Περί media players

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
188.10 από το το e-shop ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ-ΕΠΙΤΟΠΟΥ φίλε Γιάννη, αλλά είναι από τις περιπτώσεις που δεν τα κλαις (κι ας έμεινα με 5 ευρώ στην τσέπη) αντίθετα μέρα με τη μέρα σε κάνει να αισθάνεσαι ότι ...έπιασες την ευκαιρία!!! ;)

Στο πλαίσιο, ήταν αρκετό καιρό "αναμένεται σύντομα" μέχρι που χωρίς καμιά εξήγηση, "χάθηκε" από τον κατάλογο...

Τελικά το e-shop, και ας μη θεωρηθεί διαφήμιση, αυτή τη στιγμή είναι η κορυφή στο χώρο !

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mαν, επειδή δε ξέρω, γιατί όχι ένα ipod touch;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Μα δεν μπήκα καν στη διαδικασία σύγκρισης, η δυνατότητα σύνδεσης ασύρματων ακουστικών έκανε μονόδρομο την επιλογή μου!
Πέρα από αυτό, iriver είχα και στο παρελθόν, νομίζω είναι κορυφαία δεν τίθεταιθέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ένα "αρνητικό" στοιχείο είναι ότι το ραδιόφωνο δεν παίζει αν δεν βυσματώσεις τα ενσύρματα ακουστικά της συσκευασίας (όπως και στο Nokia Ε90) που λειτουργούν σαν κεραία!
Εντάξει, εμένα δεν με πολυενδιαφέρει δεν ακούω ραδιόφωνο αλλά θα μπορούσαν να είχαν τοποθετήσει μια εσωτερικά!
Η ποιότητα ήχου πιστεύω είναι εφάμιλλη αν όχι καλύτερη του pod, που στην τελική, μόδα είναι (πλέον) και όχι κάτι ξεχωριστό επί της ουσίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top