Cosmote 1500λεπτά και 1500sms

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Είχα βάλει αυτό το πακέτο τον προηγούμενο μήνα και μου τελείωσαν τα sms..Παω να ξαναβάλω αυτο το πακέτο αλλα μου λεει οτι δε μπορω επειδη δεν εχουν τελειωσει τα λεπτα ομιλιας.Υπαρχει καποιος τροπος για να το ανανεωσω και να μην πρεπει να περιμενω μεχρι τις 2/07 που ληγει το πακετο αυτο;;Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικά αμά ξαναπεράσεις μια κάρτα των 5 ευρώ θα ανανεωθούν αυτόματα και θα χεις πάλι 1500' ομιλίας και 1500 sms.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Πήρα κάρτα αλλα δε μου ανανεωθηκαν.Πρεπει να στειλω μνμ.Και οταν στελνω μου λεει αυτο που ανεφερα παραπανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τότε πάρε τηλέφωνο στο 1313.Αφου πέρασες κάρτα ανεξαρτητα αν εχει τελειωσει ή οχι ο μήνας έπρεπε να σου μπουν αυτόματα.Χωρις να στειλεις κάποιο μήνυμα.Και στο λέω εγώ ο μανιακός με τα τηλέφωνα:P
Επειδη το δίκτυο της Cosmote καποιες φορές ειναι για τα μπάζα,μου έχει τυχει πολλες φορές να περνάω κάρτα και να μην μου βάζει τα λεφτα.Με ένα τηλέφωνο όμως λύθηκε το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Τότε πάρε τηλέφωνο στο 1313.Αφου πέρασες κάρτα ανεξαρτητα αν εχει τελειωσει ή οχι ο μήνας έπρεπε να σου μπουν αυτόματα.Χωρις να στειλεις κάποιο μήνυμα.Και στο λέω εγώ ο μανιακός με τα τηλέφωνα:P
Επειδη το δίκτυο της Cosmote καποιες φορές ειναι για τα μπάζα,μου έχει τυχει πολλες φορές να περνάω κάρτα και να μην μου βάζει τα λεφτα.Με ένα τηλέφωνο όμως λύθηκε το πρόβλημα.

Κάποιες;;; ΠΟΛΛΕΣ φορές είναι για τα μπάζα. Μόλις έβαλα κάρτα ανανέωσης και μου ανανέωσε μόνο τα 1500 sms.

Λέει έχετε 0' και 1500 sms. Τον κακό τους τον φλάρο!

Τα 60' που κέρδισα στο reloaded τα μετράνε κανονικά όμως. Σπαμ-company είναι. 40 sms για να σου ανακοινώσουν οτι πήρες δώρο. Εντάξει το κατάλαβα, είστε μεγαλόψυχοι, σκάστε τώρα!

Να πάρω στο 1313;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
1313 και θα σου πει μια κατα τα αλλα γλυκουλα ξανθια-καλά πλακίζω:P- πως εχει προβλημα το δικτυο και θα σου ενημερωθει το υπολοιπο το πολυ σε 1 με μιαμιση ωρα.Ωρα αιχμής βλέπεις και το δικτυο έχει γονατίσει.:P

Aλλα δεν τα χανεις τα λεπτα μην σκας.Απλα θα φας τη ψυχικη οδυνη στη μαπα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Kαι έβαλα cosmote για καλύτερο. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
παντως χρεωνει λιγοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
να ρωτησω κατι...γινεται να διακοψω το προγραμμα cosmote απεριοριστα 25 και αν ναι ποσο επιβαρυνεσαι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top