Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 148 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μετρό: Επίκειται η μετονομασία των σταθμών "Ευαγγελισμός" και "Άγιος Δημήτριος". Ποια είναι η άποψή σας;

Συμφωνείτε να με την επικείμενη μετονομασία των σταθμών;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)
Ναι
1
6,67%
Όχι
14
93,33%
Δεν έχω άποψη
0
0%

Giota2000

Δραστήριο Μέλος

H Giota2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Giota2000 έγραψε: στις 19:23, 22-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ευτυχώς δεν θα γίνει μάλλον.

Κι εγώ αυτό πιστεύω!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,770 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 21:05, 22-09-19:

Πάντως ο Ταχιάος έβγαλε ανακοίνωση, ότι η νυν διοίκηση παρέλαβε έτοιμο το σχέδιο για αλλαγή των στάσεων και ότι δεν ήταν απόφαση της προηγούμενης διοίκησης να γίνει η εν λόγω αλλαγή.
Οπότε, μάλλον, δοκίμασα τα νερά, είδαν ότι δεν τους έπερνε και το ανέβαλλαν...
1
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,520 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:34, 22-09-19:

Σύμφωνα με τον Ταχιάου: ΠΗΓΗ
<< πριν από τη δημοσιοποίηση της απόφασης υπήρξε διαρκής συνεννόηση με την οικογένεια του Παύλου Μπακογιάννη, η οποία, κατά τον ίδιο, επρόκειτο να χρηματοδοτήσει και την τιμητική εκδήλωση στην οποία θα γινόταν κι επίσημα η μετονομασία του σταθμού «Ευαγγελισμός» σε «Παύλος Μπακογιάννης»>>
(Κάποιος ή κάποιοι παίζουν θέατρο)

2
1
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,579 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 00:37, 23-09-19:

H μετανομασία απ' όσο έμαθα δε θα γίνει σύμφωνα με τουιτ του Γιάννη Λοβέρδου
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια