Καρτοκινητή Q

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η Q-Telecom ανακοινώνει νέα προσφορά για όλους τους χρήστες καρτοκινητής τηλεφωνίας Q card1, παρέχοντας την αποστολή SMS με ΜΟΝΟ 0,01 ? / SMS κάθε απόγευμα 18:00 – 20:00 προς όλα τα Ελληνικά και Ξένα δίκτυα, έως και την 1η Νοεμβρίου.

Αναλυτικά, η νέα προσφορά του πακέτου Q card1 έχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

• Χρέωση MONO ? 0,01/ SMS συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.
• Όλες τις ημέρες της εβδομάδας 18:00 – 20:00 το απόγευμα.
• Ενιαία χρέωση για αποστολή μηνυμάτων προς όλα τα κινητά της Ελλάδας καθώς και προς 160 δίκτυα του εξωτερικού.
• Χωρίς κανένα επιπλέον κόστος και χωρίς περιορισμό στον αριθμό αποστολής γραπτών μηνυμάτων.
• Για όλους τους συνδρομητές του Q card1, παλαιούς και νέους.

Δελτίο τύπου Q
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
καλη η πληροφορια σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Το ξέρετε ότι η Q θα πουληθεί και την διεκδικεί και η TIM.Άραγε μηπως το κάνει λόγο οικονομικών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Μπορει ναι, μπορει και οχι αλλα εισαι εκτος θεματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hetfield:
Μπορει ναι, μπορει και οχι αλλα εισαι εκτος θεματος!
Καλά δεν είναι 100% εκτός για αυτό προς το παρόν δεν βγαίνουμε offtopic!
Πάντως η ΤΙΜ μου κάνει εντύπωση που διεκδικεί την Q μιας έχει και αυτή οικονομικά προβλήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Το business model της Q νομίζω είναι "φτηνά τηλέφωνα/SMS και τα παίνουμε απο όσους παίρνουν τηλέφωνο στα νούμερά μας". Στην τελική το SMS έχει και 0 κόστος για μια εταιρία γιατι περνάει απο το κανάλι σηματοδωσίας και δέν επιβαρύνει καθόλου το δύκτιο (εκτώς ίσως απο το να καθυστερεί άλλα SMS) οπότε είναι εύκολο για μιά εταιρία να δώσει ακόμα και τζάμπα μυνήματα (καλά οχι τελείως τζάμπα γιατι θα σηκώσουμε TCP/IP over SMS :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Θέλω να αλλάξω την καρτοκινητή μου σε Q αλλά θέλω να μάθω αν γίνεται να το κάνω και να μείνει ίδιος ο αριθμός μου.Καμιά λύση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πήγαινε και ρώτα στο κατάστημα της εταιρίας..αλλά δεν θυμάμαι σε ποια εταιρία είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Wind νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Wind είναι, κανείς δε ξέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Cosmote νομίζω εγώ πως είναι, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν γίνεται να κρατήσεις το ίδιο νούμερο. Ρώτα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σου λέω το ίδιο που σου είπανε και οι άλλοι..Όχι βέβαια,η Q πρέπει να είναι της Wind
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή το κατέχω το άθλημα θα σου απαντήσω.. Επειδή η Q είναι της Wind και είναι η ίδια εταιρεία (όπως Frog - Cosmote) για να πας εκεί θα πρέπει να κάνεις διπλή φορητότητα.. Τι θα πει διπλή φορητότητα; Είναι πολύ απλό. Θα κάνεις αίτηση φορητότητας σε κάποιο άλλο δίκτυο (Vodafone ή Cosmote) και στη συνέχεια θα κάνεις εκ νέου νέα αίτηση φορητότητας προς Q μέσω τηλέφωνου..

Κατάλαβες;;
Για περισσότερες πληροφορίες, ρώτα..

Αν δεν κατέχουμε το άθλημα, δεν απαντάμε.. :P

Φιλικά,
Γιάννης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή το κατέχω το άθλημα θα σου απαντήσω.. Επειδή η Q είναι της Wind και είναι η ίδια εταιρεία (όπως Frog - Cosmote) για να πας εκεί θα πρέπει να κάνεις διπλή φορητότητα.. Τι θα πει διπλή φορητότητα; Είναι πολύ απλό. Θα κάνεις αίτηση φορητότητας σε κάποιο άλλο δίκτυο (Vodafone ή Cosmote) και στη συνέχεια θα κάνεις εκ νέου νέα αίτηση φορητότητας προς Q μέσω τηλέφωνου..

Κατάλαβες;;
Για περισσότερες πληροφορίες, ρώτα..

Αν δεν κατέχουμε το άθλημα, δεν απαντάμε.. :P

Φιλικά,
Γιάννης.

Ωραίος ο Γιάννης!:no1: :lol: +1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top