Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,417,690 μηνύματα σε 75,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κυπελούχος Ελλάδος 2006

Ποιός θα είναι ο νέος κυπελλούχος

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
Ολυμπιακός
7
50,00%
Α.Ε.Κ
3
21,43%
Ο κουμπάκιας!
4
28,57%

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,334 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 15:29, 11-05-06:

Παρτε μερικές φώτο απο ερυθρόλευκη εξέδρα και θα προσπαθήσω να βρώ και φώτο απο το καράβι!

ps. Η πιο φοβερή εικόνα ήταν αυτή των αεκτζήδων να πετάνε φωτοβολίδες στους αστυνομικούς στο λιμάνι της Ραφήνας με τους τελευταίους να παρακολουθούν απαθείς! Το καλύτερο ειναι οτι μετα τους άφησαν να φήγουν σαν κύριοι, χωρίς συλλήψεις και προσαγωγές... ΕΛΕΟΣ!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC01554.JPG
Εμφανίσεις:  82
Μέγεθος:  158,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC01574.JPG
Εμφανίσεις:  83
Μέγεθος:  172,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC01578.JPG
Εμφανίσεις:  92
Μέγεθος:  171,4 KB  

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 15:45, 11-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Παρτε μερικές φώτο απο ερυθρόλευκη εξέδρα και θα προσπαθήσω να βρώ και φώτο απο το καράβι!
καλή κάμερα έχεις κουφαλίτσα

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Η πιο φοβερή εικόνα ήταν αυτή των αεκτζήδων να πετάνε φωτοβολίδες στους αστυνομικούς στο λιμάνι της Ραφήνας με τους τελευταίους να παρακολουθούν απαθείς! Το καλύτερο ειναι οτι μετα τους άφησαν να φήγουν σαν κύριοι, χωρίς συλλήψεις και προσαγωγές... ΕΛΕΟΣ!
εμένα μ' αρέσει που σου κάνει και εντύπωση βρε founes η στάση της αστυνομίας...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια