεσοπολεμο

αλλα στα ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ειναι άπαιχτοι οι κωλογερμανοι
Μόνη μου τα πέταξα τα μάτια μου όξω, why not.

Τα mom jeans είναι εκείνα τα ψηλομεσα που φτάνουν μέχρι τον αστράγαλο και είναι λίγο αερατα

1
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,753 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 02:47, 14-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Μόνη μου τα πέταξα τα μάτια μου όξω, why not.

Τα mom jeans είναι εκείνα τα ψηλομεσα που φτάνουν μέχρι τον αστράγαλο και είναι λίγο αερατα

Αυτά φοράω εγώ.
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια