Τηλεοπτικές σειρές που έχουν αφήσει εποχή...

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Σιγουρα ολοι σας θα εχετε παρακολουθησει μια τηλεοπτικη σειρα που θα σας μεινει αξεχαστη με απιθανες ατακες,χιουμορ,ρομαντισμο η πολυπλοκο σεναριο.Ας τις θυμηθουμε λοιπον εδω αποδιδοντας τους ετσι κι εναν φορο τιμης...
Ας αρχισω λοιπον εγω με την αγαπημενη μου σειρα που ειλικρινα δεν προκειται να ξεχασω ποτε,το 50-50. Τι να πρωτοθυμηθω...Το Νικηφορο που ειχε τρελα με την κορη του,το Μιμη και την Ξανθιππη η την Ελισαβετ που εκανε κατι φορες σαν υστερικια...:PΑσε τις ατακες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
.... δε θυμάμαι, δεν ξέρω.... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
πως γινεται να μη θυμασαι ουτε μια...:)?και να πεις οτι δεν υπαρχει μεγαλη ποικιλια για να διαλεξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αγαπημενη μου σειρα που ειλικρινα δεν προκειται να ξεχασω ποτε,το 50-50. Τι να πρωτοθυμηθω...Το Νικηφορο που ειχε τρελα με την κορη του,το Μιμη και την Ξανθιππη η την Ελισαβετ που εκανε κατι φορες σαν υστερικια...:PΑσε τις ατακες...
ομοιως....αφησε ιστορια..:D

επισης το "εισαι το ταιρι μου",το ρετιρε,οι τρεις χαριτες,το κωνσταντινου και ελενης και άλλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Oι απαράδεκτοι και το σ'αγαπω μ'αγαπάς.

Η παπαδοπούλου "κεντάει" κάθε φορά που επιμελείται/γράφει σειρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Νομίζω ότι το «Είμαστε στον αέρα» είναι από τις καλύτερες σειρές... Οι άγαμοι θύται βγάζουν πολύ παρεΐστικο κλίμα με πινελιές αστυνομικής περιπέτειας... Φοβεροί είναι Ιεροκλής Μιχαηλίδης στο ρόλο του μικροαπατεώνα και ο Δημήτρης Σταρόβας που είναι συνεχώς στον κόσμο του. Έγραψαν ιστορία

(Ακόμα κάθομαι την νύχτα και το βλέπω:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ και μονο ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ!!! ειναι η καλυτερη σειρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ και μονο ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ!!! ειναι η καλυτερη σειρα:D

Συμφωνω απολυτα!!!! δεν θα υπαρξει αλλη τετοια σειρα ποτε!!! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Κωνσταντινου και Ελενης THE BEST
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και ποια θεωρεις οχι κρυα κωμωδια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Το μαύρο χιουμοράκι :devil: και τα ¨Εγκλήματα¨ αγαπημένα!!!:clapup:
Αγαπώ έκφυλη Κορίνα,
αγαπώ διεστραμένο-όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω Μιχαλάκη,
αγαπώ Κώστα Κόκλα χασάπακλα-Αλεκάρα,
αγαπώ παππού Αριστείδη με αλτσχάϊμερ όποτε το θέλει και όποτε τον συμφέρει και στο βάθος γατόνι,
αγαπώ Βασίλη Χαραλαμπόπουλο σε κόντρα ρόλο- ο Τζώννυ της φουστιάς και της λαμογιάς
αγαπώ συμπαθέστατο συμβιβασμένο κερατωμένο μικροαστό (αει χάσου μυρμηγκάκι) Αχιλλέα (-¨Αχιλλέας Μητρόπουλος, έμπορος και στείρος...¨)
αγαπώ Φωτάκη Κουτσούμπα (το.... κουκλάκι το ζωγραφιστό ;) που προξένευαν στην Κορίνα, και τον έστειλε αδιάβαστο)
Σωσώ dark και gothic
Όλοι οι ρόλοι υπέροχοι και ατάκες υπέροχες επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Το μαύρο χιουμοράκι :devil: και τα ¨Εγκλήματα¨ αγαπημένα!!!:clapup:
Αγαπώ έκφυλη Κορίνα,
αγαπώ διεστραμένο-όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω Μιχαλάκη,
αγαπώ Κώστα Κόκλα χασάπακλα-Αλεκάρα,
αγαπώ παππού Αριστείδη με αλτσχάϊμερ όποτε το θέλει και όποτε τον συμφέρει και στο βάθος γατόνι,
αγαπώ Βασίλη Χαραλαμπόπουλο σε κόντρα ρόλο- ο Τζώννυ της φουστιάς και της λαμογιάς
αγαπώ συμπαθέστατο συμβιβασμένο κερατωμένο μικροαστό (αει χάσου μυρμηγκάκι) Αχιλλέα (-¨Αχιλλέας Μητρόπουλος, έμπορος και στείρος...¨)
αγαπώ Φωτάκη Κουτσούμπα (το.... κουκλάκι το ζωγραφιστό ;) που προξένευαν στην Κορίνα, και τον έστειλε αδιάβαστο)
Σωσώ dark και gothic
Όλοι οι ρόλοι υπέροχοι και ατάκες υπέροχες επίσης!
Εγκληματα .....αφησε εποχη....την εχω μαθει απ' εξω...καλυτερη απ' ολες η Σωσωωωωωωω:devil: λατρεμενη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αγαπώ έκφυλη Κορίνα,
αγαπώ διεστραμένο-όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω Μιχαλάκη,
αγαπώ Κώστα Κόκλα χασάπακλα-Αλεκάρα,
αγαπώ παππού Αριστείδη με αλτσχάϊμερ όποτε το θέλει και όποτε τον συμφέρει και στο βάθος γατόνι,
αγαπώ Βασίλη Χαραλαμπόπουλο σε κόντρα ρόλο- ο Τζώννυ της φουστιάς και της λαμογιάς
αγαπώ συμπαθέστατο συμβιβασμένο κερατωμένο μικροαστό (αει χάσου μυρμηγκάκι) Αχιλλέα (-¨Αχιλλέας Μητρόπουλος, έμπορος και στείρος...¨)
αγαπώ Φωτάκη Κουτσούμπα (το.... κουκλάκι το ζωγραφιστό ;) που προξένευαν στην Κορίνα, και τον έστειλε αδιάβαστο)
Σωσώ dark και gothic
τους συχαινομαι ολους...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Εγκληματα .....αφησε εποχη....την εχω μαθει απ' εξω...καλυτερη απ' ολες η Σωσωωωωωωω:devil: λατρεμενη!!!!!
Δεν ξέρω rosούλα μου!... Ως Ζυγίνα αναποφάσιστη -u know... :P - δεν ξέρω ποιος μου αρέσει πιο πολύ!

