Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,853 μέλη και 2,473,630 μηνύματα σε 78,690 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 456 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έφυγε από την ζωή ο Θέμος Αναστασιάδης

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,284 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:37, 23-01-19:

Την μάχη με τον Καρκίνο όπου πάλεψε 1.5 χρονο έχασε πριν από λίγες ώρες ο Θεμος Αναστασιαδης εκδότης της εφημερίδας (πρώτο θέμα).Κριμα ήταν ένας καλός άνθρωπος και ένας Αρίστος δημοσιογράφος (για εμένα τουλάχιστον)που δεν μπλέκονταν σε μικροκομματικά παιχνίδια.Καλο ταξίδι Θέμο.

Η κηδεία του θα γίνει στην Κηφισιά.

Να πούμε ότι από τον Νοέμβριο έιχε επιδεινωθεί η κατάσταση της υγείας τού και έτσι νοσηλευόταν σε νοσοκομείο της Ζυριχης όπου ζούσε με την οικογενεια του.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 23-01-19 στις 08:01.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,729 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 00:49, 23-01-19:

1
3
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,284 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:53, 23-01-19:

Είναι γελοίο να νομίζεις ότι τρολαρω έναν νεκρό.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,786 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:00, 23-01-19:

Εγω που τον έχω ζυγίσει πολιτικά τον Volkswagen Fan δεν πιστεύω καθόλου πως τρολλάρει. Τα εννοεί όλα όσα λέει στο συγκεκριμένο θέμα. Όπως κάθε καλός πιστός του φιλελεύθερου κέντρου.

Σχετικά με το Θεμο. Θεος χωρέστον, ότι κι αν πίστευα για την δημοσιογραφική του πένα όσο ήταν εν ζωή, όσο κι αν διαφωνούσα. Άτιμο πράγμα ο καρκίνος. Μακριά απ' όλους, ότι κι αν είναι, ότι κι αν έχουν πει ή γράψει.

Θεος χωρέστον.
3
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 01:08, 23-01-19:

Τι δουλειά έχει η πολιτική με την ανθρώπινη ζωή?Ηταν ανθρωπος που έχασε άδικα την ζωή του.Οταν λέω εγώ ότι το φόρουμ αυτό είναι του τρελού δεν με πιστεύετε.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,786 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:16, 23-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Τι δουλειά έχει η πολιτική με την ανθρώπινη ζωή?Ηταν ανθρωπος που έχασε άδικα την ζωή του.Οταν λέω εγώ ότι το φόρουμ αυτό είναι του τρελού δεν με πιστεύετε.

Η πολιτική με την ανθρώπινη ζωή, καμία δουλειά. Όμως το να πλέκεις το εγκώμιο για άριστη δημοσιογραφία και να μπλέκεις μέσα και μικροκομματισμούς και δεν ξέρω γω τι, είναι πολλά περισσότερα από έναν απλό επικήδειο για έναν άνθρωπο που σίγουρα πέθανε άδικα, όπως και τόσοι καθημερινά άλλωστε. Φαντάσου πόσο ανόητο ήταν αυτό που έγραψες που μέχρι και το φόρουμ του τρελού σε πήρε στο ψιλό.
2
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,512 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 09:34, 23-01-19:

Έφυγε ένας Δημοσιογράφος με Δ κεφαλαιο ένας Άνθρωπος με Α κεφαλαιο καλο του ταξίδι
1
8
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:09, 23-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Έφυγε ένας Δημοσιογράφος με Δ κεφαλαιο ένας Άνθρωπος με Α κεφαλαιο καλο του ταξίδι
Σύμφωνο απόλυτα.

Δεν καταλαβαίνω που είναι το αστείο που πέθανε ένας άνθρωπος;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 23-01-19 στις 15:02. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,084 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:44, 23-01-19:

Μου κάνει εντύπωση πως ο ΣΥΡΙΖΑ δεν έχει στείλει επίσημο συλληπητήριο μήνυμα ακόμα. Από τα blogs του ΣΥΡΙΖΑ έγραψε μόνο το documento αλλά δεν φίλτραρε τα σχόλια που τον βρίζουν.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:54, 23-01-19:

Σιγα που θα εστελνε.Εδω καποια trash ατομα γελανε.

Οσο για αυτους που στελνουν haha ειναι για λυπηση και για γελια.
5
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:12, 23-01-19:

Το μιασμα ο Τσιπρας εβγαλε μια αισχρη ανακοινωση για τον θανατο του Θεμου.
2
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,351 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 14:19, 23-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός

Έφυγε ένας Δ Δημοσιογράφος με ένα Α κεφάλαιο. Καλό του ταξίδι.
2
Παράθεση

Lancelot

Διακεκριμένο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,693 μηνύματα.

