• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Εναλλακτικές θεραπείες

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έλα μου ντε...

Δείχνει μερικές ασκήσεις, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο "δόκιμες" είναι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όταν λες ασκήσεις, μιλάς για διαλογισμό; Ξέρεις πόσα χρόνια εντατικών ασκήσεων πρέπει να κάνεις για να λειτουργήσει κάαααποτε (αααααν λειτουργήσει) ο διαλογισμός; Εγώ το πιστεύω ότι λειτουργεί, θα έπρεπε όμως να ασκείσαι καθημερινά επί χρόνια. Να σου έχει γίνει τρόπος ζωής. Να το νιώθεις σαν καθημερινή ανάγκη.
Έχεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα, ή απλά θες να δοκιμάσεις να δώσεις λίγη ευεξία στον οργανισμό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Απλά ήθελα να δω αν όντως λειτουργεί και υπάρχει κάποια διαφορά στον οργανισμό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Απλά ήθελα να δω αν όντως λειτουργεί και υπάρχει κάποια διαφορά στον οργανισμό. :)
Και το placebo λειτουργεί... :P
Γι' αυτό σε ρωτάω τι θέλεις να επιτύχεις. Αν θέλεις απλά να τονώσεις τον οργανισμό σου, δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις, έτσι δεν είναι; Κακό πάντως από αυτό δεν θα πάθεις. Το πολύ-πολύ να μην δεις διαφορά. Αν θες να καταπολεμήσεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα... χμμ.. χμμμ...
Πάντως η άποψή μου είναι πως για να δεις διαφορά θα πρέπει να εργαστείς πολύ σκληρά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top