τους συχαινομαι ολους...........
Αυτή είναι αυτή η σειρά !:) Ή τη λατρεύεις, ή την σιχαίνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βάλτε κι εμένα σ' αυτούς που την σιχαίνονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
και ποια θεωρεις οχι κρυα κωμωδια?:hmm:



:P:P:P

Σοβαρεύομαι και σημειώνω τις εξής:

Πρώιμη εφηβεία: Δύο ξένοι (αν και το έχουμε βαρεθεί με τις τόσες επαναλήψεις), Dolce vita , Της Ελλάδος τα παιδιά & Δόγγανος και γενικώς τα πάντα που πρωταγωνιστεί ο Μπέζος

*Αντιπαθούσα / αντιπαθώ οτιδήποτε του Ρώμα καθώς και το "Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή" :sick: *

Όψιμη εφηβεία: Singles, Είσαι το ταίρι μου, Στάβλοι Εριέτας Ζαΐμη, Σαββατογεννημένες και μου άρεσε και ένα βιογραφικό της Λαμπέτη (άσχετο με τα υπόλοιπα αλλά μου ήρθε)

*Αντιπαθούσα οτιδήποτε του Παπακαλιάτη (μεταξύ μας το 4 μου ψιλοάρεσε :redface:) και .. το Παρά πέντε -.- *

Επίσης ξέχασα να αναφέρω το προεφηβικό στάδιο όπου και με ντροπή μου παραδέχομαι πως άφηνα τα υπόλοιπα παιδάκια που παίζαμε στην πιλοτή για να ανέβω να δω κρυφά ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ :eek: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Αχ ναι βρε συ! Της Ελλάδος τα παιδιά!!!:clapup: (Χλαπάτσας! :hehe: )
Τί χάσιμο σειρά! Τί φευγάτη!
Πρέπει να είχαν ρίξει τρελλό γέλιο στα γυρίσματα και πρέπει να είχε πέσει πολύς αυτοσχεδιασμός!
Επίσης οι απαράδεκτοι....:worship:
Άνοιξαν την πόρτα σε όλους τους υπόλοιπους...
https://www.youtube.com/watch?v=4BIU3ynNQA8&feature=related
:hehe:
α! Και το safe sex μου αρέσει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Προσωπικά, μου άρεσαν κυρίως τα σίριαλ: οι «Απαράδεκτοι» και οι «Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή». :D Η καλύτερη ατάκα όλων των εποχών στους Απαράδεκτους ήταν σε ένα θέατρο ψευτοκουλτούρας με "στατικό" μονόπρακτο-ύπνου, όταν σε κάποια στιγμή οι 5 θεατές:
Μπέζος: Πιο σιγά παιδιά, εκνευρίστηκε ο Κόρκος
Κωνσταντέν: Αυτός είναι ο Μπίρλας
Μπέζος, Σπύρος, Δήμητρα, Βλάσης: ααααα

:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=NygKXwEemg0
Δες Μπέζο(και πουκάμισο Μπέζου) απίστευτο σαν gay... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top