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 14:50, 23-01-19:

Συλλυπητήρια στην οικογένεια του Αναστασιάδη και στους φίλους του . Υπήρξε ένα πρόσωπο/δημοσιογράφος που σημάδεψε (θετικά/αρνητικά) μια ολόκληρη γενιά .
2
Παράθεση

snowgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H snowgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H snowgirl έγραψε: στις 15:35, 23-01-19:

Οταν πεθαινει καποιος ξεχναμε τα αρνητικα του. Μια αναζητηση στο ιντερνετ και θα δουμε οτι ειχε πολλα αρνητικα και απορω γιατι τον θαυμαζουν μερικοι. Στη βικιπαιδεια θα δειτε οτι ηταν ρατσιστης σεξιστης αντισημιτης εκβιαστης φιλονεοναζιστης ομοφοβικος φοροφυγας ξεπλυνε βρωμικο χρημα βρεθηκε με αδικαιολογητες καταθεσεις πολλων εκατομυριων και γενικα ηταν μεγαλο λαμογιο.
1
Παράθεση

The Mountain

Δραστήριο Μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 16:15, 23-01-19:

Χαρμόσυνο γεγονός για την ελληνική δημοσιογραφία.
2
Παράθεση

kostas83

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kostas83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O kostas83 έγραψε: στις 17:00, 23-01-19:

Ας θυμηθούμε όλοι λοιπόν κάποια από τα πρωτοσέλιδα αυτού του ''διαμαντιού'' της δημοσιογραφίας. Και όχι κατ' εμέ όλοι οι νεκροί δεν δικαιώνονται..
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:02, 23-01-19:

Mountain και Κώστας για λύπηση είστε αφου δεν σέβεστε τον εαυτό σας σεβασμός στα άτομα που δεν είναι στην ζωή.
2
Παράθεση

kostas83

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kostas83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O kostas83 έγραψε: στις 17:06, 23-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Mountain και Κώστας για λύπηση είστε αφου δεν σέβεστε τον εαυτό σας σεβασμός στα άτομα που δεν είναι στην ζωή.

Αυτός δε σεβάστηκε το νεκρό Φύσσα και τον έβγαλε πρωτοσέλιδο στη φυλλάδα του να ψυχορραγεί ούτε ακόμα την επιθυμία του νεκρού Κελαηδόνη για τα τραγούδια του που έβγαλε με την εφημερίδα. Να μη θυμηθώ τις βαλίτσες με τα μύρια στην Ελβετία, το πολλαπλό ''ξέπλυμα'' στη χρυσή αυγή, τα ομοφοβικά, ρατσιστικά, μισογύνικα σχόλιά του και άλλα πολλά.. Με την ίδια λογική να σεβαστούμε και το Χίτλερ, σοβαρά; Σεβασμός μόνο εκεί που αρμόζει, τέλος!! Ο Τσίπρας πάντως, αν και προσωπικά διαφωνώ, μια χαρά μίλησε, αυτά για μερικούς μερικούς που ψάχνουν αφορμή για κράξιμο..
https://www.greek-inews.gr/2019/01/t...uxXnB2k-7hswZA
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas83 : 23-01-19 στις 17:15.
1
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,628 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:47, 23-01-19:

Εγώ πάντως θεωρώ οτι ο νεκρός δεδικαίωται. Σίγουρα το επιχείρημα αυτό είναι δύσκολο να το πω για τον Χίτλερ, αλλά αν θέλω να λέγομαι άνθρωπος, θα προσπαθήσω να το κάνω να ισχύει για όλους.
3
Παράθεση

snowgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H snowgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H snowgirl έγραψε: στις 20:58, 23-01-19:

Αυτο το ο νεκρος δεδικαιωται το ειπε ο αποστολος Παυλος και δεν σημαινει αυτο που οι πολλοι νομιζουν δηλσδη οτι οι αμαρτιες του νεκρου συχωρουνται αλλα σημαινει οτι ο νεκρος δεν μπορει να αμαρτησει αλλο δηλσδη οι αμαρτιες του λδε ξεχνιουνται ποτε και η τιμωρια τον περιμενει.
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Maraki4you

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έφυγε από τη ζωή η Αρλέτα - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-17 στις 10:45.
    • Έφυγε από την ζωή ο Μιχάλης Ασλάνης - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-13 στις 15:25.
    • Έφυγε ο Κώστας Καρράς - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-05-12 στις 13:19.
    • Θέμος ή Μάκης; - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-08 στις 09:26.
    • 'Έφυγε'' η Αμαλία - Από Wolfina
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-07 στις 19:02.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα