Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 146 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κρίνετε κάποιον με βάση τον αριθμό προηγούμενων συντρόφων του/της;

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 58 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 22:48, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Κι εσύ λοιπόν, αυτό μπορείς, αυτό κάνεις;
Και τι ισχύει δηλαδή; Οτι οι άνθρωποι κρίνονται σύμφωνα με τις ερωτικές τους προτιμήσεις-επιδόσεις; Με τέτοια εμμονή μάλλον δείχνεις να έχεις απωθημένα
Απωθημένα; Απλά η υποκρισία με ενοχλεί πολύ γι'αυτό κι εγώ φροντίζω να μήν υποκρίνομαι.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:49, 15-02-08:

Αλλο πάλι και τούτο.
Που είναι η υποκρισία και από ποιους;
1
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 58 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 22:51, 15-02-08:

Νεράιδα, σε παρακαλώ πάρα πολύ....
Την επόμενη φορά που θα χρειαστεί να επιλέξεις κάποιον συνεργάτη σου, απαραιτήτως να απαιτήσεις να σου δηώσει και με πόσες/πόσους έχει πάει... Ε, τι; γουρούνι στο σακί θα πάρουμε;
Θα ηταν μία χρήσιμη πληροφορία. Ελα όμως που δεν θα της το πουν. Ουτε αν εχουν βιάσει κάποια θα της το πούν ούτε άν κτυπουσαν τις ερωμένες τους θα της το πούν, ούτε τα βίτσια τους θα της πούν, ούτε τίποτα απο τις "προσωπικές πληροφορίες" θα της πουν. Απλά θα της τα κάνουν...;
2
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 22:53, 15-02-08:

Αλλο πάλι και τούτο.
Που είναι η υποκρισία και από ποιους;
Εγώ δεν υποκρίνομαι αυτό λέω. Η υποκρισία έχει το προσόν να κάνει αυτά που λές να ακούγονται πολύ "συμβατά" όταν παράλληλα καλύπτουν πλήρως όσα στην πραγματικότητα πιστεύεις. Εγώ λέω αυτά που πιστεύω
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:53, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Θα ηταν μία χρήσιμη πληροφορία. Ελα όμως που δεν θα της το πουν. Ουτε αν εχουν βιάσει κάποια θα της το πούν ούτε άν κτυπουσαν τις ερωμένες τους θα της το πούν, ούτε τα βίτσια τους θα της πούν, ούτε τίποτα απο τις "προσωπικές πληροφορίες" θα της πουν. Απλά θα της τα κάνουν...;
Και μετά μου λες εμένα οτι δεν έχεις απωθημένα....
1
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 22:53, 15-02-08:

επιλέγεις δηλαδη συνεργάτες, φίλους, εραστές, έμπιστους με βάση τί; αφου δεν κρίνεις άτομα...
Το σιγουρο ειναι οτι δεν τους επιλεγω βασει του τι κανουν στο κρεββατι τους....μα κανεναν ομως απο αυτους που ανεφερες....
Και να σου φερω και παραδειγματακι που θα το καταλαβεις σιγουρα. Γνωριζω π.χ "παρθενα στο σωμα και π@υτανα στην ψυχη" ουκ ολιγες!
2
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 22:55, 15-02-08:

Και μετά μου λες εμένα οτι δεν έχεις απωθημένα....
Καλα ρε παιδιά τώρα. Τα παραπάνω ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ και πρέπει να τα βγάλουμε δικα μου απωθημένα; Αν δεν κρινει σωστά, πόσο μάλλον άν δεν κρίνει καθόλου, έχει απολυτως, αν όχι περισσόερες πιθανότητες να συμβούν και σε κείνη
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 22:56, 15-02-08:

Εγώ δεν υποκρίνομαι αυτό λέω. Η υποκρισία έχει το προσόν να κάνει αυτά που λές να ακούγονται πολύ "συμβατά" όταν παράλληλα καλύπτουν πλήρως όσα στην πραγματικότητα πιστεύεις. Εγώ λέω αυτά που πιστεύω
Μα δεν ειπε κανεις οτι υποκρινεσαι..
Εσυ υποννοεις οτι εμεις οι υπολοιποι το κανουμε...
Και σου λεω ξανα...δεν ισχυουν για ολους τα ιδια....
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 22:57, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Τ Γνωριζω π.χ "παρθενα στο σωμα και π@υτανα στην ψυχη" ουκ ολιγες!
αυτό το πιστέυω απόλυτα !
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 22:57, 15-02-08:

Buggs, δεν μου απάντησες... Δες λίγο πιο πάνω.

Αν γίνεται μόνο και οι δύο πλευρές να μην κάνετε προσωπικές επιθέσεις.
1
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:59, 15-02-08:

Μα αυτό καταρρίπτει τους ισχυρισμούς σου...
1
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 22:59, 15-02-08:

Πιστέυω ότι λές ψέματα, ότι τις εκτίμησες όλες το ίδιο. Οσο για μένα, θα εκρινα υπο συνθήκες.
λολ... με δεδομένο ότι οι 4 κοπέλες που αναφέρω είναι η γυναικοπαρέα μου και κάνω με ΟΛΕΣ παρέα το ίδιο σε διαβεβαιώ ότι κρίνεις όντως εξ ιδίων τα αλλότροια...
α... και δεν επιτρέπω σε κανέναν να μου λέει ότι λέω ψέμματα

εδιτ: παρόλαυτα στην απορία μου αρνείσαι υποθέτω να απαντήσεις... ΕΣΥ πως κρίνεις καθεμία από αυτές?
2
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:04, 15-02-08:

Και παραυτα εσυ κρινεις τον αλλο απο το ποσοι και ποιοι περασαν απο το κρεββατι του...

Ε....οκ..σηκωνω τα χερια ψηλα....πυροβοληστε με γκαις!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 23:07, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Και παραυτα εσυ κρινεις τον αλλο απο το ποσοι και ποιοι περασαν απο το κρεββατι του...

Ε....οκ..σηκωνω τα χερια ψηλα....πυροβοληστε με γκαις!

[u asked for it!!! ]
1
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:10, 15-02-08:

τενκιου!!!!
ε δεν πηγαινε αλλο..ή εγω ή αυτος!
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 23:14, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Εμείς δηλαδή αν έπρεπε να βγάλουμε συμπέρασμα για σένα που έπρεπε να καταλήξουμε; Να σε εκτιμούμε ή όχι;
Μα βγάλατε συμπέρασμα για μένα απο αυτο ακριβως το αρχικό σχόλιο...

Ομως κατα τα αλλα δες για ποσα ποστ γραφουν διαφοροι "δεν κρινουμε τους άλλους απο τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις-επιδόσεις", δεν τους κρίνουμε καθόλου, κλπ ωραία

Ακόμη κι εσύ γράφεις αν θα πρέπει να με εκτιμάτε ή όχι με βάση το ποσες συντρόφους είχα !
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 23:16, 15-02-08:

Μα αυτό καταρρίπτει τους ισχυρισμούς σου...
γιατι;
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 23:16, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
παρόλαυτα στην απορία μου αρνείσαι υποθέτω να απαντήσεις... ΕΣΥ πως κρίνεις καθεμία από αυτές?
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 23:16, 15-02-08:

Μα δεν σε κρίνει κανείς από αυτό.
Δεν γνωρίζουμε άλλωστε και δεν μας ενδιαφέρει.
Από τις κουβέντες σου κρίνεσαι.
2
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 23:20, 15-02-08:

Γιατί αυτό μας οδηγεί σε δύο πιθανά συμπεράσματα:
α) Ολες οι π@ρθ#ν*ς είναι π*#τ&ν@ς
β)Δεν είναι όλες οι π@ρθ@ν@ς π@@τ@ν#ςλ, αλλά όσες θεωρείς εσύ, άρα λοιπόν χρησιμοποιείς άλλα κριτήρια για να κρίνεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια