Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,062 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 182 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Microsoft Surface

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 14:00, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Angelica
Συμφωνώ .Τόσο προηγμένη τεχνολογία δεν είναι τρομακτική ??Θέλω να πω ,πως . . .είναι λίγο υπερβολικό .Ίσως να είμαι οπισθοδρομική αλλά μου φαίνεται πολύ υπερβολικό και ανούσιο . . . .:emm:

Πες τα , βρε αντζέλικα! Λες και δεν έχουμε άλλα προβλήματα στη ζωή μας, παρά πώς θα κάνουμε πιο έξυπνο το πσ. Ήμαρτον!

Και τσιμπάνε όλοι!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 17:36, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Alessandra
Πες τα , βρε αντζέλικα! Λες και δεν έχουμε άλλα προβλήματα στη ζωή μας, παρά πώς θα κάνουμε πιο έξυπνο το πσ. Ήμαρτον!

Και τσιμπάνε όλοι!
Έτσι είναι...με το ραβδί και το καρότο. Μας ρίχνουν απο μπροστά όλα αυτά και εμείς αποχαυνωνόμαστε και ζητάμε συνέχεια μπάς και γίνουμε χαρούμενη. Αλλά μόνο χαρούμενοι δεν γινόμαστε ετσι. Και αυτοί απο πίσω μας γ***** ελεύθερα και τους λέμε και ευχαριστώ!
Σόρρυ κιολας...
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O Inferno29278 έγραψε: στις 21:55, 22-05-09:

Πάντως οι Έλληνες δημοσιογράφοι για να παίξουν τάβλι και να ακουμπήσουν τα ούζα το χρησιμοποίησαν
Παράθεση

zip_unzip

Δραστήριο Μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O zip_unzip έγραψε: στις 22:01, 22-05-09:

έγραψες
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O Inferno29278 έγραψε: στις 22:01, 22-05-09:

όχι εγώ, αλλά αυτοί!!
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 22:13, 22-05-09:

Δείτε και αυτό

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=yGF_N6jSNOo[/ame]

(το έβαλα στο δικό μου)
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

O Inferno29278 έγραψε: στις 22:16, 22-05-09:

φαίνεται πολύ καλό. μπορείς να δώσεις μερικές ακόμη πληροφορίες?
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 22:39, 22-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Inferno
φαίνεται πολύ καλό. μπορείς να δώσεις μερικές ακόμη πληροφορίες?
Σαν τι;

Ρώτα εδώ ότι θες.

Ένα Linux Fedora είναι πετσοκομμένο. Bootάρει σε κάτω απο 10 δευτερόλεπτα απο τη στιγμή που θα φύγει απο το post με σκοπό να τα μειώσουν τελείως στην τελική έκδοση. Έχεις όλους τους messenger (προς το παρόν μόνο Google Talk και Jabber) φίλους σου στο desktop οπου μπορείς να δείς live ενημερώσεις, να τους μιλήσεις, να τους στείλεις email κλπ. Έχει social networking δυνατότητες (προς το παρόν μόνο twitter για να ακολουθείς live στο desktop τους φίλους σου). Έναν ΥΠΕΡγαμάτο media browser που χωρίς υπερβολή (δεν το χω ξαναπεί κάτι τέτοιο) αφήνει το itunes/iphoto αιώνες πίσω. Last.fm στο desktop, έναν πολύ όμορφο browser και ένα ΠΟΛΥ όμορφο interface (αν και αξίζει περισσότερο αν έχεις touchscreen) με πολύ ωραία, καλά δεμένα εφεδάκια και με μεγάλη χρηστικότητα. Έχεις ότι θελήσεις σε λιγότερο απο 3 clicks.

Δεν το λέω εύκολα αυτό, αλλα το interface του, για netbook, έχει αφήσει πίσω χρόνια τόσο το MacOSX όσο και τα Win7.

Είναι και ελεύθερο να το κατεβάσει και να το βάλει κανείς. Είναι beta ακόμα, και προβλέπονται πολλά περισσότερα πράγματα και πιο γρήγορο interface για την τελική έκδοση.
Παράθεση

madster95 (Panos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O madster95 έγραψε: στις 23:19, 24-05-09:

λιγο off topic αλλα μου γεννηθηκε μια απορια...σε laptop χωρις dvd drive ο μόνος τροπος να κανεις εγκατασταση λειτουργικού ειναι μεσω εξωτερικου drive?
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 00:14, 25-05-09:

Ή USB.
Παράθεση

madster95 (Panos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O madster95 έγραψε: στις 00:26, 25-05-09:

δηλαδη? την εικονα μεσα σε ενα φλασακι?
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 01:40, 25-05-09:

Όχι, πρέπει να φτιάξεις ένα φλασάκι που μπουτάρει απο μόνο του και έχει μέσα τα απαραίτητα.

Συνήθως έχουν οδηγίες για το λειτουργικό που θες να εγκαταστήσεις, αν θες να το βάλεις απο usb stick.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 17:11, 25-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ironboy
Θα κυκλοφορησει προς το ευρύ κοινο τον Νοεμβριο του 2009 και το κοστος περιπου 10.000$.Παιδια με το που βαζεις πανω την καμερα περναει ολες τις φωτο χωρις κανενα usb,αλλα καπως wireless
Αυτό συμβαίνει μόνο άμα η κάμερα έχει wifi :p

Εμένα πιο πολύ εφφετζίδικο μου κάνει παρά οτί έχει χρηστική αξία, σε καμιά καφετέρια θα είχε φάση πάντως, να πίνεις το ποτό σου σε αυτό το τραπέζι, βέβαια θα το πλήρωνες 100 ευρώ αλλά τέσπα
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

O Inferno29278 έγραψε: στις 19:39, 25-05-09:

Άραγε αν έριχνε κάποιος το ποτό πάνω του, πόσο καιρό θα τον έβαζαν αν δουλέψει λαντζιέρης για να ξεχρεώσει;
Παράθεση

vanillabear

Νεοφερμένος

Ο vanillabear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O vanillabear έγραψε: στις 01:13, 27-05-09:

Μεχρι που θα φτασει αυτη η τεχνολογια?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Microsoft Windows 7 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 562 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-08-19 στις 12:43.
    • Microsoft PowerPoint - Από !msm!
      Το θέμα έχει λάβει 66 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-01-13 στις 19:15.
    • Microsoft Surface - Από gademis
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-06-12 στις 15:11.
    • Widcomm -> Microsoft - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-01-07 στις 13:57.
    • Κράτος και Microsoft - Από O'Zorgnax
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-02-06 στις 21:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα