Windows 7 vs Windows 8

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ποιά windows είναι καλύτερα; Εγω πάντως που έχω τα windows 7 είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και πιστεύω ότι άνετα μπορεί να θεωρηθεί ένα απο τα καλύτερα windows. τουλάχιστον πολύ καλύτερα απο τα vista που δεν ελεγαν με τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
τα win8 μου αρέσουν περισσότερο. Είναι απίστευτα ελαφριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
τουλάχιστον πολύ καλύτερα απο τα vista


Οπα,οπα, οπα! Οτσα μεγαλε! Τα vista μονο με τα Me μπορουν να συγκριθουν!




Παντως τα 8αρια, αν και δεν τα εχω δουλεψει πολυ ακομα, πιστευω πως ειναι μονο για φορητες touch συσκευες. Δεν ειχουν καποιο δυνατο σημειο περα απο το interface, το οποιο ειναι touch-oriented, και δεν εχει καμια χρησιμοτητα για εναν καθημερινο υπολογιστη εργασιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top