Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,821 μέλη και 2,472,146 μηνύματα σε 78,622 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 512 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ακουστικά φορητών συσκευών... πόσο αντέχουν;

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε: στις 22:46, 05-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
Έχω δοκιμάσει και μου άρεσαν αυτά. Φθηνά κι αξιοπρεπέστατα για τη τιμή τους. Κάθονται καλά και στ' αυτιά - δεν αντέχω αυτά που είναι σαν υπόθετα. :p

https://www.public.gr/product/apple/aksesoyar-iphone/handsfree-iphone/handsfree-akoystika-samsung-eoeg920bbegww-mayra/prod7800343pp/
Σ' ευχαριστώ πολύ
Πραγματικά, αυτά που είναι σαν υπόθετα δεν παλεύονται καθόλου

Είχα βρει πριν ένα χρόνο σε προσφορά κάποια iphone ακουστικά και πραγματικά ήταν τέλεια από κάθε άποψη. Δεν είχαν δείξει ακόμα σημάδια ότι αργοπεθαίνουν. Και δεν τους έκανα και καμμιά καλή χρήση. Άψογος ήχος, καλή αντοχή, τι άλλο να ζητήσεις από ακουστικά;Τα έχασα ωστόσο και είμαι στην αναζήτηση πλέον. Κοιτάζω κάθε εβδομάδα τα crazysundays για προσφορές, γιατί από εκεί τα είχα πάρει. Αλλά χλωμό το κόβω.

Να σε ρωτήσω: αυτά που μου έστειλλες είναι ουσιαστικά αυτά; https://www.skroutz.gr/s/14695520/Sa...20-Retail.html
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 22:46, 07-01-19:

Δεν θα είχα καμία αμφιβολία για τα iPhone, ναι. Πάντως, είναι εντελώς value for money κι αυτά που σου είπα. Προτίμησε αυτά που είναι σε κουτί, δηλαδή γύρω στα χρήματα που είναι και στο public. Τα φθηνότερά του, θα τα κλαις.
1
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 15:15, 09-01-19:

Εγω πλεον χρησιμοποιω τα JBL T460BT. Το μειονεκτημα ειναι πως οταν δεν εχεις τσαντα ή τεραστια τσεπη, ειναι αβολο οταν τα βγαζεις. Παροτι δεν ειναι noise cancelling, σε απομονωνουν αρκετα καλα ενω η ποιοτητα του ηχου ειναι σε εξαιρετικα επιπεδα για την τιμη τους. Καμια σχεση με ψειρες. Μπαταρια κραταει αρκετα, δε την εξαντλω και ποτε αλλα προχθες που ειχα καθυστερηση σε αεροδρομιο τα χρησιμοποιησα 9+ ωρες.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια