[PC Games] Προτείνετε ένα Ηλεκτρονικό παιχνίδι

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κυκλοφορεί άραγε ακόμα τo Tetris sonic κονσόλα χειρός στην αγορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Κυκλοφορεί άραγε ακόμα τo Tetris sonic κονσόλα χειρός στην αγορά;

"Tetris sonic" είμαι σίγουρος ότι δεν κυκλοφόρησε πότε τέτοια κονσόλα.
Αν εννοείς gameboy,αυτό έχει αποσυρθεί και αντικατασταθέι πολλά χρόνια τώρα απο το Nintendo DS.
Μπορείς να βρείς μεταχειρισμένο gameboy στο ίντερνετ σε καλές τιμές.
Η
Αν πάς σε καμιά λαϊκή μπορεί να βρείς καναν πλανόδιο να πουλάει μία απο τις απομιμήσεις που έχουν μόνο tetris.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
pro evolution 2012 ,ενα απο τα καινουργια call of duty.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
"Tetris sonic" είμαι σίγουρος ότι δεν κυκλοφόρησε πότε τέτοια κονσόλα.
Αν εννοείς gameboy,αυτό έχει αποσυρθεί και αντικατασταθέι πολλά χρόνια τώρα απο το Nintendo DS.
Μπορείς να βρείς μεταχειρισμένο gameboy στο ίντερνετ σε καλές τιμές.
Η
Αν πάς σε καμιά λαϊκή μπορεί να βρείς καναν πλανόδιο να πουλάει μία απο τις απομιμήσεις που έχουν μόνο tetris.

Το Τετρις ''σονικ'' δεν το ελεγαν; Τεσπα, καταλαβες ποιο λεω? Το γκρι. Οχι το Νιντεντο. Ουτε το Gameboy, ειχα κι απο τα 3. Το τερις το σκέτο που δεν επαιρνε κασσετες, το μακρουλό με τα κιτρινα κουμπακια. Τερμα φανατική υπήρξα με εξαιρετικά σκορς. Στη λαική; Δεν το θελω μουφα, το θελω κανονικο. Αποκλειεται λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το Τετρις ''σονικ'' δεν το ελεγαν; Τεσπα, καταλαβες ποιο λεω? Το γκρι. Οχι το Νιντεντο. Ουτε το Gameboy, ειχα κι απο τα 3. Το τερις το σκέτο που δεν επαιρνε κασσετες, το μακρουλό με τα κιτρινα κουμπακια. Τερμα φανατική υπήρξα με εξαιρετικά σκορς. Στη λαική; Δεν το θελω μουφα, το θελω κανονικο. Αποκλειεται λες;

Κατάλαβα ποιό λες. Το Tetris είχε κυκλοφορήσει μαζί με το Gameboy.
Αυτό που λές το είχα και εγώ,απομίμηση ήταν όλα τους αυτά.Δεν υπήρχε αυθεντική έκδοση.Τα γνωστά made in China βιντεόπαιχνίδια.
Αν πάς σε κανά παλιό μαγαζί με ηλεκτρονικά ίσως να βρεις κανένα της προκοπής που να αντέχει στον χρόνο.

ΑΑ..Και ο Sonic είναι χαρακτήρας της Sega,χρόνια το αντίπαλο δέος του Super Mario.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ΑΑ..Και ο Sonic είναι χαρακτήρας της Sega,χρόνια το αντίπαλο δέος του Super Mario.

Νταξ, απλώς προσπαθούσε το παιδί ο Sonic...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κατάλαβα ποιό λες. Το Tetris είχε κυκλοφορήσει μαζί με το Gameboy.
Αυτό που λές το είχα και εγώ,απομίμηση ήταν όλα τους αυτά.Δεν υπήρχε αυθεντική έκδοση.Τα γνωστά made in China βιντεόπαιχνίδια.
Αληηηθεια;:( Δεν το ξερα.... Καλά δεν πειράζει ήταν τελειο και τωρα παιζω ονλαιν αλλα το θελω χειρος να το παιρνω μαζι μου:D:P
Αν πάς σε κανά παλιό μαγαζί με ηλεκτρονικά ίσως να βρεις κανένα της προκοπής που να αντέχει στον χρόνο.
Ας πουμε που να παω οταν λες παλιο. Ομονοια πχ που χει διαφορα μες στις στοες; Εχεις καποια να μου πεις να παω;

ΑΑ..Και ο Sonic είναι χαρακτήρας της Sega,χρόνια το αντίπαλο δέος του Super Mario.
Pf, sega ναι που το θυμηθηκες.... Ωραια παιχνιδακια τοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ας πουμε που να παω οταν λες παλιο. Ομονοια πχ που χει διαφορα μες στις στοες; Εχεις καποια να μου πεις να παω;

Τι να σου πω mindcircus,απο Αθήνα δεν ξέρω πολλά.Αν δεν κάνω λάθος στην Στουρνάρη πρέπει να είναι η ελληνική Silicon Valley.
Όλο και κάποιο μαγαζί θα έχει αυτό που ψάχνεις...Αν πάλι δεν βρεις..Μην ξεχνάς τον πλανόδιο της λαϊκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
τα κλασικα san andreas, sims 3, portal 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aledjo

Νεοφερμένος

Ο aledjo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εχω φαει τρελο κολημα με το QUBE
https://qube-game.com/

δοκιμαστε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annabelle

Νεοφερμένος

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Tropico 4, φανατικά από τότε που βγήκε,δε νομίζω να παρατήσω ποτέ το "νησάκι" μου!
Και τώρα τελευταία έχω πάθει εξάρτηση με τη dota, πολεμάω να κάνω αποτοξίνωση..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κάνε αποτοξίνωση με LoL. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annabelle

Νεοφερμένος

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Κάνε αποτοξίνωση με LoL. :P
Πλάκα πλάκα έχω να μπω κανά χρόνο, τότε μπήκε και η dota στη ζωή μου και με κατέστρεψε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Total War:Rome 2 ...πολύ καλό παιχνίδι στρατηγικής...

WatchDogs....22 Νοεμβρίου βγαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Total War:Rome 2 ...πολύ καλό παιχνίδι στρατηγικής...

άμα δεν είχε και τα bugs της αρκούδας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εγω ειχα πορωθει ολο το καλοκαιρι με το The Elder Scrols V: Skyrim!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
άμα δεν είχε και τα bugs της αρκούδας...

Σωστός, but...ελπίζω με τα patch που βγάζει κάθε βδομάδα να διορθωθούν τα πράγματα.

Αισίως έχουμε φτάσει τα 4 patch...και από ότι άκουσα αυτήν την βδομάδα θα βγάλουν το 5o beta patch...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σωστός, but...ελπίζω με τα patch που βγάζει κάθε βδομάδα να διορθωθούν τα πράγματα.

Αισίως έχουμε φτάσει τα 4 patch...και από ότι άκουσα αυτήν την βδομάδα θα βγάλουν το 5o beta patch...

Το θέμα είναι ότι βγάζουν μισοτελιωμένο game μόνο και μόνο για την αρπαχτή. Χαλάνε το ίδιο τους το όνομα. Η sega είναι ο κύριος υπαίτιος αυτής της πολιτικής βέβαια. Πάντως είναι το τελευταίο Total War που κάνω pre order.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.magic

Νεοφερμένος

Ο mr.magic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ μισώ τα demo γιατί μετά με πιάνει αγωνια για την συνεχεια και αναγκάζομαι να τα αγοράσω:(
αλλα αυτός είναι ο σκοπός τους οποτε ΑΝΤΙΟ demo...

Σας προτείνω:

1.lara croft legent (pc+ps)
2.lara croft anniversary (pc+ps)
3.bolt (ps+?)
4.journey (ps)
5.to the moon (pc+?)
6.brave (pc+ps)
υπάρχουν πολλά ακόμα games που θα ήθελα να σας προτείνω...
αν αρέσει κάποιο game σε κάποιον άλλο να μου απαντήσει
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top