Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,076 μέλη και 2,482,028 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 138 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Apple

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 520 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 01:25, 08-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Συμφωνώ εκεί που είμαι στις φωτογραφίες ξαφνικά με πετάει έξω στην αρχική οθόνη.
Ναι ε? Το 13.1.2 έχεις?
τo 7
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,763 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 01:26, 08-10-19:

Το 13 το απλό,τώρα θα κάνω αναβάθμιση.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,289 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 01:37, 08-10-19:

Έχει αρκετά bugs. Θα φτιάξουν. Υπάρχουν αρκετές αλλαγές κι ας μην φαινεται.

Αν φτιάξεις την οθόνη σε μη εξουσιοδοτημένο service δεν κλειδωνει η συσκευή απλώς σε ενημερώνει

To πληκτρολογιο με τα animoji παγώνει και είναι πολύ σπαστικό
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 08-10-19 στις 01:37. Αιτία: AutoMerge
1
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 520 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 01:53, 08-10-19:

Μέχρι στιγμής δεν μου έχει βγάλει καμία δυσλειτουργία ούτε το 2, σχεδόν μια ώρα το τεστάρω.
Τώρα σχετικά με αυτό που λες για την οθόνη, ποιός θα πάει συσκευή 1000 ευρώ σε μη εξουσιοδοτημένο?
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,289 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 19:45, 17-10-19:

Πήγα στη document σήμερα. Δεν μου αλλάξανε τη μπαταρία τζάμπα κι ας μην έκλεισα 2 χρόνια γιατί η μπαταρία είχε φυσιολογική φθορά.

άλλαξα μπαταρία στο iPhone σήμερα (59 ευρώ επίσημη τιμή) και εκανα και εσωτερικο καθαρισμο ακουστικού 39€ (επίσημη τιμή). Ευτυχώς με χρέωσαν μόνο 90 ευρώ.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 14:26, 01-11-19:

Όσοι έχετε αγοράσει apple, iPhone, Mac μετά τις 10 Σεπτεμβρίου, έχετε δωρεάν 1 μήνα συνδρομή για apple tv+.
https://www.apple.com/promo/pdf/EN_U...omo_TandCs.pdf
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 19:32, 01-11-19:

Χθες αναβαθμιστήκαμε σε 13.2 με φοβερά και τρομερά χαρακτηριστικά, να δούμε πότε και πως θα εξαντλήσει ο μέσος χρήστης όλα αυτά τα..."μαγικά"

Το iOS 13.2 περιλαμβάνει το Deep Fusion, ένα σύστημα προηγμένης επεξεργασία εικόνων που χρησιμοποιεί τη Βιονική νευρωνική μηχανή (Bionic Neural Engine) A13 για... ---> https://support.apple.com/el-gr/HT210393#132
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 14:01, 02-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Όσοι έχετε αγοράσει apple, iPhone, Mac μετά τις 10 Σεπτεμβρίου, έχετε δωρεάν 1 μήνα συνδρομή για apple tv+.
https://www.apple.com/promo/pdf/EN_US_ATV+_Promo_TandCs.pdf
Γνωρίζουμε αν η δωρεάν ενεργοποίηση του Apple TV+ για εμάς που έχουμε φοιτητική συνδρομή Apple Music έχει κάποια χρονική διάρκεια; Γιατί δεν έχω όρεξη να αρχίσει να μου κοπανάει έξτρα χρεώσεις για το Apple TV όποτε του καπνίσει πέρα από τα 3,5€ του Apple Music.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 14:24, 02-11-19:

Ρυθμίσεις -> iCloud-> συνδρομές. Βλέπεις τι πληρώνεις και μπορείς να ακυρώσεις ότι θες.
1
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 17:07, 02-11-19:

Thanks το τσέκαρα δεν χρεώνει εξτρά, εξάλλου για να το έκανε φαντάζομαι θα ζητούσε έγκριση για κάποιου είδους συνδρομή και επιβεβαίωση τρόπου πληρωμής. Βέβαια δεν έχει σχεδόν τίποτα που να μπορείς να δεις δωρεάν, το Apple TV+ έχει όλες κι όλες 8 σειρές και οι 3 είναι παιδικές.
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 17:14, 02-11-19:

Να ρωτήσω κάτι, που βλέπετε apple tv στα κινητά?
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:18, 02-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Να ρωτήσω κάτι, που βλέπετε apple tv στα κινητά?
Μέσω αυτού του app: https://apps.apple.com/us/app/apple-tv/id1174078549.
Mέσω αυτού του app μπορείς να αγοράσεις συνδρομή για Apple TV+ με 4.99 ευρώ το μήνα
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 23:27, 02-11-19:

Μέσω αυτού του app: https://apps.apple.com/us/app/apple-tv/id1174078549.
Mέσω αυτού του app μπορείς να αγοράσεις συνδρομή για Apple TV+ με 4.99 ευρώ το μήνα
Ναι βρε υπάρχει η εφαρμογή ήδη στο τλφ μου, άλλο εννοώ....λάθος μου έπρεπε να βάλω υποδιαστολή μετα το appletv. Tελικά αξίζει, πόσο βολικό είναι και τι να δεις σε 6'' ?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Σταύρος_ : 02-11-19 στις 23:30.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:55, 03-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Ναι βρε υπάρχει η εφαρμογή ήδη στο τλφ μου, άλλο εννοώ....λάθος μου έπρεπε να βάλω υποδιαστολή μετα το appletv. Tελικά αξίζει, πόσο βολικό είναι και τι να δεις σε 6'' ?
Όχι δεν βολεύει. Μπορείς μέσω web browser από εδώ https://tv.apple.com
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 00:59, 03-11-19:

Όχι δεν βολεύει. Μπορείς μέσω web browser από εδώ https://tv.apple.com
Α τώρα μάλιστα, με βοήθησες πολύ
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:59, 04-11-19:

Πριν λίγες ώρες κυκλοφόρησε το photoshop στο iPad. Δεν έχει όλες τις λειτουργίες αλλά η adobe υποσχέθηκε να τις ενσωματώσεις όλες τις desktop λειτουργίες στην έκδοση για το iPad OS γρήγορα.

Το url της εφαρμογής φαίνεται κάτω και η συνδρομή της είναι 10 ευρώ το μήνα:
https://apps.apple.com/us/app/adobe-photoshop/id1457771281
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 17:48, 09-11-19:

Βγήκαν τα πρώτα leaks από το iPhone 12.

https://www.phonearena.com/news/2020-Apple-iPhone-12-could-be-the-most-dramatic-iPhone-redesign-in-years_id120106

Τέλειο. Η apple έχει πλάνο 10ετίας και κάτι τέτοιο φαίνεται στο σχεδιασμό των συσκευών της. Το καλούπι των iPhone 4, 5 δένει με το iPhone X και γεννιέται το iPhone 12. To notch είναι πιο μικρό αλλά πιο επιθετικό απο το προηγούμενο.
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 23:14, 09-11-19:

Η apple έχει πλάνο 10ετίας
Eπιστροφή στο μέλλον, μεταφορικά και κυριολεκτικά. Και τρέχουν από πίσω όλοι οι άλλοι με την γλώσσα έξω σαν λαχανιασμένοι σκύλοι
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,782 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 14:44, 10-11-19:

Βγήκαν τα πρώτα leaks από το iPhone 12.
Αχα

" Disclaimer: The images featured in this article are concept design renders of the iPhone 12. They are based on preliminary available information about the device, and may not be representative of its final design. Feel free to use them, as long as you credit PhoneArena by including a link to this article. "

Απο τη σελιδα που παραθετεις...
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:49, Σήμερα:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Αχα

" Disclaimer: The images featured in this article are concept design renders of the iPhone 12. They are based on preliminary available information about the device, and may not be representative of its final design. Feel free to use them, as long as you credit PhoneArena by including a link to this article. "

Απο τη σελιδα που παραθετεις...
Η σχεδίαση αυτή βγήκε από τις πληρφορορίες που έχουν διαρρευσει δεν είναι ενός χομπίστα που κάνει το δικό του design. Προφανώς δεν είναι η τελική συσκευή αλλά θα πλησιάζει πολύ την πραγματικότητα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple vs Android - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-10-19 στις 10:52.
    • Apple Campus - Apple Park - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-19 στις 15:56.
    • Apple iPod - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 214 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-10 στις 13:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα